Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Mergaitės, kur ieškot žiemai ilgesnės striukes/paltuko rimtesnio?
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2019 07 18, 19:40)
Mergaitės, kur ieškot žiemai ilgesnės striukes/paltuko rimtesnio?




Aš paėmiau Regatta parką šiai žiemai iš Uk. Kaina buvo labai liuks. Tokia neplona. O rudeniui paltuką iš Mountain.
Atsakyti
QUOTE(Blizgė @ 2019 07 18, 15:41)
Sveiki,

Gal kas planuojate rinkti Vilniuje www.cocooncenter.co.uk
Prisijungčiau su 40-50 eur.

Sveiki. Aš irgi prisijungčiau Vilniuje su panašia suma.
Atsakyti

Kaip pugiausia pirkti asda? Patiens per uk, su pristatymu i LT ar per tarpininke?

Atsakyti
QUOTE(Jolale @ 2019 07 19, 00:11)
<p>Kaip pugiausia pirkti asda? Patiens per uk, su pristatymu i LT ar per tarpininke?</p>

Ašperku per tarpininkę. Tarkim megztinis 10£ tai +10%=11£, o į LT kainą rodo 12,10£ kai perki kelis rūbus, tas skirtumas yra. Siuntimas bent jau per tarpininkę gaunasi keli eurai. O tiesiai į LT ar ne 12£ ir, dar turi kooperuotis, vargti su dalinimais. Kažkaip skaičiavau, kad nieks nesitaupo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 19 liepos 2019 - 06:15
QUOTE(Blizgė @ 2019 07 18, 16:41)
Sveiki,

Gal kas planuojate rinkti Vilniuje www.cocooncenter.co.uk
Prisijungčiau su 40-50 eur.


Prisijungčiau ir aš prie pirkimo iš cocooncenter smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 19, 08:13)
Ašperku per tarpininkę. Tarkim megztinis 10£ tai +10%=11£, o į LT kainą rodo 12,10£  kai perki kelis rūbus, tas skirtumas yra. Siuntimas bent jau per tarpininkę gaunasi keli eurai. O tiesiai į LT ar ne 12£ ir, dar turi kooperuotis, vargti su dalinimais. Kažkaip skaičiavau, kad nieks nesitaupo.

tikrai taip, jei reikia keliu rubu tikrai per tarpininke 4u.gif Bet tarpininke skaiciuoja 10 sv/ is kurso svaro ir tada +10 proc. 4u.gif cia jau gausi issyk kaina eur ir tada dar siuntimas prisides i LT 4u.gif

as dabar prisjungiau kooperuojantis, kur rinko mergaite pirma karta, ji sius i UK ir tada i LT, mano krepsiukas 35 svarai, tai tada apsimoka, jei dar kooperuojanti mergaite tavo rajone, bet jei ne tai reikia apsvarstyt, nes kol susiderinsi nuvaziuot i kita miesto gala....vargo vakariene 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 19 liepos 2019 - 06:48

Per kurią tarpininkę perkat iš UK? 

Kur ieškot striukinių liemenių berniukams, kad tiktų pilnesniam vaikui? Ačiū. 

Atsakyti
QUOTE(Jolale @ 2019 07 19, 01:11)
<p>Kaip pugiausia pirkti asda? Patiens per uk, su pristatymu i LT ar per tarpininke?</p>

As Asda irgi perku tik per tarpininke...neapsimoka net per Eshopa, nes megejai atsiust kokiu 10 rubeliu 4 maisuose ir mokek ta pakuotes mokesti unsure.gif

QUOTE(Dziugile @ 2019 07 19, 09:15)
<p>Per kurią tarpininkę perkat iš UK? </p><p></p><p>Kur ieškot striukinių liemenių berniukams, kad tiktų pilnesniam vaikui? Ačiū. </p>

O man toks jausmas, kad dauguma rubu, ypac virsutiniu ir yra siuvami tiem pilnesniem vaikam biggrin.gif Mano vaikai abu kudi, gan auksti, tai kol surandu as jiem graziai "gulinciu" tu rubu unsure.gif ypac HM parasiutai visi rubai vaiku...
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2019 07 19, 07:15)
<p>Per kurią tarpininkę perkat iš UK? </p><p></p><p>Kur ieškot striukinių liemenių berniukams, kad tiktų pilnesniam vaikui? Ačiū. </p>

Jei turit pilnesni vaikiuka, pasakykite, kur perkate jam kojines, kad neverztu blauzdos
Atsakyti

Pirksiu kavos iš

https://coffeerista..../coffee-beans/#

Kviečiu prisijungti, kad pasidalinti siuntimo išlaidas.
Gausis po ~1,50 eur.

Klaipėda. Galiu persiųsti.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 07 19, 10:12)
Jei turit pilnesni vaikiuka, pasakykite, kur perkate jam kojines, kad neverztu blauzdos

jus paziurekite buna kojines su specialiu audimu, kad neverzia blauzos, tas virsus toks lengvas ismegstas ir net raso, kad neverziancios 4u.gif
Atsakyti