Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Balandžiukai

Grupė sukurta, laukiu Jūsų prisijungiant rolleyes.gif
Papildyta:
egluzeeele gavai iš manęs nuorodą į grupę? unsure.gif
Atsakyti

Grupė sukurta, laukiu Jūsų prisijungiant rolleyes.gif
Papildyta:
egluzeeele gavai iš manęs nuorodą į grupę? unsure.gif

Gavau, pasiprašiau ;)

Diena, atrodo, tokia ilga buvo, bet vis tiek nespėju prisėst prie forumo :rolleyes:

Atsakyti
Ir as gavau nuoroda, pasiprasiau smile.gif

Mano zuikis snd visa diena pramiegojo, tris kartus buvo i lauka isveztas, o as prasitvarkiau namuose ir lauke, oras geras, darbas darba gena bigsmile.gif
Ir vakare jokiu "sokidinimu" nebuvo. Nu sjaunu per kairi peti ir viliuosi, kad mano vaikas superinis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2017 05 01, 20:54)
Ir as gavau nuoroda, pasiprasiau  smile.gif

Mano zuikis snd visa diena pramiegojo, tris kartus buvo i lauka isveztas, o as prasitvarkiau namuose ir lauke, oras geras, darbas darba gena  bigsmile.gif
Ir vakare jokiu "sokidinimu" nebuvo. Nu sjaunu per kairi peti ir viliuosi, kad mano vaikas superinis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Priimtos abi. Dabar mes jau penkios rolleyes.gif Malonu susipažinti 4u.gif

Džiugu girdėti mafina, kad pas jus gerąją linkę viskas eina bigsmile.gif Jus mano viltis ir šviesa tunelio gale, kad dabartiniai mūsų riksmai ir neramumai laikini ir pas mus irgi viskas pagerės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetikas: 01 gegužės 2017 - 21:15
QUOTE(Svetikas @ 2017 05 01, 22:12)
Priimtos abi. Dabar mes jau penkios rolleyes.gif Malonu susipažinti  4u.gif

Džiugu girdėti mafina, kad pas jus gerąją linkę viskas eina bigsmile.gif Jus mano viltis ir šviesa tunelio gale, kad dabartiniai mūsų riksmai ir neramumai laikini ir pas mus irgi viskas pagerės rolleyes.gif


Ir man malonu susipazinti mirksiukas.gif Sunku tik susigaudyt kur kuri ax.gif

Sventai tuom tikiu, kad ne tik mums kuo tolyn tuo geryn eisis, bet ir visiems bei visoms bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2017 05 01, 21:37)
Ir man malonu susipazinti  mirksiukas.gif Sunku tik susigaudyt kur kuri  ax.gif

Sventai tuom tikiu, kad ne tik mums kuo tolyn tuo geryn eisis, bet ir visiems bei visoms  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Prisink koks nickas mirksiukas.gif
Priimtos jau yra irena, doviliuke, tu, as ir egluzeee rolleyes.gif
Dabar gal lengviau bus atskirt tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Nelabai jungiasi daug musu i FB unsure.gif
Atsipazinsim viena kita kazkaip biggrin.gif
Bandau uzmigdyt savaji BB gultuke su soske, prisnusta ir vel akys placios blink.gif nakti miegojo gerai, bet nuo 6 ryto gyvas, snustelejo pora kart bet trumpai.
Kaip kiti balandziukai miegojo???
Atsakyti
Sveikos,

as ir prisijungiau ;)

Mano tik vyresniajam temperatura uzkilo nakti be kitu simptomu, tai namie visi. Vargsas taip nekaip jauciasi, o dar vis tiek dali laiko tenka mazajam skirti, ir kad neuzkrestu neramu. Jau taip laukiau savaitgalio pabaigos, darzelyje dabar, manau, smagiau negu namie, bet dabar turbut dziaugsiuos, jei per savaite pasveiks ir daugiau niekas nesusirgsim...

Isssiruosti i kiema visiems, kai mb namie, tai dideliu problemu nera, tik va mazas vezime tai pora kartu dar tik ramiai pragulejo, o kitus tai reke istisai, niekaip negulejo verysad.gif
Su bb truputi geresni reikalai, po truputeli pratinames. Tik jei nemiega ar prabunda, tai rimtu reikalu uzsimano vis ten netrukus, tenka traukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2017 05 02, 09:06)
Labas rytas,
Nelabai jungiasi daug musu i FB  unsure.gif 
Atsipazinsim viena kita kazkaip  biggrin.gif
Bandau uzmigdyt savaji BB gultuke su soske, prisnusta ir vel akys placios  blink.gif  nakti miegojo gerai, bet nuo 6 ryto gyvas, snustelejo pora kart bet trumpai.
Kaip kiti balandziukai miegojo???

Žiūriu pas mus vaikai panašiai elgiasi biggrin.gif Maniškis šiandien nuo 5:30 gyvas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetikas @ 2017 05 01, 21:01)
Prisink koks nickas  mirksiukas.gif
Priimtos jau yra irena, doviliuke, tu, as ir egluzeee  rolleyes.gif
Dabar gal lengviau bus atskirt tongue.gif

pridek ir mane, atsiunciau varda i AZ smile.gif
Atsakyti
Oi merginos, turiu didelę problemą verysad.gif Išėjom su vaiku į lauką su vežimu ir jis visą laiką prarėkė vežime unsure.gif Nurimdavo tik tada kai ant rankų paimdavau ir iškart luždavo. Įdedu atgal į vežimą prabunda ir vėl rėkia doh.gif
help.gif Kaip vaiką prie vežimo pripratinti? unsure.gif

Gerai, kad draugės pasiūlyta įsigijau šiandien babyrjorn nešioklę, tai įdėjus į ją vaikas nulužo ir ramiai miegojo tai pabuvom ramiai namie unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(silxoxo @ 2017 05 02, 14:54)
pridek ir mane, atsiunciau varda i AZ smile.gif

Atrašiau tau, padaryk ką parašiau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Forumas numirė, čia mirtina tyla verysad.gif
Lerikyte, Violeta, Magic, kryziuke, Astii, Šalta kava kur jus??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetikas: 04 gegužės 2017 - 05:01