Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Ramona18 @ 2021 01 24, 13:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Užsispyrėlė" data-cid="72771081" data-time="1611479618"><div><p>O ar atsidarėt george ir pasirinkot Lietuvą? Nes iš kart meta info apie brexit ir mokesčius</p></div></blockquote><p></p><p>Bet man tik tiek rašo, iš to teksto aiškiai neparašyta, kad jie sumoka už klientą, arba tai kliento responsibility sumokėti viskas kas priklauso prekėms atvykus į šalį, nebent paskutinį sakinį traktuoti kažkaip kitaip.</p><p></p><p>"The UK is leaving the European Union on 01.01.2021</p><div>Delivery<p>We expect delays in deliveries of orders placed around this date and possibly throughout January. There are no additional charges to our standard delivery however express delivery will not be available from 21.12.20 onwards.</p></div><div>Pricing<p>No additional charges will be added to product prices."</p></div><p></p>

Nu jei sako no additional charges tai vadinas nera..dar irgi skaityt reiktu prie delivery info, ten visad buna visa reikiama info
Atsakyti
ZARA irgi geruliai. Jokios info nenurodo prie užsakymo atsiėmimo apie darbo laiką ir tai, kad tik darbo dienomis.
Turėkite omeny, kam aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 24, 15:39)
ZARA irgi geruliai. Jokios info nenurodo prie užsakymo atsiėmimo apie darbo laiką ir tai, kad tik darbo dienomis.
Turėkite omeny, kam aktualu.

wub.gif būč nuvažiavus.
ryt ryte reiks. ačiū!
Papildyta:
ga kas dar gali įmest nuorodas kaip su coconu?
kuriais dabar adresais pirkti? fr? com?
ar accountas tas pats galios? nes man lyg krepšelyje į uk permeta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2021 01 24, 16:24)
wub.gif  būč nuvažiavus.
ryt ryte reiks. ačiū!
Papildyta:
ga kas dar gali įmest nuorodas kaip su coconu?
kuriais dabar adresais pirkti? fr? com?
ar accountas tas pats galios? nes man lyg krepšelyje į uk permeta  unsure.gif

https://www.cocooncenter.com iš Prancūzijos siunčia. Tai niekas nesikeičia. Accountai skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2021 01 24, 19:41)
https://www.cocooncenter.com iš Prancūzijos siunčia. Tai niekas nesikeičia. Accountai skirtingi.

bet aš tuo pačiu prisijungiau ir rodo ... tik krepšiuką turėjau iš naujo susikrauti. nerodė to iš uk
Atsakyti
Gal yra knygų klubo nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 24, 17:58)
Gal yra knygų klubo nuolaida?


Citadele -15%
Atsakyti
Ar buvo info , kad iš Asos neapmokestina , ar susapnavau aš unsure.gif Laikau wishlist'e striukę ir bijau pirkti .
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2021 01 24, 12:43)
Ar GAP'ą kas nors jau gavot? Kaip jie? Bus mokesčiai? doh.gif

Bliamba, užsakiau prieš savaitę,galvojau europinis puslapis, mokesčių nebus, gal galima atšaukti kol neišsiųsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 01 24, 20:31)
Bliamba, užsakiau prieš savaitę,galvojau europinis puslapis, mokesčių nebus, gal galima atšaukti kol neišsiųsta ax.gif

Nepriimkite siuntos, kai ateis.
Bet dar anksti spręsti, nes niekas dar nėra gavę. Gal nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 24, 19:35)
Nepriimkite siuntos, kai ateis.
Bet dar anksti spręsti, nes niekas dar nėra gavę. Gal nebus ax.gif

Va ką jie atsakė. Vistiek nesuprantu bus ar ne tas PVM blink.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba 4u.gif
Paprotinkite kaip parsisiusti is Lenkijos toki foteli?smile.gif)
https://www.ikea.com...arwny-10413953/
Atsakyti