Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Eura @ 2021 01 23, 12:43)
Disapo.de užsakyta!
Jei atsrastų norinčių parinkčiau kavą: https://www.coffeerista.com
Vilnius,bet galiu persiūst.
Rašykit į a.ž.

Parašiau AŽ
Atsakyti

O man šaltuką gadina smarve lauke :(((( I mūsų pusę vėjas tai tiek dvokia nuo namų kūrenimo.....kiba padangas kiša, į namus net skverbias, o langai uždaryti :(((((

 


Gal kas užsakinėjo iš Asda/George? Vinted'e radau pasisakymą, kad viena užsakė ir muito nemokėjo. Tai klausimas kaip sužinoti ar Asda susimoką muitą už Eu klientą, nes jų puslapyje nieko neradau, o rizikuoti tikrai nenoriu.

 

Ir prie to paties - rekomenduokite tarpininkę pas ką užsakyti iš UK ir nemokėti jokių muitų, nes panašu didelių užsakymų pačiai daryti neapsimoka nei tiesiai į LT nei per ESWD.

Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2021 01 23, 17:43)
<p>Gal kas užsakinėjo iš Asda/George? Vinted'e radau pasisakymą, kad viena užsakė ir muito nemokėjo. Tai klausimas kaip sužinoti ar Asda susimoką muitą už Eu klientą, nes jų puslapyje nieko neradau, o rizikuoti tikrai nenoriu.</p>
<p> </p>
<p>Ir prie to paties - rekomenduokite tarpininkę pas ką užsakyti iš UK ir nemokėti jokių muitų, nes panašu didelių užsakymų pačiai daryti neapsimoka nei tiesiai į LT nei per ESWD.</p>

Pas Pikciurnike užklauskit. Ji iš UK uzsakineja, čia SM temoje.
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2021 01 17, 19:14)
Aš laukiu savojo siuntinio - pirmą kartą taip ilgai, užsakiau sausio 4, išsiuntė tik 15 dieną. Parašysiu kai gausiu kokia situacija su juo. Labai tikiuosi, kad neapmokestins papildomai  unsure.gif

Dar negavote savo siuntinio? Anksčiau kai vėluodavo išsiųst tai siųsdavo per DHL ir per porą dienų atkeliaudavo.
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2021 01 23, 20:34)
Dar negavote savo siuntinio? Anksčiau kai vėluodavo išsiųst tai siųsdavo per DHL ir per porą dienų atkeliaudavo.

Aš kaip tik šiandien paklausiau Gėliukės irgi kaip dėl šio užsakymo.
Mano išsiuntė per Hermes ir rašo, kad ateis iki vasario 5 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2021 01 23, 20:34)
Dar negavote savo siuntinio? Anksčiau kai vėluodavo išsiųst tai siųsdavo per DHL ir per porą dienų atkeliaudavo.



QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 23, 21:00)
Aš kaip tik šiandien paklausiau Gėliukės irgi kaip dėl šio užsakymo.
Mano išsiuntė per Hermes ir rašo, kad ateis iki vasario 5 blink.gif

Taigi, kad vis dar tylu ramu... Hermes'e statusas nuo 15 dienos "in transit". unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2021 01 23, 17:43)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kriisti" data-cid="72768239" data-time="1610904547">
<div>
<p>O man šaltuką gadina smarve lauke verysad.gif((( I mūsų pusę vėjas tai tiek dvokia nuo namų kūrenimo.....kiba padangas kiša, į namus net skverbias, o langai uždaryti verysad.gif((((</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Gal kas užsakinėjo iš Asda/George? Vinted'e radau pasisakymą, kad viena užsakė ir muito nemokėjo. Tai klausimas kaip sužinoti ar Asda susimoką muitą už Eu klientą, nes jų puslapyje nieko neradau, o rizikuoti tikrai nenoriu.</p>
<p> </p>
<p>Ir prie to paties - rekomenduokite tarpininkę pas ką užsakyti iš UK ir nemokėti jokių muitų, nes panašu didelių užsakymų pačiai daryti neapsimoka nei tiesiai į LT nei per ESWD.</p>

O ar atsidarėt george ir pasirinkot Lietuvą? Nes iš kart meta info apie brexit ir mokesčius
Atsakyti
Ar GAP'ą kas nors jau gavot? Kaip jie? Bus mokesčiai? doh.gif
Atsakyti
Pirkau uniąlo pūkinę striykytę,bet man šiek tiek mažoka,mažinta.
L ,mėlyna. Gal kam tiktų ir patiktų

https://www.uniqlo.c...tel-429457.html
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2021 01 24, 12:43)
Ar GAP'ą kas nors jau gavot? Kaip jie? Bus mokesčiai? doh.gif

Porą postų viršuj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 24, 12:02)
Porą postų viršuj biggrin.gif

Aaa, čia apie gap biggrin.gif visos laukime kaip suprantu.
O kaip suprast šitą jų parašymą?

We’re aware of and apologize for any unexpected customs fee requests due to Brexit. This fee won’t be asked for going forward. If your order has been impacted, please contact us below for assistance.
Atsakyti

O ar atsidarėt george ir pasirinkot Lietuvą? Nes iš kart meta info apie brexit ir mokesčius

Bet man tik tiek rašo, iš to teksto aiškiai neparašyta, kad jie sumoka už klientą, arba tai kliento responsibility sumokėti viskas kas priklauso prekėms atvykus į šalį, nebent paskutinį sakinį traktuoti kažkaip kitaip.

"The UK is leaving the European Union on 01.01.2021

Delivery

We expect delays in deliveries of orders placed around this date and possibly throughout January. There are no additional charges to our standard delivery however express delivery will not be available from 21.12.20 onwards.

Pricing

No additional charges will be added to product prices."

Atsakyti