Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 09:29)
Pagal visus protokolus, pėdkelnių prie baskių dėvėt negalima.bet  kam tada specialiai sukurtos pėdkelnės be siūlių ties pirštukais  biggrin.gif beje, pagal tuos pačius protokolus ofise dirbantiems draudžiama nedėvėti pėdkelnių ir draudžiama avėti pirštų nedengiančius batus. Bet tai kas tų protokolų paiso  biggrin.gif
Man galgotkės prie baskių yra žiauru, bet šiaip ofise plikom kojom, raudonais nagais iš baskių kyšantys pirštai irgi labai labai nekažką  unsure.gif


oiii dirbau, kai reikejo pagal protokla grieztai rengtis, tai pirkdavau basutes uzdaru priekiu ir atviru uzkulniu ir dedavausi 15 d. pedkelnes, nes vasara basa koja gin dieve buvo negalima rodytis.....
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2018 04 17, 08:46)
Sveikos,
Noriu paklausti, kokias basutes savo vaikinams perkate?
Mano keturmetis kokias benupirkciau tiek (net darzelyje) sudralina, kad nei parduot, nei atiduoti po nesiojimo nebelieka verysad.gif

Ziurineju sias, bet nu nuotraukoje aiskiai matosi su defektu, galvoju, o jei tokias ir gausiu:
https://www.tkmaxx.c...dals/p/26228949

Ziurejau ir vienaip ir antraip ir treciaip, kur ju koki defekta matote? unsure.gif
Papildyta:
Merginos, klausimas ne i tema, ar imanoma Vilniuje rasti gera nemokama vaiku psichologa? arba uz itin krikscioniska kaina, ne po 35 eurus uz valanda...su tokiu bendravimo jau apturejau, ala rekomenduota, gera, nezinau, jauciuos, kad pinigai i bala...nebenoriu moketi arba daug moketi unsure.gif Noriu pasikonsultuot del 4-metes elgesio. Kazkada esu buvus su sunum poliklinikoj, tiesiog pas bile ka, nu tai aisku ir ta "pagalba" bile kokia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 17 balandžio 2018 - 09:18
QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 17, 10:12)
Ziurejau ir vienaip ir antraip ir treciaip, kur ju koki defekta matote? unsure.gif


priekis atplyšęs smile.gif

Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 17, 10:12)
Ziurejau ir vienaip ir antraip ir treciaip, kur ju koki defekta matote? unsure.gif
Papildyta:
Merginos, klausimas ne i tema, ar imanoma Vilniuje rasti gera nemokama vaiku psichologa? arba uz itin krikscioniska kaina, ne po 35 eurus uz valanda...su tokiu bendravimo jau apturejau, ala rekomenduota, gera, nezinau, jauciuos, kad pinigai i bala...nebenoriu moketi arba daug moketi unsure.gif  Noriu pasikonsultuot del 4-metes elgesio. Kazkada esu buvus su sunum poliklinikoj, tiesiog pas bile ka, nu tai aisku ir ta "pagalba" bile kokia unsure.gif

Psichologai mokyklose poliklinikose yra nemokami. Mes ėjom į vaikų raidos centrą. Labai patiko. Mokyklos psichologė nulinė, tikrai. Absoliučiai "neatkodavo" vaiko problemos. Raidos centre po savaitės pasakė kas jam yra ir ką daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 17 balandžio 2018 - 09:27
Noreciau pirkti is gap.eu 5 prekes su -35% (turi taikyti ir sale prekem) priimciau vilniete su 2-3 prekemis
Atsakyti
Panos, gal kurios vaikui reikia šortų? Gal 4 poros išaugtų. Nu būtų kam po kiemą be gailesčio varyt. Kiti visai beveik nauji.... ūgiui kokiam 132 cm gal.
Atsakyti

Nebetaiko GAP jau -35, pasikeite nuolaida, dabar -25 Sale prekem.

Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2018 04 17, 10:26)
Noreciau pirkti is gap.eu 5 prekes su -35% (turi taikyti ir sale prekem) priimciau vilniete su 2-3 prekemis

vakar šita akcija atrakcija pasibaigė
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 10:24)
Mokyklos psichologė nulinė, tikrai.
nereikia taip nuteikt smile.gif pas mus mokykloj buvo lb gera psichologė, deja, pasikėitė...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 04 17, 10:39)
vakar šita akcija atrakcija pasibaigė
Papildyta:
nereikia taip nuteikt smile.gif pas mus mokykloj buvo lb gera psichologė, deja, pasikėitė...

