Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal kuri turi vyniokam koduka? mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti

Pasidalinkit o kur gaudot ecco geresnėm kainom, nes reikia ir vaikams ir sau? 

Anksčiau rasdavau Ogmios mieste ecco isparduotuvej, bet pastaruoju metu kainos ten tokios pat kaip standartineje parduotuvėje. 

Atsakyti
gal kas nori kaune Yoox jungtis, pasidalinti 10EU uz siuntima, atsiėmimas prie Girstupio netoli. kristinajuodiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2019 09 16, 17:51)
gal kas nori kaune Yoox jungtis, pasidalinti 10EU uz siuntima, atsiėmimas prie Girstupio netoli. kristinajuodiene@gmail.com

Gal kažko gero užmatėt?
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2019 09 16, 16:32)
Gal kuri turi vyniokam koduka?  mirksiukas.gif  ax.gif

Man ir aktualu. Prisijungiau prie jų psl FB, bet matyt kažko jiems dar trūksta, kad koduko gaili....
Papildyta:
QUOTE(Mamux121 @ 2019 09 16, 16:50)
<p>Pasidalinkit o kur gaudot ecco geresnėm kainom, nes reikia ir vaikams ir sau? </p><p>Anksčiau rasdavau Ogmios mieste ecco isparduotuvej, bet pastaruoju metu kainos ten tokios pat kaip standartineje parduotuvėje. </p>

Ten tik kartą per metus esu užtaikius puikias kainas batams, o taip tai nebent tik oficialioj jų interneto parduotuvėj metų pradžioje pirkti. Žinau, kad gaudo amazonuose, bet man pačiai niekad nepasisekė ten surasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 09 16, 17:42)
Man ir aktualu. Prisijungiau prie jų psl FB, bet matyt kažko jiems dar trūksta, kad koduko gaili....
Papildyta:

Ten tik kartą per metus esu užtaikius puikias kainas batams, o taip tai nebent tik oficialioj jų interneto parduotuvėj metų pradžioje pirkti. Žinau, kad gaudo amazonuose, bet man pačiai niekad nepasisekė ten surasti smile.gif

Amazone kainu buna geru. Pvz mot kedai 38€.
Atsakyti

Mergaites,

nejau nieks neperkat is cia: https://www.easycosmetic.de ?

 

labai noriu jungtis :) 

 

:blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 16 rugsėjo 2019 - 18:14
Turiu pardavimui juodas kelnes , gal ka domina 4u.gif
GAP kelnės , girls 18 slim dydis , 15e. Kauno raj.
liemuo 34
klubai 43
vidinė siūlė 74
60% cotton
34%nylon
6%spandex

vartotojo įkelta nuotrauka

http://www.gap.com/b...ext=Ponte pants
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibuteg: 16 rugsėjo 2019 - 18:19
QUOTE(Lauruciuk @ 2019 09 16, 12:59)
Pirksiu gap. eu, gal norit kas prisijungti, kad gautusi nemokamas siuntimas  4u.gif  Kaunas


Ar pirksite šiandien Gap.eu? Prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti

Labas vakaras,

Gal kas nori jungtis prie YOOX, pasidalinti siuntimą?

Atsiimti Antakalnyje arba N. Vilnioj, taip pat jei reiktų grąžinti.

Pirksiu, kai tik kas nors prisijungs.

Atsakyti
Merginos, turiu klausimą, kažkaip pastaruoju metu perkant iš vente nebegaliu papildyti užsakymo, nors ir rašo, kad dar galima pildyti, bet bandant vėl prideda siuntimo mokestį... Ar čia man vienai taip? Gal kas bandėt ir pavyksta?
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2019 09 16, 17:50)
<p>Pasidalinkit o kur gaudot ecco geresnėm kainom, nes reikia ir vaikams ir sau? </p><p>Anksčiau rasdavau Ogmios mieste ecco isparduotuvej, bet pastaruoju metu kainos ten tokios pat kaip standartineje parduotuvėje. </p>

As tik amazonuose gaudau, na sau batu nematavus neperku, bet vaikam perku nemazai. Siemet sunui pirkau zieminius (39 dydi) uz 50 euru, bet cia jau mano mastais brangiai sumokejau biggrin.gif dazniausiai Ecco uz 20-40 euru nuperku.

Atsakyti