Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Pirkom prekę į Atvyko.lt adresą Anglijoje. Mokėti teko tik už siuntimą. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 26 balandžio 2021 - 14:57
QUOTE(juratela @ 2021 04 26, 15:19)
Pirkom prekę į adresą Anglijoje. Mokėti teko tik už siuntimą į Anglijos adresą.  ax.gif

Per kokią firmą?
Atsakyti
QUOTE(Noela @ 2021 04 26, 15:45)
Per kokią firmą?


Atvyko.lt
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 25, 19:59)
Gal galit parasyt konkretu modeli?


Hoover FD22G 011 freedom 2in1 22.2V DC 130W
https://www.hoover-b...00277/fd22g-011
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2021 04 26, 14:19)
Pirkom prekę į Atvyko.lt adresą Anglijoje. Mokėti teko tik už siuntimą.  ax.gif

Kokia pirkiniu kaina buvo, daugiau nei 22e? Koks svoris? Kiek uz siuntima mokejot?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 25, 21:52)
Už naują akumą.

Braškele, nepamenu kuris modelis, bet iš en antgalių naudoju tik du - pagrindinį ir tokį mažą - plintusams, filingams, rėmams ir pan.
Tik va ko nesusiurbia - tai spyglių. Čia jau geriau sušluot ir tada likučius susiurbt.

Naudoju kas dieną, vos ne po kiekvieno valgio virtuvėj.

O kodel taip pigiai. Kur cia taip gaut? smile.gif
Su tais mazais antgaliais susiurbia,bet ilgas procesaa,kol sugaudai tuos spyglius. Tai kaip sakei,geriau susluot ir likucius susiurbt.

Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 25, 19:59)
O koko konkreciai Dyson turit?
As noreciau, kad gerai sutrauktu, kaip normalus siurblys

Siaip dysonas traukia dulkes gerai,bet jei i koki maza tarpuka kas ikrito,neistrauks ir ant max rezimo.
Kaip man vienas "veikejas" sako tau laikas pirkt nauja siurbli,netraukia nieko. Taip biesina tokie protinguoliai..
O as sakau,cia nestatybinis siurblys,kad po tavo remontu slamsta is pakampiu trauktu.
Atsakyti
Galit rekomenduoti gerą ortodontą Vilniuje. Reikia suaugusiam, ne visai tipinėj situacijoje. 2 aplankyti ortodontai pateikė skirtingas nuomones, sunku priimti sprendimą.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2021 04 26, 16:07)
Kokia pirkiniu kaina buvo, daugiau nei 22e? Koks svoris? Kiek uz siuntima mokejot?


Pirkinių suma 27svarai, plus siuntimas su pvm - viso 39svarai Svoris iki 3Kg.
Siuntimas pagal jų kainininką 6.49€
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 26 balandžio 2021 - 16:33
Turiu visas aptariamas šluotas Hooveri, Xiomi ir Dyson.
Hooverio sulūžo pagrindinis antgalis, nepamenu, lyg neapsimokėjo jau ten ko keist, ir jei gerai pamenu katino kraiką tai išbarstydavo atgal. Bet gal dabar pasikeitė kas, mano senukas buvo.
Xiomi kaip ir gera šluota, baterija ilgai laiko, gerai siurbia, bet man truksta antgaliio paprasto kilimams be to barchato, minusas kad jis baltas matinis, ir jo manevringumas prastas, po lova nepasiurbsi, galva nesisuka ir negali pakišt.
Man Dysonas labiausiai, tik va batetiją jau reikia keisti, bet visa kita man labiausiai patinka.
Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2021 04 26, 09:29)
<p>Sveikos,</p><p>renku is cocooncenter.com iki nemokamo pristatymo. </p><p></p><p>Gargzdai/Klaipeda, kitur galiu persiusti pastomatu smile.gif</p>



Sveiki, prisijungciau. Kur atsiusti krepsiuka?
Atsakyti
Sveikos,ieškau kavinuko,norisi geresnio. rolleyes.gif Gal galite rekomenduoti,kokį ir iš kur pirkote?!Ačiū 4u.gif
https://www.google.c...Q_AUoAHoECAAQAw
Atsakyti
Pirksiu is cocooncenter, mano didelis uzsakymas, tai nedaug truksta ik nemokamo, jei norit prisijungti ,rasykite i raminta_pa@yahoo.de Kaunas 4u.gif
Atsakyti