Aš kalbėjau apie mūsų mokyklos biggrin.gif buvo kita, kuri dabar dekretinėse atostogose. Bet!!!! Nežinodama to, aš jai parašiau. Gavau atsakymą, kuris mane užmušė. Tipo aš dekrete, todėl mielai prašom į mano mokamą kabinetą. Eik velniop, vos neparašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 11:24)
Psichologai mokyklose poliklinikose yra nemokami. Mes ėjom į vaikų raidos centrą. Labai patiko. Mokyklos psichologė nulinė, tikrai. Absoliučiai "neatkodavo" vaiko problemos. Raidos centre po savaitės pasakė kas jam yra ir ką daryt.



JMD, gal galima keliais žodžiais plačiau apie Jūsų problemą. Mes irgi turime bėdų su keturmečiu, nieko daryti nenori, galvoju, gal prašyti siuntimo į vaiko raidos centrą, esame ten buvę dėl autizmo, bet kol buvo mažas nepatvirtino. Nežinau, ar kad pakeitėme į naują darželį iš rusų į lietuvių kalbą, sėdi po stalu, nesijungia į jokius kolektyvinius dalykus.
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 11:31)
Panos, gal kurios vaikui reikia šortų? Gal 4 poros išaugtų. Nu būtų kam po kiemą be gailesčio varyt. Kiti visai beveik nauji.... ūgiui kokiam 132 cm gal.



Kokia kaina, aš paimčiau, maniškis auga kaip ant mielių.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 04 17, 10:12)
Merginos, klausimas ne i tema, ar imanoma Vilniuje rasti gera nemokama vaiku psichologa? arba uz itin krikscioniska kaina, ne po 35 eurus uz valanda...su tokiu bendravimo jau apturejau, ala rekomenduota, gera, nezinau, jauciuos, kad pinigai i bala...nebenoriu moketi arba daug moketi unsure.gif  Noriu pasikonsultuot del 4-metes elgesio. Kazkada esu buvus su sunum poliklinikoj, tiesiog pas bile ka, nu tai aisku ir ta "pagalba" bile kokia unsure.gif

Pabandykite kreiptis į Paramos vaikams centrą Žvėryne. Jie gavo Vilniaus savivaldybės paramą ir gali suteikti berods 20 konsultacijų nemokamai. Šiaip jie gan brangūs.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 10:24)
Psichologai mokyklose poliklinikose yra nemokami. Mes ėjom į vaikų raidos centrą. Labai patiko. Mokyklos psichologė nulinė, tikrai. Absoliučiai "neatkodavo" vaiko problemos. Raidos centre po savaitės pasakė kas jam yra ir ką daryt.

Man reik dukrai, ji darza lanko, ar ten yra psichologas nezinau...Poliklinikoj esu buvus kazkada su sunum, nuline. I ta Raidos centra neturiu supratimo kaip uzsirasyt???skambinau spali, del sunaus tada, sake dabar ner vietu visai, nerasom, pasuksim kai atsilaisvins, iki siol va suka...puse metu. Pas privatu spejom suvaiksciot. Gal rimtai kokio siuntimo prasyt??gal tada greiciau?

QUOTE(oplia5 @ 2018 04 17, 10:48)
JMD, gal galima keliais žodžiais plačiau apie Jūsų problemą. Mes irgi turime bėdų su keturmečiu, nieko daryti nenori, galvoju, gal prašyti siuntimo į vaiko raidos centrą, esame ten buvę dėl autizmo, bet kol buvo mažas nepatvirtino. Nežinau, ar kad pakeitėme į naują darželį iš rusų į lietuvių kalbą, sėdi po stalu, nesijungia į jokius kolektyvinius dalykus.
Papildyta:

Pas mus ta pati sikna...su darzeliu katastrofa. Lanko nuo rugsejo, tai ne progresas, o regresas...Aukletojos jau matau dantis sukande, kaip ir supranta, pedagoges, bet katrybe matau pasekus kaip reikiant. Sako viena tokia ponia...pamaitink, nes nevalgysiu, kedute nuneskt, kitaip neesiu miegot ir reksiu, gumyte ne taip uzsirai, uodegyte ne tuo kampu, pedkelnes nepatogios, sijonas negrazus, bliuska berniukiska, darzelis sudinas, kodel as turiu ten eiti, naktim kosmosas...zodziu, nieks jegu nebeturim su ja unsure.gif unsure.gif
Atsakyti