Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Mergaites, padekit su papinukais. Pvz 36C, 36CC, 36D, 36DD

Ar tas 36CC neatitinka 36D? Kazkaip neteko dar pirkti su dvigubom raidem
Atsakyti
nepamenu, kas klause, cia del skalbimo masinos inesimo dickes kur plotis 60 cm, tai ka mano vyras auksas skalbimo masino stovi skalbia, reikejo biski stakta isardyt bet visiskai isimt nea, bes esme, kad vonioje smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 17 rugsėjo 2019 - 15:12
QUOTE(Mamux121 @ 2019 09 17, 10:53)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-Braskeele" data-cid="72501894" data-time="1568701569">-Braskeele, 17 Rgs 2019 - 09:26, parašė: As tik amazonuose gaudau, na sau batu nematavus neperku, bet vaikam perku nemazai. Siemet sunui pirkau zieminius (39 dydi) uz 50 euru, bet cia jau mano mastais brangiai sumokejau vartotojo įkelta nuotraukadazniausiai Ecco uz 20-40 euru nuperku.</blockquote> Ačiū pasisakiusioms, reiks dažniau amazone apsilankyti... Geox kažkada batukus žieminius gera kaina radau zalando-lounge.co.uk Tik ten labai jau reikia gaudyti.. Greit dydžius išperka.

Taip, zalando, veepee galima irgi situ brandu pagaut, bet aisku retai, kai ismeta to brando sale, bet paskutiniu metu kainos ne kazka ten, nelabai ka nuperku as is ten, svaras, nepigus shipas, turi kooperuotis, greit nesigauna, na savi niunsai irgi, tai as kazkaip pagrinde amazonuosel

QUOTE(Kristiniux @ 2019 09 17, 11:37)
Super kainom perkat! Anksčiau ir aš pagaudavau geromis kainomis, db sunku🤣 kainos db lb pakilę 👀tokiu gerų kainų nerandu...

Jo, faktas, kad kainos pakile, bet pagaut tikrai imanoma, aisku ne pries sezona...va basutes Ecoo neseniai pirkau kitiem metam uz 22 eurus 32 dydzio Ecco, uz tokia kaina galima ir du dydzius imt iskart, gi parduosit pries vasara uz kokiu 40 mazyliuose biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja uzsakyma is easycosmetic.de, prisijungciau su krepseliu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2019 09 18, 09:37)
Gal kas planuoja uzsakyma is easycosmetic.de, prisijungciau su krepseliu. Aciu 4u.gif

Siuncia jie i LT? Kiek shipas?
Atsakyti

Istryniau. Nebeaktualu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 18 rugsėjo 2019 - 08:36

Kvieciu jungris prie mytoys.de batu su -20 paskutine diena.

Atsirado mano vansu dydis tik 1 pora. Vel tuoj neliks.

Kaina 45

https://www.mytoys.d...ow-2832494.html 

eavalynej 72

https://www.eavalyne...lack-white.html

Yra ir basuciu puikiom kainom. Tai su -20 dar geriau.

lauksiu uzsakymu irmante.shopping@gmail.com. 

Noreciau bent kad butume 3. siuntimas i lt 14

Jei kas dar kokiu kodu turit galit atsiust, juos dabar galima kombinuot, kelis ivest.

Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 09 18, 08:59)
Siuncia jie i LT? Kiek shipas?

Taip, 9.99€ lyg...
Atsakyti
Gal kas planuojate išsiimti Revolut kortelę (tinka internetiniams apsipirkimams).
Pasidalinu nuoroda, išsiemus kortelę ir pirmą kartą atsiskaičius, gausite 5 Eur, pasinaudojus mano nuoroda smile.gif
https://revolut.com/referral/dominyp2y!G10D21
Atsakyti
Gal kurios berniukui naujų džinsų laisvalaikiui/išeigai reikia? Radau spintoj Vertbaudet raudonus ir geltonus, 138 dydžio.
Šitie nauji, ilgis 83, klešnė 63, liemuo 32, reguliuojasi. Spalva ne tokia ryški kaip nuotraukoje. 13 € + siuntimas
vartotojo įkelta nuotrauka
O šitie pora kartų dėvėti, geltonos/garstyčių spalvos (realiai ryškesnė, bet nerėkianti), Vertbaudet džinsai, ilgis 83, klešnė 63, liemuo 32, reguliuojasi. 8 € + siuntimas
vartotojo įkelta nuotrauka
Dar radau stambesniam berniukui naujus džinsus, pamenu, kad perpirkau iš SM narės, bet maniškis taip jų ir nedėvėjo. Ilgis 62 cm, nuo klyno 45 cm. Pastiprinti keliai, liemuo reguliuojasi, pasidaro bridžai. Atiduosiu už 5 € su siuntimu.
vartotojo įkelta nuotrauka
Rašykit į až, kad temos neteršti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 18 rugsėjo 2019 - 10:03
Prisijungciau prie SD nesvarbu kur, nes mano korteles nepraleido, keisciausia, kad ne SEB uzstrigo, o parduotuve atsauke.
Papildyta:
QUOTE(valyte_7 @ 2019 09 17, 16:46)
Mergaites, padekit su papinukais. Pvz 36C, 36CC, 36D, 36DD

Ar tas 36CC neatitinka 36D? Kazkaip neteko dar pirkti su dvigubom raidem


man neatitinka, 36 DD yra didesni negu su viena D, cia esme kad apimtis ta pati nugaros, bet kauselis pats didesnis
Atsakyti
Merginos, prašau patarimo ax.gif, vaikas užsimanė mažais ratukais (scooter) paspirtuko. Ar įmanoma iki 80 eurų nupirkti kokį padoresnį ir kur jų geriau ieškoti?
Atsakyti