Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(zibuteg @ 2021 05 07, 11:52)
Man šitas ypač neskanus  unsure.gif  biggrin.gif

Man is pradžių irgi keistas atrodė, nes tie gabaliukai tokie nemaži. Bet dabar labai skanu su koše ir medumi bei prie blynų. Man apskritai kažkokia riešutų kremo ir medaus stadija biggrin.gif , jokių uogienių nereikia.
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2021 05 06, 09:18)
Jeigu neatsiimate iš lp express paštomato per 3 dienas, tada jie siuntą išima ir jeigu norite, kad vėl įdėtų, turite susimokėti 1 eur  doh.gif  O jeigu neatsiimi siuntinio, tada nežinau kur jis iškeliauja. Anksčiau į miesto sandėlį nuveždavo ir ten galėdavai nemokamai bet kada atsiimti. Dabar tikriausiai nebegalima taip

OMG, niekas jų neprašo į paštomatą dėti ax.gif
Atsakyti
Iš UK be mokesčių galima pervežti siuntas per firmas, kurios dirba su fiziniais. Pvz siunčiatės draugų adresu, jis perduoda firmai.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 08:12)

reikia išmaišyti. Su tuo iš Sanitex tas pats. Tik atidarius bėga aliejus, bet aš visada su peiliu pamaišau, kad jis į apačią subėgtų.
Jei valgote košes, labai tinka į kapotų avižų košę. Dedi po gerą šaukštą ir išmaišai dar puode, nuo šilumos susivienodina tekstūra, bet labai gerą skonį duoda smile.gif man greit kažkaip tas 1 kg susinaudoja.


su skoniu, tai gal ir viskas tvarkoj, bet tas naudojimo nepatogumas iš proto varo. Nuo to aliejaus indelis kažkoks riebaluotas pasidarė ir atidarydama pirštus išsiterlinu ir nebegaliu naudot.

O kas yra kapotos avižos.
Verdu tik dribsnius.
Kažkada dar pabandžiau pačius avižų grūdus, tai taip sakant mane visi pasiuntė.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 05 07, 15:51)
Iš UK be mokesčių galima pervežti siuntas per firmas, kurios dirba su fiziniais. Pvz siunčiatės draugų adresu, jis perduoda firmai.

O kokiu budu tarpininkes perka is UK be mokesciu? biggrin.gif galvojau jau uzlinko uk pirkimai, ziuriu vel perka is uk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2021 05 07, 15:38)
su skoniu, tai gal ir viskas tvarkoj, bet tas naudojimo nepatogumas iš proto varo. Nuo to aliejaus indelis kažkoks riebaluotas pasidarė ir atidarydama pirštus išsiterlinu ir nebegaliu naudot.

O kas yra kapotos avižos.
Verdu tik dribsnius.
Kažkada dar pabandžiau pačius avižų grūdus, tai taip sakant mane visi pasiuntė.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pasiųsčiau ir aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2021 05 07, 15:38)
su skoniu, tai gal ir viskas tvarkoj, bet tas naudojimo nepatogumas iš proto varo. Nuo to aliejaus indelis kažkoks riebaluotas pasidarė ir atidarydama pirštus išsiterlinu ir nebegaliu naudot.

O kas yra kapotos avižos.
Verdu tik dribsnius.
Kažkada dar pabandžiau pačius avižų grūdus, tai taip sakant mane visi pasiuntė.


O man tai po grikių avižų košė skaniausia. Dar kelias datules įdedu. Aišku perku vokiškas iš Livinn, tai tos liuks, nes maximinės tai kas antras šaukštas - lukštas ir neskanios.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2021 05 07, 15:38)

O kas yra kapotos avižos.
Verdu tik dribsnius.
Kažkada dar pabandžiau pačius avižų grūdus, tai taip sakant mane visi pasiuntė.


Čia žinok yra mano atradimas! Verda 15 min. bet man žymiai skaniau, nei dribsniai, nors juos tikrai mėgstu. Vyresnioji nevalgo dribsnių, o šitas kapotas užskaito. Ir iš maistingumo pusės vertingesnės nei dribsniai. Virtas avižas aš irgi viena valgiau biggrin.gif

Va šitos kapotos:
https://www.barbora....a-kapotos-500-g

Nuo vienos maisto blogerės nusižiūrėjau ir dabar niekaip dribsnių negaliu užbaigt seniau pirktų biggrin.gif reiks gal pyragą prakept, kad sunaudot.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 16:55)
Čia žinok yra mano atradimas! Verda 15 min. bet man žymiai skaniau, nei dribsniai, nors juos tikrai mėgstu. Vyresnioji nevalgo dribsnių, o šitas kapotas užskaito. Ir iš maistingumo pusės vertingesnės nei dribsniai. Virtas avižas aš irgi viena valgiau  biggrin.gif

Va šitos kapotos:
https://www.barbora....a-kapotos-500-g

Nuo vienos maisto blogerės nusižiūrėjau ir dabar niekaip dribsnių negaliu užbaigt seniau pirktų  biggrin.gif  reiks gal pyragą prakept, kad sunaudot.

o tokių net nepastebėjau lentynose, reiks atkreipt dėmesį, ačiū...kiek visko sužinai naudingo
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2021 05 07, 19:02)
o tokių net nepastebėjau lentynose, reiks atkreipt dėmesį, ačiū...kiek visko sužinai  naudingo


Aš irgi ne lentynoje pastebėjau, o instagrame biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 16:55)
Čia žinok yra mano atradimas! Verda 15 min. bet man žymiai skaniau, nei dribsniai, nors juos tikrai mėgstu. Vyresnioji nevalgo dribsnių, o šitas kapotas užskaito. Ir iš maistingumo pusės vertingesnės nei dribsniai. Virtas avižas aš irgi viena valgiau  biggrin.gif

Va šitos kapotos:
https://www.barbora....a-kapotos-500-g

Nuo vienos maisto blogerės nusižiūrėjau ir dabar niekaip dribsnių negaliu užbaigt seniau pirktų  biggrin.gif  reiks gal pyragą prakept, kad sunaudot.


reiks ir man pabandyt, nes vis labiau visos atsibosta.
Ir aplamai vis sunkiau savo vaikams košes įkišu, anksčiau buvo kasdieninis reikalas, o dabar per tą karantiną, kai namie sėdžiu, tai vis išsidera ką nors kito

Dribsnius dedu į duoną
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2021 05 07, 22:05)
reiks ir man pabandyt, nes vis labiau visos atsibosta.
Ir aplamai vis sunkiau savo vaikams košes įkišu, anksčiau buvo kasdieninis reikalas, o dabar per tą karantiną, kai namie sėdžiu, tai vis išsidera ką nors kito

Dribsnius dedu į duoną


Pas mane irgi per karantiną įprato angliškus pusryčius valgyt, amerikietiškus blynelius su šonine paskrudinta, tai kai tik just košės išverdi nebesupranta kas darosi unsure.gif
Atsakyti