Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal KNYGUKLUBO koks kodas yra?
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2021 05 10, 19:38)
problema tame, kad pradzia 18 val, tai kazkur po 19 val reikia kazkokios idejos.. bus apie 15 zmoniu, dabar turiu vienintele ideja issinuomoti terasa ir sukviesti visus ten, bet as visai be fantazijos, gal kas is patirties pasidalins, juk ir pernai Pirmosios komunijos buvo per karantina  ax.gif

Tai manau puiki ideja, jei gyvenate name! Maisto galit uzsisakyt kazko idomesnio, karstu pagrilint, kokia atrakcija vaikam ir manau puikiai bigsmile.gif
Aisku nezinau kada jusu svente, bet dar iki jos manau gali pasikeist ir karantino salygos, gal ir i kavine galesit.
Atsakyti
Galit pasidalinti kur perkate rudą blakstienų tušą? Šiaip dažniausiai perku Maximoj, bet pasirinkimo nelabai būna, tai imu kas būna ax.gif Kažka iš iherbo pirkau, bet ten pasirinkimo irgi nelabai, be to šepetėliai man nepatiko.
Atsakyti
Gal pirkote is Turkijos ir galite rekomenduoti didelius ir veido ranksluoscius? Kad sugertu vandeni, nebutu ploni..

Taip pat gal pirkote is Riposo satinine patalyme? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2021 05 10, 23:53)
Tai manau puiki ideja, jei gyvenate name! Maisto galit uzsisakyt kazko idomesnio, karstu pagrilint, kokia atrakcija vaikam ir manau puikiai bigsmile.gif 
Aisku nezinau kada jusu svente, bet dar iki jos manau gali pasikeist ir karantino salygos, gal ir i kavine galesit.


Svente si savaitgali ax.gif gyvename mes bute, todel ir ieskojom kur galima butu pakvietsi tokia didele kompanija. Atrodo, tai geriausias variantas. Dar radau idomia ekskursija Bernardino baznycios pozemiai, bet vyras iskritikavo, kad niekam tai neidomu, ypac vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 05 11, 09:15)
Galit pasidalinti kur perkate rudą blakstienų tušą? Šiaip dažniausiai perku Maximoj, bet pasirinkimo nelabai būna, tai imu kas būna  ax.gif Kažka iš iherbo pirkau, bet ten pasirinkimo irgi nelabai, be to šepetėliai man nepatiko.

Kaip tik nesenai pasiėmiau iš Mary Kay rudą, man patiko.
Atsakyti

Sveiki,

Gal kas renka cocooncenter 😃?

Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2021 05 11, 10:23)
Svente si savaitgali  ax.gif  gyvename mes bute, todel ir ieskojom kur galima butu pakvietsi tokia didele kompanija. Atrodo, tai geriausias variantas. Dar radau idomia ekskursija Bernardino baznycios pozemiai, bet vyras iskritikavo, kad niekam tai neidomu, ypac vaikams.

Pritariu Jusu vyrui biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2021 05 10, 18:38)
problema tame, kad pradzia 18 val, tai kazkur po 19 val reikia kazkokios idejos.. bus apie 15 zmoniu, dabar turiu vienintele ideja issinuomoti terasa ir sukviesti visus ten, bet as visai be fantazijos, gal kas is patirties pasidalins, juk ir pernai Pirmosios komunijos buvo per karantina  ax.gif

Jei zmoniu grupe artima ir bandraujat seniai, pazysta jusu vaika nuo gimimo, manau, butu idomu nuotrauku skaidres ar filmuoti vaizdeliai paziureti.
Jei nesodinote gimus vaikui jokio medelio irgi atrakcija kazkur pasodinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 11 gegužės 2021 - 09:50
QUOTE(zz_aiza @ 2021 05 11, 10:05)
Kaip tik nesenai pasiėmiau iš Mary Kay rudą, man patiko.

Šis https://www.marykay....ck-brown-130711? Iš šio psl pirkote? Ar kur nors geresne kaina?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2021 05 11, 08:21)
Gal pirkote is Turkijos ir galite rekomenduoti didelius ir veido ranksluoscius? Kad sugertu vandeni, nebutu ploni..

Taip pat gal pirkote is Riposo satinine patalyme? Kokie atsiliepimai?

Aš ne iš Riposo, bet iš Urtės tekstilės užsisakiau satininę patalynę. Šiauliečių firma mirksiukas.gif Šią savaitę turėtų pasiūti. Galėsiu pakomentuoti, kai gausiu, jei bus įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2021 05 09, 12:59)
sveikos, gal kas VS nori? truksta man apie 30euru


Vilnius, Užupis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 11 gegužės 2021 - 18:50