Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

YOOX Šiauliuose galiu priimti su 2-3 prekėm, siuntimas, 1 prekė -1 eur, nes tik 10 prekių galima susidėti.
Atsakyti
Gal kas norėtų jungtis prie Lands' End ? Siuntimas per Tukį į Vilnių.
40 proc nuolaida nuo pilnų kainų.
Atsakyti
Mergaites, padekit su papinukais. Pvz 36C, 36CC, 36D, 36DD

Ar tas 36CC neatitinka 36D? Kazkaip neteko dar pirkti su dvigubom raidem
Atsakyti
nepamenu, kas klause, cia del skalbimo masinos inesimo dickes kur plotis 60 cm, tai ka mano vyras auksas skalbimo masino stovi skalbia, reikejo biski stakta isardyt bet visiskai isimt nea, bes esme, kad vonioje smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: [b!]Šiandien[/b!], 15:12
QUOTE(Mamux121 @ 2019 09 17, 10:53)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-Braskeele" data-cid="72501894" data-time="1568701569">-Braskeele, 17 Rgs 2019 - 09:26, parašė: As tik amazonuose gaudau, na sau batu nematavus neperku, bet vaikam perku nemazai. Siemet sunui pirkau zieminius (39 dydi) uz 50 euru, bet cia jau mano mastais brangiai sumokejau vartotojo įkelta nuotraukadazniausiai Ecco uz 20-40 euru nuperku.</blockquote> Ačiū pasisakiusioms, reiks dažniau amazone apsilankyti... Geox kažkada batukus žieminius gera kaina radau zalando-lounge.co.uk Tik ten labai jau reikia gaudyti.. Greit dydžius išperka.

Taip, zalando, veepee galima irgi situ brandu pagaut, bet aisku retai, kai ismeta to brando sale, bet paskutiniu metu kainos ne kazka ten, nelabai ka nuperku as is ten, svaras, nepigus shipas, turi kooperuotis, greit nesigauna, na savi niunsai irgi, tai as kazkaip pagrinde amazonuosel

QUOTE(Kristiniux @ 2019 09 17, 11:37)
Super kainom perkat! Anksčiau ir aš pagaudavau geromis kainomis, db sunku🤣 kainos db lb pakilę 👀tokiu gerų kainų nerandu...

Jo, faktas, kad kainos pakile, bet pagaut tikrai imanoma, aisku ne pries sezona...va basutes Ecoo neseniai pirkau kitiem metam uz 22 eurus 32 dydzio Ecco, uz tokia kaina galima ir du dydzius imt iskart, gi parduosit pries vasara uz kokiu 40 mazyliuose biggrin.gif
Atsakyti