Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Man išsiuntė vynus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2020 04 06, 19:50)
Na, taip nesvarbu kuriam mieste, svarbu, kad galetu persiusti  4u.gif
Taigi, gal kazkas renkate cocoon?

dar pažiūrėsiu, ar yra ko gero...

gal kas bandėt šiuos nuo saulės...?

https://www.cocoonce...00ml/13061.html

tik kalusimas, ar LT reik apsaugos 50 ???gal 30 uzteks? kaip ir jau mūsų kelionės nuplaukė, tai vargu ar labai čia deginsimės.... unsure.gif
šitas man nepakeičiamas, kai vaikai neprakvepuoja naktį dėl slogos:)
https://www.cocoonce...20ml/12075.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 07 balandžio 2020 - 14:01
QUOTE(Maja Di @ 2020 04 07, 14:18)
Man išsiuntė vynus ax.gif

thumbup.gif ir aš vakar vistik užsakiau ax.gif
Atsakyti

Ebay tema pamirus. Gal čia kuri žinosite?🎈 

Bandau pastatyti UK ebay, mano primary pristatymo adresas įvestas angliškas, bet vistiek neleidžia pastatyt, rašo, kad pardavėjas nesiunčia į Lietuvą. Kažin kame replės? Anksčiau tokių problemų nebuvo. Pirkus daug. 

Atsakyti
Sveikos, sodininkes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jus cia viska zinot. Gal galit rekomenduot ka sodint palei tvora is spygliuociu? Kurie geriau prigija ir greiciausiai auga? Musu namas prie gatves...judesys, triuksmas, dulkes, tai noriu kokiu ugtelejusiu egliu ar pusu pasodint? Kazi prigytu, jei kokias
1,5 metro jau sodinciau ar didesnes? Nes nu mazytes tai uzaugtu man ant pencijos matyt...zodziu, is manes tokia sodininke unsure.gif patarkit kas turit ziniu tuo klausimu!
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 04 08, 09:21)
Sveikos, sodininkes biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  jus cia viska zinot. Gal galit rekomenduot ka sodint palei tvora is spygliuociu? Kurie geriau prigija ir greiciausiai auga? Musu namas prie gatves...judesys, triuksmas, dulkes, tai noriu kokiu ugtelejusiu egliu ar pusu pasodint? Kazi prigytu, jei kokias
1,5 metro jau sodinciau ar didesnes? Nes nu mazytes tai uzaugtu man ant pencijos matyt...zodziu, is manes tokia sodininke unsure.gif patarkit kas turit ziniu tuo klausimu!


Iš spygliuočių tujos greičiausiai auga ir tankiai susodinus būna labai gera tvora (minimum 2m užauga, lyg yra ir aukštesnių veislių g.gif ).

Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2020 04 08, 09:50)
Iš spygliuočių tujos greičiausiai auga ir tankiai susodinus būna labai gera tvora (minimum 2m užauga, lyg yra ir aukštesnių veislių g.gif ).

Tujos liuks. Ir auga labai greit. Pušys skystos. Antra labai ilgai auga. Lapuočiai nervina, kad žiemą jie nuogi, o lapų tvarkymo blink.gif pas mane tujos. Nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2020 04 08, 09:50)
Iš spygliuočių tujos greičiausiai auga ir tankiai susodinus būna labai gera tvora (minimum 2m užauga, lyg yra ir aukštesnių veislių g.gif ).

Tujos pas mus palei kita tvora...nuo gatves tai mum reik kazko aukstesnio, tai galvoju apie kokias egles ar pusis. Nezinau kokia ten ta rusis pas mus, ar smaragd gal...na bet nepasakyciau, kad labai greit jos uzaugo...10 metu jom kokiu, na tai sulyg tvora tokios, tai nezinau ar cia greit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 08 balandžio 2020 - 08:54
QUOTE(-Braskeele @ 2020 04 08, 09:52)
Tujos pas mus palei kita tvora...nuo gatves tai mum reik kazko aukstesnio, tai galvoju apie kokias egles ar pusis. Nezinau kokia ten ta rusis pas mus, ar smaragd gal...na bet nepasakyciau, kad labai greit jos uzaugo...10 metu jom kokiu, na tai sulyg tvora tokios, tai nezinau ar cia greit...

