Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Vi_ktorija, 25 Bal 2021 - 12:17, parašė: Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos. Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:) Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.
Atsakyti

Vi_ktorija, 25 Bal 2021 - 12:17, parašė: Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos. Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.
As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:) Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.
Atsakyti

As vaikui i mokykla isbandziau polo marskinelius is gap, zara ir asda. Zara patiko labiausiai (per ispardavima lyg po 6 eut /vnt mokejau), gap nepatiko (skysti pagal kaina), asda skystoki, bet kai po 2.5 eur /vnt gaunasi ir metus atlaiko be problemu -man super:)

Kelnes asda pasiburbuliuoja nuo skalbimo. Next man geriau ziurisi ir nesiojasi. Bet vaikui kazkodel asda labiau patiko.

Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2021 04 25, 14:37)
kokius siurblius šluotas turite ir kokie atsiliepimai? Neišsirenku. Galvojau noriu Dyson. Vyras nepasirašo verysad.gif  Turim katiną. Esu skaičius kažkada, kad ne visi tą kraiką susiurbia. Užtat geriau pasidomėsiu, kad netektų nusivilti...

Geras klausimas. As jungiuos smile.gif nes irgi labai ieskau tikrai gero! Konsultavaus cia su tokiu vienu pazistamo pazistamu, kuris turi buitines technikos el.parde, tai jis man labai gyre Miele siurblius-sluotas, apie Dyson nebuvo tokios wow nuomones, sake gera marketingo kompanija ir tiek smile.gif
Ar kas turi ta Miele sluota? Gal pakomentuotu...
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 25, 16:54)
Geras klausimas. As jungiuos smile.gif nes irgi labai ieskau tikrai gero! Konsultavaus cia su tokiu vienu pazistamo pazistamu, kuris turi buitines technikos el.parde, tai jis man labai gyre Miele siurblius-sluotas, apie Dyson nebuvo tokios wow nuomones, sake gera marketingo kompanija ir tiek smile.gif
Ar kas turi ta Miele sluota? Gal pakomentuotu...

Turiu iš pigių Hoover siurblį šluotą, daugiau nei 4 metai. Kasdien naudojamas. Pilnai pakrautas veikia 20 min. Butui per akis užtenka. Kartais praplaunu filtrą ir vėl kaip naujas. Jokių dyson ar kitų brangių net nesidairyciau net ir krūvą pinigų turėdama ax.gif beje, Hoover rekomendavo būtent čia ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 25 balandžio 2021 - 17:04
QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 25, 17:54)
Geras klausimas. As jungiuos smile.gif nes irgi labai ieskau tikrai gero! Konsultavaus cia su tokiu vienu pazistamo pazistamu, kuris turi buitines technikos el.parde, tai jis man labai gyre Miele siurblius-sluotas, apie Dyson nebuvo tokios wow nuomones, sake gera marketingo kompanija ir tiek smile.gif
Ar kas turi ta Miele sluota? Gal pakomentuotu...

Matai, reikėtų palyginti pačiam kelias firmas. Aš labai norėčiau palyginti Dyson su Xiaomi.
Marketingas ne marketingas, bet, kas turi - tik katutėm ploja. Aš jau daug metų jį naudoju. Jau ir akumą keitėm. Beje, sumokėjom 10 Eur (Iš UK) - laiko laaabai ilgai, nesu dar iškrovus (nes po kiekvieno naudojimo - kraunu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 balandžio 2021 - 17:20
QUOTE(Vi_ktorija @ 2021 04 25, 12:17)
Pirkau asdos mokyklines kelnes. slim. susiaurinau liemenį vidinėm sagutėm, vis tiek šikna kažkokia atstojus. Negražu. Pirkau next ir asdos kelnes. Man next labiau patiko. Nešiojo kelis mėnesius tiek asdos, tiek next kelnes iki karantino. Nežinau, kaip iki metų pabaigos būtų atlaikę, bet iki karantino devėjimosi prasme abiejų gamintojų atrodė taip pat nudevėtos.
Ir asdos baltus polo marškinėlius pirkau, irgi nelabai patiko, kažkokia šiurkšti, standi medžiaga. Jcrew marškinėliai patiko labiau nei asda.

