Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos  :4u:​  kur perkate micro paspirtukus? Lt neturi norimos spalvos, mytoys.de to modelio nesiunčia į užsienį. Kokius dar puslapius rekomenduotumėt? Ar scooterman.net patikimas puslapis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 19 liepos 2019 - 09:15
Pirksiu asda george per UK Tuki. Su mazais krepsiukais priimciau siuntimui pasidalinti 4u.gif Vilnius.
Atsakyti

Sakykite ASDOJ kas pirkot moteriškas kelnaites, M dydžiui kokį numeriuką rinktis? O vyriški apatiniai atitinka dydžius?

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 07 19, 09:14)
jus paziurekite buna kojines su specialiu audimu, kad neverzia blauzos, tas virsus toks lengvas ismegstas ir net raso, kad neverziancios 4u.gif

as tokiu nerandu biggrin.gif ziurejau sparta, skinija,hm, eavalyne ir visi musu prekybcentriai, turgus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 19 liepos 2019 - 10:45

As visai noreciau. Bet is Klaipedos esu :)

as turiu tokios alginatines kaukes visa nauja maisa 600 g, cia yra mazdaug 40 kaukiu. visas maisas - 30 €. jei kas norit rasykit. as kai prispirkau, ziuriu 3 gyvenimam uzteks biggrin.gif

http://vitex.by/kata...som-2/1906.html

Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2019 07 19, 11:29)
<p>Sakykite ASDOJ kas pirkot moteriškas kelnaites, M dydžiui kokį numeriuką rinktis? O vyriški apatiniai atitinka dydžius?</p>


M dydį nešioju, 10 pirkau - puikiai 4u.gif
Atsakyti

as tokiu nerandu biggrin.gifziurejau sparta, skinija,hm, eavalyne ir visi musu prekybcentriai, turgus.

 

Skinija tikrai turi, man rodos ir sparta. Aš pati sau tokias nusipirkus turiu. Jeigu esat iš Vilniaus rekomenduoju nuvažiuoti į skinijos išparduotuvę Ogmios mieste, ten labai didelis pasirinkimas arba į Spartos parduotuvę kur prie jų gamyklos yra Naujamiestyje. Ten yra didžiausias pasirinkimas.

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2019 07 19, 08:15)
<p>Per kurią tarpininkę perkat iš UK? </p><p></p><p>Kur ieškot striukinių liemenių berniukams, kad tiktų pilnesniam vaikui? Ačiū. </p>

as per FB: shopinames uk, Kaune atsiėmimas žaliakalnyje, arba sm: pikciurniuke, atsiemimas Kaune Vilijampolėje. bet jos turi ir kitose mietuose dalintojas.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 07 19, 12:42)
as tokiu nerandu  biggrin.gif  ziurejau sparta, skinija,hm, eavalyne ir visi musu prekybcentriai, turgus.

http://www.vegateksa...50/vienspalves/ va kazkas tokio, aisku prikaluso kokio dydzio reikia, bet jei vaikas didesnis as sunui jei nerandu dydzio perku is moterisku skyriaus vienspalves 38-39 dydzio 4u.gif
Papildyta:
galu gale net turguje yra tokio tipo nespaudzianciu krastu :)
Atsakyti

M dydį nešioju, 10 pirkau - puikiai 4u.gif

ačiū :4u:​ 

Atsakyti
Užsisakiau iš kiko Milano. Gavau siuntimo numerį. Paprotinkit blondinę, kur jį sekti
Atsakyti

Jei turit pilnesni vaikiuka, pasakykite, kur perkate jam kojines, kad neverztu blauzdos

Kažkaip su kojinėm nėra problemų, tinka HM, marks&spencer esu pirktus. Nematau, kad užspaustų labai.

Va sunkiau su džinsais, kad per blauzdą ir šlaunį nebūtų siauri, tai perku per mažylius, prašau kad pamatuotų, renkuosi, kad būtų elastano. Next porą modelių turim, neseniai HM pirkau. 

Atsakyti