Kokio aukščio reik? Mano eglė augo kokį 15 metų. Tai dabar normali. Bet kiek truko 🙈 ur nė velnio ji neužstoja. Per tankiai susodinus nei vaizdo, nei augalas augs normaliai.

Mano tujom 10 metų lygiai. Virš 3 metrų aukštis. Ar tvora pas jus kaip kalėjime? Tai kam tada dar augalai jei tvora aukšta biggrin.gif

Yra dar tokie aukšti kalniniai kadagiai. Orą valo, augalai gražūs, visžaliai. Bet mum susirgo ir kapiec. Vakar iškasėm biggrin.gif irgi 10 metų auginom, vargom, bet įsimetė erkės ir xana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 08 balandžio 2020 - 09:01

mergaites, labas!  :4u: 

ar nutuokiat kas cia per do puslapis ir kodel tokie pigus zaislai?? :D nes pavadinimas tai nedaug zadantis...

https://www.zkwxasho...7447.htm?page=2

o jei rimtai - kur tikrinat ar ne fake puslapis?

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 04 08, 09:56)
Kokio aukščio reik? Mano eglė augo kokį 15 metų. Tai dabar normali. Bet kiek truko 🙈 ur nė velnio ji neužstoja. Per tankiai susodinus nei vaizdo, nei augalas augs normaliai.

Mano tujom 10 metų lygiai. Virš 3 metrų aukštis. Ar tvora pas jus kaip kalėjime? Tai kam tada dar augalai jei tvora aukšta  biggrin.gif

Yra dar tokie aukšti kalniniai kadagiai. Orą valo, augalai gražūs, visžaliai. Bet mum susirgo ir kapiec. Vakar iškasėm  biggrin.gif  irgi 10 metų auginom, vargom, bet įsimetė erkės ir xana.


žinok esu mačius gyvatvorę iš eglių, super atrodo ir greit užauga. Eglės paprastos, lietuviškos. Jei reiktų nuo gatvės už tvoros turbūt sodinčiau egles. Ir pigu, ir rezultatas geras. Savo sklype tai eglių nesodinčiau ax.gif

Aš pati nemėgstu tujų, todėl himalajų beržus pasisodinau biggrin.gif lapų daug, bet pas mus ir be mūsų sklype esančių lapų iš miško pripučia, palei gatvė beržai auga, tai užtektinai turim, bet praeini su žoliapjove ir susirenka viskas. Man lapai geriau nei spygliai, nerūgština dirvos ir žolė geriau auga.

Dabar noriu trešnių pasisodinti, o bet tačiau, kaip apsaugoti jas nuo varnėnų? Vyras vien dėl to sako, kad nesodins biggrin.gif O aš taip noriu dviejų žemaūgių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 04 08, 14:00)
žinok esu mačius gyvatvorę iš eglių, super atrodo ir greit užauga. Eglės paprastos, lietuviškos. Jei reiktų nuo gatvės už tvoros turbūt sodinčiau egles. Ir pigu, ir rezultatas geras. Savo sklype tai eglių nesodinčiau  ax.gif

Aš pati nemėgstu tujų, todėl himalajų beržus pasisodinau biggrin.gif lapų daug, bet pas mus ir be mūsų sklype esančių lapų iš miško pripučia, palei gatvė beržai auga, tai užtektinai turim, bet praeini su žoliapjove ir susirenka viskas. Man lapai geriau nei spygliai, nerūgština dirvos ir žolė geriau auga.

Dabar noriu trešnių pasisodinti, o bet tačiau, kaip apsaugoti jas nuo varnėnų? Vyras vien dėl to sako, kad nesodins biggrin.gif O aš taip noriu dviejų žemaūgių  ax.gif


Aš irgi mieliau berželius sodinčiau. Ir greit auga.
Sudominot. O kokie čia himalajų? bigsmile.gif
Trešnių ir aš noriu, bet vaikai pasirinko vyšnias ax.gif Užtat 4 šilauoges ir 2 sausmedžius pernai pasodinau, vyrus įkinkius 6 1mx1m duobes iškasti biggrin.gif
Atsakyti