Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Per amazon. Dabar jie matyt politika pakeite, nes anksčiau imdavo uz svori, o dabar fiksuotas 10 eur. 

Dvynys001, o per ka siusites, kad siuntimas kainuos 10 eur (ir nesvarbus svoris)?

Atsakyti
Jei niekas nenori jungtis prie manes perkant asda, tada ieškau gal mane kas priimtų? Šiauliai arba persiuntimas.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2021 08 04, 13:53)
Jei niekas nenori jungtis prie manes perkant asda, tada ieškau gal mane kas priimtų? Šiauliai arba persiuntimas.

Aš šią savaitę tikiuosi gauti siuntinuka, pažiūrėsiu kas tinka/ko truksta - tada norėčiau jungtis/pirkti
Atsakyti

Visiškai ne į temą  :unsure:

Reikalas toks, kad vairavimo pažymėjimą turiu jau senokai, bet bijau vairuoti. Kokius 10 m. iš viso neprisiliečiau prie vairo, anksčiau su dideliu stresu šiek tiek vairavau. Dabar va taip reikalai susiklostė, kad reikia pradėti vairuoti pačiai.  :unsure:

Tai klausimas toms, kas buvo panašioje situacijoje - ką darėt, kas pagelbėjo persilaužt, nugalėti baimę ir patikėt savimi?  :rolleyes:

Suprantu, kad vairuojančioms čia gal juokinga, nu bet man gal nesuprantama, kaip kiti bijo į apžvalgos bokštą lipti, nes man gi smagu :D

Ačiū!  :4u: 

Atsakyti
Mano pora draugių buvo tokioj pat situacijoj. Ėmė vairavimo instruktorius, kurie vairavimo metu davė patarimus ir suteikė pasitikėjimo. Mokytis iš naujo, kol jausitės saugiau kelyje
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 10:31)
<p>Visiškai ne į temą  unsure.gif</p><p>Reikalas toks, kad vairavimo pažymėjimą turiu jau senokai, bet bijau vairuoti. Kokius 10 m. iš viso neprisiliečiau prie vairo, anksčiau su dideliu stresu šiek tiek vairavau. Dabar va taip reikalai susiklostė, kad reikia pradėti vairuoti pačiai.  unsure.gif</p><p>Tai klausimas toms, kas buvo panašioje situacijoje - ką darėt, kas pagelbėjo persilaužt, nugalėti baimę ir patikėt savimi?  rolleyes.gif</p><p>Suprantu, kad vairuojančioms čia gal juokinga, nu bet man gal nesuprantama, kaip kiti bijo į apžvalgos bokštą lipti, nes man gi smagu biggrin.gif</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>

Man irgi buvo tokia situacija, kai gyvenimas privertė vairuoti po ilgo tarpo nuo teisių išsilaikymo.
Pabandžiau su instruktoriumi, nepasiteisino.
Su vyru geriau pasimokinti 🙂
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 09:31)
<p>Visiškai ne į temą  unsure.gif</p><p>Reikalas toks, kad vairavimo pažymėjimą turiu jau senokai, bet bijau vairuoti. Kokius 10 m. iš viso neprisiliečiau prie vairo, anksčiau su dideliu stresu šiek tiek vairavau. Dabar va taip reikalai susiklostė, kad reikia pradėti vairuoti pačiai.  unsure.gif</p><p>Tai klausimas toms, kas buvo panašioje situacijoje - ką darėt, kas pagelbėjo persilaužt, nugalėti baimę ir patikėt savimi?  rolleyes.gif</p><p>Suprantu, kad vairuojančioms čia gal juokinga, nu bet man gal nesuprantama, kaip kiti bijo į apžvalgos bokštą lipti, nes man gi smagu biggrin.gif</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>

Jei yra galimybe, pasiimkit instruktoriu keleta kartu. Arba pradziai vaziuokit tuomet, kai nera masinu. Pas mus, siauliuose, geriausia sekmadieni popiet. Pirmiausia pavazinekite ramiais rajonais. Butinai salia pasisodinkit ramu zmogu salia, kad uz klaidas ant jusu nerektu ar pan.
Atsakyti

