Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Auruma @ 2020 01 16, 11:18)
Jums tie elektriniai šepetėliai "nekerta per smegenis"? Vyras gavo dovanų Xiaomi dantų šepetėlį, panašus į šį https://www.topocent...medium=referral (nžn ar tiksliai toks modelis). Tai aš pabandžiau ir man toks keistas nemalonus jausmas, kai viskas dreba, ypač jei šepetėlis prie dantenų prisiliečia.
P.S. kas dovanojo turi ir Philips sonicare šepetėlį, tai sakė tas pats. Tad suabejojau dėl šių šepetėlių. Berods kiek žiūrėjau Oral-B yra besisukantys šepetėliai, ne "drebantys", gal jie geriau.

Kerta biggrin.gif bet pripranti ir nebekerta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2020 01 16, 10:18)
Jums tie elektriniai šepetėliai "nekerta per smegenis"? Vyras gavo dovanų Xiaomi dantų šepetėlį, panašus į šį https://www.topocent...medium=referral (nžn ar tiksliai toks modelis). Tai aš pabandžiau ir man toks keistas nemalonus jausmas, kai viskas dreba, ypač jei šepetėlis prie dantenų prisiliečia.
P.S. kas dovanojo turi ir Philips sonicare šepetėlį, tai sakė tas pats. Tad suabejojau dėl šių šepetėlių. Berods kiek žiūrėjau Oral-B yra besisukantys šepetėliai, ne "drebantys", gal jie geriau.

Dreba ir Oral-B
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 16 sausio 2020 - 13:39
Mes irgi paprastais naudojamės, bandem ir apvalius, ir ultragarsinius - nieks nekutena, bet po 1-2sav pasidaro lb jautrus dantys, tai stovi sėkmingai lentynoj. Vaikišką nupirkau, bet irgi po kurio laiko nebenori, geriau paprastas....
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 01 16, 15:47)
Mes irgi paprastais naudojamės, bandem ir apvalius, ir ultragarsinius - nieks nekutena, bet po 1-2sav pasidaro lb jautrus dantys, tai stovi sėkmingai lentynoj. Vaikišką nupirkau, bet irgi po kurio laiko nebenori, geriau paprastas....


Mano net stomatologė sako, kad geriau nei paprastas neišvalys. O bet tačiau, kai vaikas užsispiria ir pradeda aiškinti, kad čia must have dalykas, be kurio negalima valyti dantų ir jis tikrai padės jai žymiai geriau išsivalyti dantis, nes jis veikia efektyviau nei ranka, kuri po sunkios dienos dažniausiai būna pavargus.... pagalvoju, kad man paprasčiau nupirkti TĄ šepetuką, nei diskutuoti kas vakarą apie tai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 01 16, 16:56)
Mano net stomatologė sako, kad geriau nei paprastas neišvalys. O bet tačiau, kai vaikas užsispiria ir pradeda aiškinti, kad čia must have dalykas, be kurio negalima valyti dantų ir jis tikrai padės jai žymiai geriau išsivalyti dantis, nes jis veikia efektyviau nei ranka, kuri po sunkios dienos dažniausiai būna pavargus.... pagalvoju, kad man paprasčiau nupirkti TĄ šepetuką, nei diskutuoti kas vakarą apie tai biggrin.gif

Stomotologas ir man ne vienas patare naudoti iprasta dantu sepeteli. Bet as pati ryte naudoju elektrini (blizginimui sveitimui, o pries miega paprasta (kuris geriau isvalo tarpdancius). Sudarykit toki sanderi su vaiku ir bus super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 01 16, 15:47)
Mes irgi paprastais naudojamės, bandem ir apvalius, ir ultragarsinius - nieks nekutena, bet po 1-2sav pasidaro lb jautrus dantys, tai stovi sėkmingai lentynoj. Vaikišką nupirkau, bet irgi po kurio laiko nebenori, geriau paprastas....


Mūsų Smile bright store, iš nordstromrack pirkau. Vibruojantis. Naudojam jau koke 4-6mėn. Nepamenu kada pradėjom.
Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2020 01 16, 15:56)
Mano net stomatologė sako, kad geriau nei paprastas neišvalys. O bet tačiau, kai vaikas užsispiria ir pradeda aiškinti, kad čia must have dalykas, be kurio negalima valyti dantų ir jis tikrai padės jai žymiai geriau išsivalyti dantis, nes jis veikia efektyviau nei ranka, kuri po sunkios dienos dažniausiai būna pavargus.... pagalvoju, kad man paprasčiau nupirkti TĄ šepetuką, nei diskutuoti kas vakarą apie tai biggrin.gif


Na aš elektrinį naudoju kaip paprastą, plus ta vibracija padeda daugiau judesių sudaryti ir tiek. O kaip kitaip jį naudoti dar, jei nebrūžinant kaip paprastu g.gif Juk nepridedat prie dantų šerelių ir nelaukiat kol vibruodamas jis atliks valymą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 16 sausio 2020 - 15:01
QUOTE(Rita003 @ 2020 01 16, 09:21)
Is to skubejimo net metus blogai parasiau  unsure.gif , 8 metai sueis  doh.gif Pirmokas, 7-metis.

Jei domisi video žaidimais - Minecraft ar Fortnite visokios figūrėlės, gali būti ir Lego rinkiniai, Nerf šautuvai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2020 01 16, 17:11)
Jei domisi video žaidimais - Minecraft ar Fortnite visokios figūrėlės, gali būti ir Lego rinkiniai, Nerf šautuvai ir pan.

Ačiū, eisiu ieškot Nerf šautuvų, manau, tikrai patiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2020 01 15, 21:35)
o kodėl VS be mokesčių?
Ne be iš Amerikos siunčia?

esu idejus nuoroda kas ir kodel
ju es puslapyje prie salygu aprasyta
Atsakyti
Reikia Zumbai maikutės. Kur pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 01 16, 19:03)
Reikia Zumbai maikutės. Kur pirkti?

www.zumba.com. pagrinde siunčiasi.Nepriskaičiyoja mokesčių
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2020 01 16, 23:27)
www.zumba.com. pagrinde siunčiasi.Nepriskaičiyoja mokesčių

nemokamo siuntimo tikriausiai nebūna ax.gif
Atsakyti