Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ar patikima ši parduotuvė
https://zolucky.com/...tions/best-sell
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2021 05 13, 19:45)
Oo Pakruojo dvare turėtų patikti, įdomių programų, pasakojimų turi,o ir aplinka labai graži. Tik jei turi daugiau žinių is istorijos ir paveldo, tai juokinga ir tuo pačiu graudu, kai matai dalykus neatitinkančius istorinių faktų LT 🙈🙈🙈


ai, nebeda biggrin.gif nelabai mes su istorija ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 14 gegužės 2021 - 16:17
QUOTE(geliuke @ 2021 05 14, 15:41)
Justas vardu  biggrin.gif
Aš vakar užsiregistravau. Net jei rodo 0 galimų variantų, galima surasti ir užsiregistruoti. Bendradarbis va į Elektrėnus varys skiepo, jam Astra tinka, aš Pfizeriui kitai savaitei radau laiką smile.gif

Gal nors čia apie tuos skiepus nebediskutuokit, ką? 🙄 visur tas pats. Visi mušas.
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2021 05 14, 16:41)
Aš vakar užsiregistravau. Net jei rodo 0 galimų variantų, galima surasti ir užsiregistruoti. Bendradarbis va į Elektrėnus varys skiepo, jam Astra tinka, aš Pfizeriui kitai savaitei radau laiką smile.gif

Mes tai Santariškių šeimos centre, reikėjo skambintis registracijai.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2021 05 14, 17:00)
Gal nors čia apie tuos skiepus nebediskutuokit, ką? 🙄 visur tas pats. Visi mušas.

Aš į Vilnių nuvažiavau ir pasiskiepijau biggrin.gif
Atsakyti
Ar čia yra kas užsakinėja iš Trendyol? rolleyes.gif
Atsakyti
mergaitės, kas resveratrolį geriat, kelias dienas 33% nuolaida. LT kainos nenormalios, verta pasižvalgyti. jaunystės niekada nebus per daug smile.gif


Through this weekend only, share 33% OFF Resveratrol - the Fountain of Youth. Share with your followers early using the link below that contains promo code YOUTH33


iHerb resveratrolis

iš vertų dėmesio:
resveratrolis 500
resveratrolis 500 itin gera kaina
resveratrolis 600
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 05 11, 08:15)
Galit pasidalinti kur perkate rudą blakstienų tušą? Šiaip dažniausiai perku Maximoj, bet pasirinkimo nelabai būna, tai imu kas būna  ax.gif Kažka iš iherbo pirkau, bet ten pasirinkimo irgi nelabai, be to šepetėliai man nepatiko.

As netycia buvau uzsisakius clinique, black brown spalva, visai nieko. Kartais siunciu is easycosmetic.de, yra ir douglas pas mus...
Atsakyti
Aš rudais akių pravedimais labai patenkinta. Kasdienai labai fainas šviesesnis, pirkau iherbe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 14 gegužės 2021 - 22:37

Sveiki gal teko is uzsienio uzsakineti tapetus?kur pirkot?

Atsakyti

Sveiki gal teko is uzsienio uzsakineti tapetus?kur pirkot?

Atsakyti