Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Vi_ktorija @ 2021 04 25, 11:42)
https://www.next.lt/en
Per sezonines nuolaidas:
https://www.vertbaudet.com/en/
https://www.t-a-o.com/en/
Ir visi Amazon, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos

Dar kitos UK perka asda. Man ten nepatinka rūbų kokybė ir dydžiai (nelabai tinka liekniems, išskyrus specialią slim liniją), bet gal jums tiks
https://global.direc.....iaXNLT2Z4QW8.



Asdos mokyklinės kelnės geriausios iš geriausių ypač mano visiškam džiūsnai. Bet mokykliniai rūbai kita tema, aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 04 25, 11:48)
Asdos mokyklinės kelnės geriausios iš geriausių ypač mano visiškam džiūsnai. Bet mokykliniai rūbai kita tema, aišku  biggrin.gif

Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos.
Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
Atsakyti
kokius siurblius šluotas turite ir kokie atsiliepimai? Neišsirenku. Galvojau noriu Dyson. Vyras nepasirašo verysad.gif Turim katiną. Esu skaičius kažkada, kad ne visi tą kraiką susiurbia. Užtat geriau pasidomėsiu, kad netektų nusivilti...
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2021 04 25, 13:37)
kokius siurblius šluotas turite ir kokie atsiliepimai? Neišsirenku. Galvojau noriu Dyson. Vyras nepasirašo verysad.gif  Turim katiną. Esu skaičius kažkada, kad ne visi tą kraiką susiurbia. Užtat geriau pasidomėsiu, kad netektų nusivilti...

Dyson susiurbia, bent jau silikoninį (kito nebandžius).
O vyras naudos siurblį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2021 04 25, 13:37)
kokius siurblius šluotas turite ir kokie atsiliepimai? Neišsirenku. Galvojau noriu Dyson. Vyras nepasirašo verysad.gif  Turim katiną. Esu skaičius kažkada, kad ne visi tą kraiką susiurbia. Užtat geriau pasidomėsiu, kad netektų nusivilti...


Turiu Dyson, naudojau pjuveninį kraiką, puikiai siurbė. Dabar velvet paw naudoju, irgi puikiai susiurbia.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 25, 15:01)
Dyson susiurbia, bent jau silikoninį (kito nebandžius).
O vyras naudos siurblį?  ax.gif


O būna, kad vyrai nenaudoja siurblio? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 04 25, 15:25)
O būna, kad vyrai nenaudoja siurblio?  unsure.gif

Tai ne lotuliukas.gif Ne šiaip sau klausiu ;)
Atsakyti

Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos.
Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.

As turejau vaikui asda, gap ir zara polo marskineliu mokyklai. Man labiausiai patiko zara, o nepatiko gap. Asda skystoki lyginant su zara. Nu bet uz tokius pinigus (2.5 eur /vnt gavosi) dziaugiausi asda:) Puikiai atlaike praeitus mokslo metus, ko daugiau reikia. Siemet, aisku mazai ejo, tai visiskai nenudeveti:) Pries brexit papirkau asda keliems metams i prieki -tai ramu:)

Atsakyti

Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos.
Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.

As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:)

Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.

Atsakyti

Vi_ktorija, 25 Bal 2021 - 12:17, parašė: Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos. Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:) Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.
Atsakyti

Vi_ktorija, 25 Bal 2021 - 12:17, parašė: Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos. Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:) Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.
Atsakyti

Vi_ktorija, 25 Bal 2021 - 12:17, parašė: Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos. Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:) Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.
Atsakyti

Vi_ktorija, 25 Bal 2021 - 12:17, parašė: Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos. Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:) Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.
Atsakyti