Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Carlin @ 2021 05 07, 23:09)
Pas mane irgi per karantiną įprato angliškus pusryčius valgyt, amerikietiškus blynelius su šonine paskrudinta, tai kai tik just košės išverdi nebesupranta kas darosi  unsure.gif

Same shit biggrin.gif biggrin.gif kasryt pageidavimu koncertas, tai nors ir is namu dirbu, bet kol visus apsokineji ryte, prie darbu sedu 9.30 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2021 05 07, 22:58)
Same shit biggrin.gif  biggrin.gif kasryt pageidavimu koncertas, tai nors ir is namu dirbu, bet kol visus apsokineji ryte, prie darbu sedu 9.30 unsure.gif

Kol klausinėdavau, tol būdavo pageidavinai, kai pakiši po nosim 1patiekalą, suvalgo ir nebėra nei derybų, mei rūgščių minų nei tragedijų ryte. Namai ne restoranas, mama ne Oliveris.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 05 08, 10:14)
Kol klausinėdavau, tol būdavo pageidavinai, kai pakiši po nosim 1patiekalą, suvalgo ir nebėra nei derybų, mei rūgščių minų nei tragedijų ryte. Namai ne restoranas, mama ne Oliveris.

Aš irgi neklausinėju. Padarau ir valgo. Nesamonė kiekvienam pagal norus gamint. Aš ne tarnaitė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 05 08, 11:14)
Kol klausinėdavau, tol būdavo pageidavinai, kai pakiši po nosim 1patiekalą, suvalgo ir nebėra nei derybų, mei rūgščių minų nei tragedijų ryte. Namai ne restoranas, mama ne Oliveris.

Mano sūnus geriau nieko nevalgys nei košę. Tai ir neverčiu, bet papildomai nieko nedarau. Leidžiu arba sumuštinių arba pats kiaušinių išsikepa.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 05 08, 11:14)
Kol klausinėdavau, tol būdavo pageidavinai, kai pakiši po nosim 1patiekalą, suvalgo ir nebėra nei derybų, mei rūgščių minų nei tragedijų ryte. Namai ne restoranas, mama ne Oliveris.


Mes tai su vyru žvengėm, kad per karantiną patapau mokyklos valgyklos direktore smile.gif
Nes kiekvienas ateina per skirtingą pertrauką valgyti ir su savais pageidavimais.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 05 08, 11:14)
Kol klausinėdavau, tol būdavo pageidavinai, kai pakiši po nosim 1patiekalą, suvalgo ir nebėra nei derybų, mei rūgščių minų nei tragedijų ryte. Namai ne restoranas, mama ne Oliveris.


Aš irgi neklausinėju, tiesiog pati labai mėgstu skanius pusryčius, tai per karantiną įpratau pati ir šeimyną įpratinau prie geresnių/įdomesnių patiekalų. Todėl košės ir nesupranta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 05 08, 13:07)
Mano sūnus geriau nieko nevalgys nei košę. Tai ir neverčiu, bet papildomai nieko nedarau. Leidžiu arba sumuštinių arba pats kiaušinių išsikepa.

Pas mus tas pats. O aš pati labai mėgstu košes, ypač avižų, dabar reiks išbandyti tas skaldytas ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš paragauti tų skaldytų avižų. Mūsų šeimoje mėgstami pusryčiai yra košės su pakepintom morkom. Košių iš dribsnių beveik niekada neverdu. Ši košė mėgiamiausia, tik ją reikia iš vakaro užsimerkti https://www.barbora....uon-gusto-350-g
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 05 08, 13:07)
Mano sūnus geriau nieko nevalgys nei košę. Tai ir neverčiu, bet papildomai nieko nedarau. Leidžiu arba sumuštinių arba pats kiaušinių išsikepa.

mazas buvo valge visas koses. dabar tik grikiu ir manu. dziaugiuos kad nors jas valgo, nes galetu tai varskeciais tinginiukais ir dar kokiom nesamonem gyvas galetu but. o kai sitiek reik sportuot, tai vaiksto pridveses, nes nesamoniu pilnas pilvas.
Atsakyti
Superinė ši grupe SM smile.gif. Ne tik riešutų sviestą bandysim, bet ir košių nematytų prisisaugojau. Ačiū, kad dalinatės 👍
Atsakyti
Iš košių temos, atradom Maksej šias košes. Tikrai skanios, vaikai kerta,kad net ausys linksta.

https://www.gurke.lt...azolemis-200-g/

https://www.gurke.lt...midorais-200-g/
Atsakyti
Galbut yra ABOUT YOU koks kodas?
Atsakyti