Liemenį siaurinu sagutėm ir aš. Bet tik asda turi ir slim ir long legs viename modelį. Nes mano vaikas būdamas toks lieknas, perkant pagal ūgį, neišpildo tų įprastų kelnių pagal plotį kokius tris kartus. O slim long leg tobulai. Bet manau čia kiekvieno vaiko sudėjimo niuansai. Apie kažkokias stebuklingas kokybes aš už tiek pinigų nedrįstj svajot. Bet jos geresnės už tas parduodamas pas mus mokyklines uniformas kokį 1000 kartų . Dar bandžiau marks spencer. Va ten iš viso šlamštas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 25, 17:19)
Beje, sumokėjom 10 Eur (Iš UK) - laiko laaabai ilgai, nesu dar iškrovus (nes po kiekvieno naudojimo - kraunu).

Galit patikslint uz ka 10€ sumokejot?
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2021 04 25, 16:54)
Geras klausimas. As jungiuos smile.gif nes irgi labai ieskau tikrai gero! Konsultavaus cia su tokiu vienu pazistamo pazistamu, kuris turi buitines technikos el.parde, tai jis man labai gyre Miele siurblius-sluotas, apie Dyson nebuvo tokios wow nuomones, sake gera marketingo kompanija ir tiek smile.gif
Ar kas turi ta Miele sluota? Gal pakomentuotu...

Na...koks plotas,kokie poreikiai.
Dysonas faina,senokai jau turiu,dar tada nedidele sluotu ivairove buvo. O jei siai dienai uz dysono kaina pirkciau xiaomio sluota ir robota. pvz. Xiaomi Dreame V9P. O gal ir koki ekonomiskesni varianta,pvz. Deerma VC20
Jei reikia geresnio,tai koks v11
Imetu palyginimu lentele su orientacinem kainom
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 25 balandžio 2021 - 20:05
QUOTE(Kirisama @ 2021 04 25, 19:03)
Turiu iš pigių Hoover siurblį šluotą, daugiau nei 4 metai. Kasdien naudojamas. Pilnai pakrautas veikia 20 min. Butui per akis užtenka. Kartais praplaunu filtrą ir vėl kaip naujas. Jokių dyson ar kitų brangių net nesidairyciau net ir krūvą pinigų turėdama  ax.gif beje, Hoover rekomendavo būtent čia ;)

Gal galit parasyt konkretu modeli?

QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 04 25, 19:19)
Matai, reikėtų palyginti pačiam kelias firmas. Aš labai norėčiau palyginti Dyson su Xiaomi.
Marketingas ne marketingas, bet, kas turi - tik katutėm ploja. Aš jau daug metų jį naudoju. Jau ir akumą keitėm. Beje, sumokėjom 10 Eur (Iš UK) - laiko laaabai ilgai, nesu dar iškrovus (nes po kiekvieno naudojimo - kraunu).

O koko konkreciai Dyson turit?

QUOTE(Sense @ 2021 04 25, 21:54)
Galit patikslint uz ka 10€ sumokejot?
Papildyta:

Na...koks plotas,kokie poreikiai.
Dysonas faina,senokai jau turiu,dar tada nedidele ju ivairove buvo. O jei siai dienai uz dysono kaina pirkciau sluota ir robota.  Xiaomi Dreame V9P. O gal ir koki ekonomiskesni varianta,pvz. Deerma VC20

Namas. Bet kasdien siurbiu tik pirma auksta, o generalinei tvarkai jau traukiu paprasta laidini siurbli. As dabar turiu Bosch, na sudas realiai, laiptu nenusiurbsi, nes byra lauk turinys atkelus ta siurbli nuo zemes, iri siaip nepasakyciau, kad labai gerai surenka, koks biski stambesnia trupinys ir amen, varineja ji pirmyn atgal. As noreciau, kad gerai sutrauktu, kaip normalus siurblys
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2021 04 25, 20:54)
Galit patikslint uz ka 10€ sumokejot?


Už naują akumą.

Braškele, nepamenu kuris modelis, bet iš en antgalių naudoju tik du - pagrindinį ir tokį mažą - plintusams, filingams, rėmams ir pan.
Tik va ko nesusiurbia - tai spyglių. Čia jau geriau sušluot ir tada likučius susiurbt.

Naudoju kas dieną, vos ne po kiekvieno valgio virtuvėj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 balandžio 2021 - 21:52

Sveikos,

renku is cocooncenter.com iki nemokamo pristatymo. 

Gargzdai/Klaipeda, kitur galiu persiusti pastomatu :)

Atsakyti

Žiūriu, vakar mano žinučių prisidubliavo:( 

Sorry

Man rodė klaidą, kad neįkelia žinutės visai....

Atsakyti