Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Eglynas9 @ 2020 05 21, 19:40)
O aš kažkada po generalinio spintos tvarkymo sau pasakiau, kad užtenka visų tų vienkartinių rūbų... Tiesiog. Supratau, kad iš principo nesinori finansuoti ir remti tokių gamintojų, kurie gamina daiktus išmetimui. Tai dabar ramiai apeinu visas tokias parduotuves ir be jokios graužaties, kad ten viskas "taip pigu".

Aš irgi vienu metu buvau pradėjus pirkti brangesnius, kokybiškesnius drabužius. Bet maniškiai nors nemaži, tačiau maikutės vis tiek dėmėm nueina doh.gif Kai tik vasara, prasideda uogos, vaisiai, taip ir dėmių atsiranda. Nemoku jų išplauti. Be to dukrai tuoj bus 12m, jai jau rūpi ką rengiasi, norisi daugiau drabužių nei ilgai laikančių smile.gif , tai į kokybę kol kas nežiūriu.
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2020 05 21, 18:52)
Pritariu dėl Pepco. Čia kai paskelbė tas akcijas galvoju užpirksiu vaikams kelnių, tympų po lauką. Kokybė tikrai tragedijų tragedija. Tympos net neskalbtos nubluko po kambarį dėvint, kelnės neskalbtos nusipumpuravo. Grynai vienkartinės.  Gaila ir tų kelių eurų už kelnes. Kiek žinau yra ir rubams garantija, ne tik batams. Reikia pasidomėti. Esu kažkada į Reserved parduotuvę gražinusi šaliką, kuris po savaitės dėvėjimo nusipumpuravo.

Aš treningines kelnes vaikui nupirkau gal už 4 eur, nu labai geros kolkas, dabar į skalbyklą padėjau, nežinau, gal po skalbimo pakeisiu nuomonę ax.gif . Bet kai 4 eur tai tiek to, bet jau galvojau, kad viskas už tokius juokingus pinigus geros kokybės, norėjau eit apsiprekint, dabar susilaikysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 05 21, 19:14)
Aš treningines kelnes vaikui nupirkau gal už 4 eur, nu labai geros kolkas, dabar į skalbyklą padėjau, nežinau, gal po skalbimo pakeisiu nuomonę ax.gif . Bet kai 4 eur tai tiek to, bet jau galvojau, kad viskas už tokius juokingus pinigus geros kokybės, norėjau eit apsiprekint, dabar susilaikysiu biggrin.gif

Matyt kaip koks audinys. Maikutės po skalimo normaliai atrodo
Atsakyti
Pirksiu zooplus.de ax.gif
Gal kas jungtusi shipui pasidalinti?
Vilnius (Siaures miestelis), be persiuntimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2020 05 21, 16:30)
Gal kas žino ar Vilniuj kurioj nors HM parduotuvėje yra toks džinsinis švarkelis https://www2.hm.com/...0751428001.html? Reiktų 164 dydžio. Arba galit rekomenduoti, kur Vilniuj pirkti džinsinį švarkelį 1.61m mergaitei, tiktų ir iš moterų skyriaus. Nėra galimybių dabar daug važinėti po parduotuves.


O tai nenorit pirkti is online ? Dar Gap.eu buna graziu dzinsiniu svarkeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2020 05 21, 18:52)
Pritariu dėl Pepco. Čia kai paskelbė tas akcijas galvoju užpirksiu vaikams kelnių, tympų po lauką. Kokybė tikrai tragedijų tragedija. Tympos net neskalbtos nubluko po kambarį dėvint, kelnės neskalbtos nusipumpuravo. Grynai vienkartinės.  Gaila ir tų kelių eurų už kelnes. Kiek žinau yra ir rubams garantija, ne tik batams. Reikia pasidomėti. Esu kažkada į Reserved parduotuvę gražinusi šaliką, kuris po savaitės dėvėjimo nusipumpuravo.

Ten viskas sintetika. Baisi kokybė. Nežinia kokiais dažais dažyta, jei už 4€. Nes esu pirkus crocsus vaikui lauke. Tai net tid dažė kojas. Brrrrr. Geriau mažiau tų skudurų, bet kokybiškesnių. Dabar kai į mokyklą nebėjo, iš viso išskyrus treningų niekk nebereik.
Atsakyti
sveikos, ar cia yra siaulieciu, kurios naudojasi tukio paslaugom? domina, siunciant 3kg kiek mokat? mano visos siuntos buna sunkesnes, tai idomu kaip mazas siuntas skaiciuoja. siaulieciams kazkokios kitokios salygos budavo
Atsakyti
Mes dažnai važiuodavom į Lenkiją. Dar Pepco nebuvo LT, tai Lenkijoj vis užsukdavau. Esu nupirkus ir kokybiškų, ir tikrai prastų rūbelių. Kaip pasitaiko. Net pati nežinau, kodėl LT į Pepco neinu, nors yra mano mieste.
Atsakyti
O man pepco patinka. Sportiniu kelniu, tympu pripirkau po 1,5 eur. Maikutes po 1,29 eur. po namus nesiot pilnai pakanka. Printai kiek pasitrina, bet neimu i galva biggrin.gif uz tokia kaina nieko geriau neradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 05 22, 09:04)
Ten viskas sintetika. Baisi kokybė. Nežinia kokiais dažais dažyta, jei už 4€. Nes esu pirkus crocsus vaikui lauke. Tai net tid dažė kojas. Brrrrr. Geriau mažiau tų skudurų, bet kokybiškesnių. Dabar kai į mokyklą nebėjo, iš viso išskyrus treningų niekk nebereik.


QUOTE(pasimetus1140 @ 2020 05 22, 09:28)
Mes dažnai važiuodavom į Lenkiją. Dar Pepco nebuvo LT, tai Lenkijoj vis užsukdavau. Esu nupirkus ir kokybiškų, ir tikrai prastų rūbelių. Kaip pasitaiko. Net pati nežinau, kodėl LT į Pepco neinu, nors yra mano mieste.

Mano patirtis su Pepco irgi visumoj gera, aisku pravalu buna, kai pvz tympose po pirmo skalbimo skylute atsirado, bet visumoj, kaip uz tokia kaina, priekaistu neturiu, mazajai pripirkau tympu, maikuciu po pora euru, nu gyva kol kas viskas, megztuku turim pora, nesiojo daug, apie pusmeti, skabta perskalbta, isaugo, bet puikiai atrodo, sunui pora kelniu treninginiu po 3-4 eurus va nupirkau, nu man gaila pvz Nike, uz kuriuos 30 euru mokejau, ismest, kai jis su draugeliais pazaides koki futbola ar velniai zino ka, sudrapalina iki skyliu man tas kelnes brangias...ir ne jokia ten ne sintetika, as skaitau sudeti visada, maikutes, tympos, treningai medvilniniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 22 gegužės 2020 - 08:48
Kviečių jungtis prie pompdelux smile.gif -20 ir free shipas perkant už 100 eur smile.gif trūksta apie 20-21 eur smile.gif Gal kas rasite ką prigriebti smile.gif
Atsakyti

Ar renkat peterthomasroth? Geros kainos rinkinių pabandyti  :4u:​ 

Atsakyti