Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(zibuteg @ 2020 01 17, 11:34)
Laba , daug kas pirkot Silit puodus , ar geri jie ? Ar patinka ?
Man labai prireikė  rolleyes.gif
https://www.1a-neuwa...-edelstahl.html

Naudoju Silit puodus jau gal 13 metu, puikus smile.gif

QUOTE(Kirisama @ 2020 01 17, 12:06)
O čia žieminė? Kaip su dydžiais, ar atitinka?

Jokia jinai ne ziemine, ir net ne 0 temperaturai manau, softshelas, rudeniui pavasariui, netgi vasarai vesiai
Atsakyti
Gal kas Kaune nori jungtis prie Yoox pirkimo, nemokamas nuo 200 eu
Atsakyti

Siuos is yoox per tarpininkes pamenu labai pirko. dabar kaina ju labai gera

https://www.yoox.com...zeId=&sizeName=

Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 01 17, 14:07)
Jokia jinai ne ziemine, ir net ne 0 temperaturai manau, softshelas, rudeniui pavasariui, netgi vasarai vesiai

Tada liuks, tokios ir ieškau biggrin.gif
Atsakyti
Na bet eswd komunikacijos 0. Parasiau per fb, emailu, skambinau, nei atsakymo nei priskambint pavyko. Issiunte mano siuntini nepersvere. Pirma karta pirkau ir labai nusivyliau. Visiskas ignoras is ju puses.
Atsakyti
O gal Vilniuje kas nors perka iš YOOX?
Arba ir pati galėčiau nupirkti, jei susidarytų 200€ suma nemokamam siuntimui.
Jei ką domina, parašykit AŽ arba eglynas@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 01 17, 15:07)
Naudoju Silit puodus jau gal 13 metu, puikus smile.gif
Jokia jinai ne ziemine, ir net ne 0 temperaturai manau, softshelas, rudeniui pavasariui, netgi vasarai vesiai

Juk visi skirtingai siluma megsta smile.gif mano sunus jei rengtus dzemperi tikrai nesusaltu, juk lauke 6-8 silumos dregna, o si waterproof, aisku jei tik plona maikute susaltu. Visi skirtingai sluoksniuojam:)mano sunui 11 m. Ir pats durnumas isvis nesisegt striukiu smile.gif))karsta matai....
Atsakyti
QUOTE(Positive* @ 2020 01 17, 22:24)
Na bet eswd komunikacijos 0. Parasiau per fb, emailu, skambinau, nei atsakymo nei priskambint pavyko. Issiunte mano siuntini nepersvere. Pirma karta pirkau ir labai nusivyliau. Visiskas ignoras is ju puses.

Ne karto nera buve, kad neatrašytu...
Persverti gali ir Lt, čia be problemu smile.gif be to, jei nesukominikuosit iki to laiko ir pasiimat Vilniaus sandėlyje - uzsakykit ir nemokekit, kai nuvaziuosit pasiimt - prasykit pasverti
P.s. jei nepaslaptis kiek apsvere?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 17 sausio 2020 - 22:28
QUOTE(kriisti @ 2020 01 17, 22:06)
Juk visi skirtingai siluma megsta smile.gif mano sunus jei rengtus dzemperi tikrai nesusaltu, juk lauke 6-8 silumos dregna, o si waterproof, aisku jei tik plona maikute susaltu. Visi skirtingai sluoksniuojam:)mano sunui 11 m. Ir pats durnumas isvis nesisegt striukiu smile.gif))karsta matai....

Xa xa, maniškiui 9, the same shit. Galėtų - varytų nuogas. Rūroj karštis.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2020 01 18, 00:27)
Ne karto nera buve, kad neatrašytu...
Persverti gali ir Lt, čia be problemu smile.gif be to, jei nesukominikuosit iki to laiko ir pasiimat Vilniaus sandėlyje - uzsakykit ir nemokekit, kai nuvaziuosit pasiimt - prasykit pasverti
P.s. jei nepaslaptis kiek apsvere?

Man nulis priekaistu. Per visa laika. Labai iperatyviai atraso. I visus klausimus.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 01 17, 23:47)
Xa xa, maniškiui 9, the same shit. Galėtų - varytų nuogas. Rūroj karštis.

Sveika istojus I kluba biggrin.gif
Atsakyti
Gal dar kas norėtų prisijungti prie YOOX.com? Šiek tiek dar trūksta iki nemokamo siuntimo... ax.gif

QUOTE(Eglynas9 @ 2020 01 17, 22:32)
O gal Vilniuje kas nors perka iš YOOX?
Arba ir pati galėčiau nupirkti, jei susidarytų 200€ suma nemokamam siuntimui.
Jei ką domina, parašykit AŽ arba eglynas@gmail.com 4u.gif

Atsakyti