Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

perku
https://direct.asda....default,sc.html
truksta 12 svaru iki nemokamo siuntimo i uk sandeli. paskui siusiu per tuki. siauliai arba persiusiu.
Atsakyti

Gal kas norėtų jungtis prie pompdelux? -20 ir free shipas, jei surenkam 100 eur :)

Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2020 05 20, 11:53)
Ar galėtumėte atsiųsti nuorodą per kur užsisakinėjote. Mano siuntinį išsiuntė iš Kanados  unsure.gif

Nuoroda

O jūs registruotos perkate, ar kaip anonimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 21 gegužės 2020 - 13:28
Laba diena ar patikima parduotuvė https://beautypopus....BrdvJzcUz6SlZws
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2020 05 21, 14:32)
Laba diena ar patikima parduotuvė https://beautypopus....BrdvJzcUz6SlZws

Man leido isidet i krepseli vienos prekes 350000 vnt smile.gif
Atsakyti

Sveikos,

ar butu norinciu jungtis prie TU? https://tuclothing.sainsburys.co.ukvisiem rubam -25% man geriau nei George rubai vaikiski.

vietinis deliveris 4 svarai + siuntimas I LT per ESWD. Vilnius, galiu persiust.

perku sivakar - gaudau striukes dydi, tai atsiranda, tai dingsta, viliuos, kad dar bus... laukiu norinciu ;)

Atsakyti

o kalbant apie pepco.. esu pirkus ten vaikisku nemazai. Pedkelnes, kojines - tragedija, i ka pavirsta po neilgo nesiojimo, tik i siuksliadeze. Trikotazas po namus - puse bedos, bet panesiojus jau niekam neperleisi, nes i nieka tie rubai pavirsta, isblunka, nusiburbuliuoja, aplikacijos sutrukineja... zo, tik i siuksliadeze panesiojus.

dabar su -30% papirkau plonu trikotaziniu, bet jei nuosirdziai, tai jau tokie vemaliukai - tik po namus. Su George, TU, ne is tolo nera ka lyginti!  :4u:

kai vaikas mazas ir valgydamas visus rubís gadina, tai tinka tokie vienkartiniai.. bet paaugusiam tai as jau nepirkciau... nzn, gal cia tik kudikiu skyrius toks vienkartinis..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 21 gegužės 2020 - 15:17
Gal kas žino ar Vilniuj kurioj nors HM parduotuvėje yra toks džinsinis švarkelis https://www2.hm.com/...0751428001.html? Reiktų 164 dydžio. Arba galit rekomenduoti, kur Vilniuj pirkti džinsinį švarkelį 1.61m mergaitei, tiktų ir iš moterų skyriaus. Nėra galimybių dabar daug važinėti po parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2020 05 21, 17:16)
<p>o kalbant apie pepco.. esu pirkus ten vaikisku nemazai. Pedkelnes, kojines - tragedija, i ka pavirsta po neilgo nesiojimo, tik i siuksliadeze. Trikotazas po namus - puse bedos, bet panesiojus jau niekam neperleisi, nes i nieka tie rubai pavirsta, isblunka, nusiburbuliuoja, aplikacijos sutrukineja... zo, tik i siuksliadeze panesiojus.</p>
<p>dabar su -30% papirkau plonu trikotaziniu, bet jei nuosirdziai, tai jau tokie vemaliukai - tik po namus. Su George, TU, ne is tolo nera ka lyginti!  4u.gif</p>
<p>kai vaikas mazas ir valgydamas visus rubís gadina, tai tinka tokie vienkartiniai.. bet paaugusiam tai as jau nepirkciau... nzn, gal cia tik kudikiu skyrius toks vienkartinis..</p>



Bet va kaip skirtingai, kai pepco asirado nieko iš george vaikams nebeperku. Man kokybiški rūbai nei burbuliojasi, nei aplikacijos nusidėvi, pėdkelnės, bet aš labai viską rušiuoju , atsargai skalbiu. Spalvos man ten superinės tokios neniūrios ypač vaikinukams. atnešioja mano vaikai tai dar tikrai po jū negėda ir kitiems perleisti
Atsakyti
Del pepco. Bernams 8 ir 10 m. Esu papirkus treninginiu kelniu, bluzonu, maikuciu. Viskas tikrai neblogai nesiojasi, dar niekas nenusiskalbe. Labiausiai nepatiko kojines,bet šiaip didelių priekaištų tikrai neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2020 05 21, 16:16)
<p>kai vaikas mazas ir valgydamas visus rubís gadina, tai tinka tokie vienkartiniai.. bet paaugusiam tai as jau nepirkciau... nzn, gal cia tik kudikiu skyrius toks vienkartinis..</p>

O aš kažkada po generalinio spintos tvarkymo sau pasakiau, kad užtenka visų tų vienkartinių rūbų... Tiesiog. Supratau, kad iš principo nesinori finansuoti ir remti tokių gamintojų, kurie gamina daiktus išmetimui. Tai dabar ramiai apeinu visas tokias parduotuves ir be jokios graužaties, kad ten viskas "taip pigu".
Papildyta:
QUOTE(Grietinėlė* @ 2020 05 21, 13:53)
<p>Gal kas norėtų jungtis prie pompdelux? -20 ir free shipas, jei surenkam 100 eur smile.gif</p>

Noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2020 05 21, 15:16)
<p>o kalbant apie pepco.. esu pirkus ten vaikisku nemazai. Pedkelnes, kojines - tragedija, i ka pavirsta po neilgo nesiojimo, tik i siuksliadeze. Trikotazas po namus - puse bedos, bet panesiojus jau niekam neperleisi, nes i nieka tie rubai pavirsta, isblunka, nusiburbuliuoja, aplikacijos sutrukineja... zo, tik i siuksliadeze panesiojus.</p>
<p>dabar su -30% papirkau plonu trikotaziniu, bet jei nuosirdziai, tai jau tokie vemaliukai - tik po namus. Su George, TU, ne is tolo nera ka lyginti!  4u.gif</p>
<p>kai vaikas mazas ir valgydamas visus rubís gadina, tai tinka tokie vienkartiniai.. bet paaugusiam tai as jau nepirkciau... nzn, gal cia tik kudikiu skyrius toks vienkartinis..</p>

Pritariu dėl Pepco. Čia kai paskelbė tas akcijas galvoju užpirksiu vaikams kelnių, tympų po lauką. Kokybė tikrai tragedijų tragedija. Tympos net neskalbtos nubluko po kambarį dėvint, kelnės neskalbtos nusipumpuravo. Grynai vienkartinės. Gaila ir tų kelių eurų už kelnes. Kiek žinau yra ir rubams garantija, ne tik batams. Reikia pasidomėti. Esu kažkada į Reserved parduotuvę gražinusi šaliką, kuris po savaitės dėvėjimo nusipumpuravo.
Atsakyti