Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(irmante @ 2018 04 17, 11:12)
<p>Jei planuojat vaziuoti i Maskva, teks vaziuot per Latvija. Pro Baltarusija neivaziuosit.</p>

Aha. Sieną turi kirst tiesioginę EU/NVS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 17 balandžio 2018 - 10:25
QUOTE(irmante @ 2018 04 17, 10:12)
<p>Jei planuojat vaziuoti i Maskva, teks vaziuot per Latvija. Pro Baltarusija neivaziuosit.</p>

Nebent tures tranzitine Baltarusijos viza. Kitu atveju tik per Latvija
Atsakyti
QUOTE(MAMA1115 @ 2018 04 17, 11:18)
Nebent tures tranzitine Baltarusijos viza. Kitu atveju tik per Latvija

Tikrai ne. Mano vyras turi darbine ru ir vistiek negali įvažiuoti per baltarusiją. Grąžina nuo sienoa.
Atsakyti

per kur siunciat omniva siuntas pigiau? lyg vinted buvo - nerandu

Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2018 04 17, 11:24)
<p>per kur siunciat omniva siuntas pigiau? lyg vinted buvo - nerandu</p>

tarpmusumergaiciu.lt lyg
Atsakyti

Bet kai paskaiciuoji Baltarusijos viza keliems vaziuojant, pigiau per Latvija.

Bet keliai ten, nepalyginsi kaip is Vilniaus tiesiai pro Minska, dabar dar aplinkelis tas naujas. Super buvo.

Uztat dabar tik skrendu.  

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 04 17, 11:25)
tarpmusumergaiciu.lt lyg

Nea. Mergaites lpexpres
Atsakyti

tarpmusumergaiciu.lt lyg

tarpmusumergaiciu.lt lpexpress, bet ir neuzkrauna antra diena

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 09:59)
Labiausiai nustebinęs - jog vaiką reikia pirkti. Bet tai labai veikia.


aš irgi labai nustebau, kai mūsų klasės mokytoja po pirmo trimestro liepė vaiką paskatinti, palepinti už tai, kad baigė trimestrą tarp 5 geriausių, aukščiausiais įvertinimais. Man atrodė toks savaime suprantamas dalykas, kad mokytis reikia gerai ir nėra čia už ką skatinti biggrin.gif bet mokytoja rezultatų aptarimo metu kažkaip sugebėjo įtikinti, kad visgi vaikas tikrai nusipelnė kažkokios dovanos biggrin.gif
tai ir namie šią sistemą taikom, veikia.

raidos centre esu buvus su mažąja, kai be paliovos vos tik kas daužydavo galvą. Man atrodo net be siuntimo registravausi, o gal ir šeimos gydytoja siuntimą davė. Buvau pas vedėją, tai labai patiko. Tikrai išsami ir konstruktyvi konsultacija. Pasakė, kad normalus tas vaikas ir jos tokio pobūdžio reakcijos normalios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2018 04 17, 11:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lux" data-cid="72072482" data-time="1523953557"><div><p>tarpmusumergaiciu.lt lyg</p></div></blockquote><p><span>tarpmusumergaiciu.lt lpexpress, bet ir neuzkrauna antra diena</span></p>

O kas blogai su omniva? Aš už M siuntą sumokėjau 1,99€ per omnivą praėjusią sav. Čia tie keliolika centų kažką keičia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 17 balandžio 2018 - 10:31
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 11:59)
Mano pirmokas visiškai nenori mokytis. Vaiko motyvacija nulinė. Mokytoja sakė, jog jis visiškai nesugeba sukoncentruoti dėmesio. Man pasidarė baisu. Namie žiaurios isterikos jei kalba eina apie mokyklą. Man tas vaikas normalus o jom blogai ir viskas. Nuvedžiau pas santarų psichoterapeutą. Sako ar ryšitės 3 savaičių kursui? Sako jį ten stebės ir bus aišku. Aš aišku sutikau. Tai vat kovo mėn jis ėjo į raidos centro mokyklėlę. Pasirodo, kad tas vaikas normalesnis už patį normaliausią ir absol jokių koncentracijos sutrikimų neturi. Problema mokykloje. Nes tik ten nusiskundimai. Vaikas per daug dūxinamas. O būdamas jautrus labai baisiai reaguoja į kritiką. Jis bijo daryt klaidas ir nežinonamas kaip darut jis tiesiog visai nieko nedaro. Liepė ieškot jame teigiamų dalykų ir vaiką girti bei skatinti ir nebedūxinti. Vaikas, bent namie kardinaliai pasikeitė. Tą pačią pažangą stebiu jo kitose veiklose. Žiaurus šuolis jo lankomose veiklose. Vaikas atgijo.  Tai va. Labai man padėjo tos psichologės. Daug patarimų gavau kaip koreguotį jo elgesį. Labiausiai nustebinęs - jog vaiką reikia pirkti. Bet tai labai veikia. Nesupraskite jog perkamas dovanomis  biggrin.gif yra daug įvairių būdų. Žodžiu buvo žiauriai naudinga patirtis. Svarbiusia, jog tam vaikui tikrai nieko nėra.

Šortus dovanoju!!!


Beveik apie mano vaiką. Jokių knygelių skaityti nenori. Rašyti nenori. Darželyje nei sportuoti, nei į lauką, nei valgyti nenori. Nieko daryti nenori, tik žaisti su mašinomis. Kalbėti apie tai irgi nenori. Darželyje pasakė, kad rašys pranešimą ar kažką apie jį. Bet kadangi kalbėjo vyras, tai nesuprato, kam ir kaip ten rašys.


Tai mes norėsime šortų, bet gal vistiek už kažką simboliškai. Kur ir kada paimti? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 10:24)
Tikrai ne. Mano vyras turi darbine ru ir vistiek negali įvažiuoti per baltarusiją. Grąžina nuo sienoa.

Smulkmenu nezinau, bet kai planavom kelione i RU, domejausi vykimu per Baltarusija. Jeigu butume vyke per Baltarusija, butu reikeje tranzitines vizas darytis. Del to atmetem sia galimybe, nes papildomos islaidos. Zinau, kad vyksta tikrai per Baltarusija i Rusija su tranzitinem vizom.
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2018 04 17, 10:30)
O kas blogai su omniva? Aš už M siuntą sumokėjau 1,99€ per omnivą praėjusią sav. Čia tie keliolika centų kažką keičia?

Ne visur Omniva yra...
Atsakyti