Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(doruta @ 2021 05 08, 20:28)
Galbut yra ABOUT YOU koks kodas?


Maciau 5Simona minuoja 5%, didesniu nebebuna jau pas influencerius ir galioja tik nuo 50€ krepselio. Gal dar kokie individualus yra 15%
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2021 05 08, 21:04)
Maciau 5Simona minuoja 5%, didesniu nebebuna jau pas influencerius ir galioja tik nuo 50€ krepselio. Gal dar kokie individualus yra 15%

Aciu, bandysiu!
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2021 05 08, 17:26)
Nusipirkau ir aš paragauti tų skaldytų avižų. Mūsų šeimoje mėgstami pusryčiai yra košės su pakepintom morkom. Košių iš dribsnių beveik niekada neverdu. Ši košė mėgiamiausia, tik ją reikia iš vakaro užsimerkti https://www.barbora....uon-gusto-350-g

Sitas misinys labai vykes,daug kur tinka, sriuba skani gaunas.
Atsakyti
sveikos, gal kas VS nori? truksta man apie 40euru
Atsakyti

Sveiki,

Gal kas rekomenduotų, kur Palangoj papietaut /pavakarieniauti šiuo metu?

Kokios kavinukės dirba, kad lauke būtų galima sėdėti?

Ačiū  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 05 09, 12:39)
<p>Sveiki,</p><p>Gal kas rekomenduotų, kur Palangoj papietaut /pavakarieniauti šiuo metu?</p><p>Kokios kavinukės dirba, kad lauke būtų galima sėdėti?</p><p>Ačiū  4u.gif </p>

Apetit vakar tobulai pavalgeme.
Atsakyti
Sveiki, gal kas norit prisijungti George iš Uk siustis, siuntimui pasidalinti? Kaunas, bet siunčiu.
Atsakyti
QUOTE(VASTA75 @ 2021 05 09, 11:52)
Sveiki, gal kas norit prisijungti George iš Uk siustis, siuntimui pasidalinti? Kaunas, bet siunčiu.

Kokiu budu siusites? Idomu, kaip su mokesciais
Atsakyti
Ar teko kam siustis ir grazinti? Sklandziai? Grazinima nurodo per pasta, ar tikrai 🤔

https://www.bestsecr...rance/index.htm
Atsakyti
Gal kam buvo atvejis, kad gauni žinutę jog prekė jau lpexpress paštomate, bet atidarius dėžutė tuščia. Ir rašo, kad gavėjas prekę atsiėmė. Vagys lpexpress kurjeriai taip išeina. Reikės pirmadienį skambinti į lpexpress, gal pavyks kaip nors atrasti siuntą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2021 05 09, 14:31)
Gal kam buvo atvejis, kad gauni žinutę jog prekė jau lpexpress paštomate, bet atidarius dėžutė tuščia. Ir rašo, kad gavėjas prekę atsiėmė. Vagys lpexpress kurjeriai taip išeina. Reikės pirmadienį skambinti į lpexpress, gal pavyks kaip nors atrasti siuntą?  unsure.gif

Aš esu turėjus dvi tokias situacijas. DPD noriu įdėti siuntą, žiūriu ten yra siuntinukas, ištraukiau, idėjau savo, aną ant paštomato palikau. Paskui apsisukau, grįžau, pasiimiau, kadangi vakaras buvo ir neprisiskambinau, tai paskambinau ryte, atvažiavo kurjeris ir paimė tą kažkieno siuntinį. Gal jums irgi kažkas panašaus, rado kažkas, savo įdėjo, o jūsų paimė. Skambinkit, ieškokit. Kitą kartą toks pat įvykis su lpexpress buvo, tai kartu įdėjau ir savo, vienoj dėžutėj tilpo 2 siuntinukai. Tai kadangi mano siuntinį gavo tas kam siunčiau, tai, galvoju gal anas ne pasiėmimui buvo įdėtas, o išsiuntimui. Bet neramu buvo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 09, 17:20)
Aš esu turėjus dvi tokias situacijas. DPD noriu įdėti siuntą, žiūriu ten yra siuntinukas, ištraukiau, idėjau savo, aną ant paštomato palikau. Paskui apsisukau, grįžau, pasiimiau, kadangi vakaras buvo ir neprisiskambinau, tai paskambinau ryte, atvažiavo kurjeris ir paimė tą kažkieno siuntinį. Gal jums irgi kažkas panašaus, rado kažkas, savo įdėjo, o jūsų paimė. Skambinkit, ieškokit. Kitą kartą toks pat įvykis su lpexpress buvo, tai kartu įdėjau ir savo, vienoj dėžutėj tilpo 2 siuntinukai. Tai kadangi mano siuntinį gavo tas kam siunčiau, tai, galvoju gal anas ne pasiėmimui buvo įdėtas, o išsiuntimui. Bet neramu buvo ax.gif .


Na labai tikiuosi atsiras siuntinukas. Bet kad vaikas nuėjo iškarto gavus sms, tai sms gal siunčia iškarto įdėję g.gif
Atsakyti