Dziugile, su instruktorium ir as is naujo galima sakyt mokiausi. Su vyru man nepasiteisino :)  Instruktoriu is pradziu man patare vaziuoti tik tais marsrutais kurie svarbiausi buvo, namai-darbas, namai- darzelis. Gal 4 pamokas turejau. Ir kaip jis patare savaitgaliais anksti, kad butu pustustes gatves vaziuot. Kol pradesiu pasitiket. Pamenu kaip budavo baisu persirikiuot i kita eile :) 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 11:31)
<p>Visiškai ne į temą  unsure.gif</p><p>Reikalas toks, kad vairavimo pažymėjimą turiu jau senokai, bet bijau vairuoti. Kokius 10 m. iš viso neprisiliečiau prie vairo, anksčiau su dideliu stresu šiek tiek vairavau. Dabar va taip reikalai susiklostė, kad reikia pradėti vairuoti pačiai.  unsure.gif</p><p>Tai klausimas toms, kas buvo panašioje situacijoje - ką darėt, kas pagelbėjo persilaužt, nugalėti baimę ir patikėt savimi?  rolleyes.gif</p><p>Suprantu, kad vairuojančioms čia gal juokinga, nu bet man gal nesuprantama, kaip kiti bijo į apžvalgos bokštą lipti, nes man gi smagu biggrin.gif</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>



Aš mokiausi su vyru maršrutu: namai-darbas-namai. Baimės buvo daug, ji praeina tik su vairavimo patirtimi. Bandžiau su instruktoriumi, bet tenka važiuoti ten, kur jis liepia ir nori, kad važiuotum, aišku ramesnėmis gatvėmis. Tad siūlau geriau prakitkuotis Jums reikiamu maršrutu, kai įprasite, bandysite ir nebijosite važinėtis jau ir po visą miestą.

Papildyta:
QUOTE(irmante @ 2021 08 05, 12:51)
<p>Dziugile, su instruktorium ir as is naujo galima sakyt mokiausi. Su vyru man nepasiteisino smile.gif  Instruktoriu is pradziu man patare vaziuoti tik tais marsrutais kurie svarbiausi buvo, namai-darbas, namai- darzelis. Gal 4 pamokas turejau. Ir kaip jis patare savaitgaliais anksti, kad butu pustustes gatves vaziuot. Kol pradesiu pasitiket. Pamenu kaip budavo baisu persirikiuot i kita eile smile.gif </p>



Persirikiuoti man buvo didžiausias siaubas. O dabar pasižiūri, kurioje juostoje eilė greičiausiai juda ir peršoki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 05 rugpjūčio 2021 - 14:31
QUOTE(irmante @ 2021 08 05, 11:51)
<p>Dziugile, su instruktorium ir as is naujo galima sakyt mokiausi. Su vyru man nepasiteisino smile.gif  Instruktoriu is pradziu man patare vaziuoti tik tais marsrutais kurie svarbiausi buvo, namai-darbas, namai- darzelis. Gal 4 pamokas turejau. Ir kaip jis patare savaitgaliais anksti, kad butu pustustes gatves vaziuot. Kol pradesiu pasitiket. Pamenu kaip budavo baisu persirikiuot i kita eile smile.gif </p>

Kai aš po perttaukos pradėjau, mane atvirkščiai į kamščius mesdavo, kad aš ten kojas ir rankas dirbt ištreniruočiau. Pravažiavau kelis kart ir uoga. Su vyru važiuot negaliu. Anas pas man profas, amžiais moko. Noriu aš jį pritrenkt.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 08 05, 18:42)
Kai aš po perttaukos pradėjau, mane atvirkščiai į kamščius mesdavo, kad aš ten kojas ir rankas dirbt ištreniruočiau. Pravažiavau kelis kart ir uoga. Su vyru važiuot negaliu. Anas pas man profas, amžiais moko. Noriu aš jį pritrenkt.

ne tu viena....
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 10:31)
<p>Visiškai ne į temą  unsure.gif</p><p>Reikalas toks, kad vairavimo pažymėjimą turiu jau senokai, bet bijau vairuoti. Kokius 10 m. iš viso neprisiliečiau prie vairo, anksčiau su dideliu stresu šiek tiek vairavau. Dabar va taip reikalai susiklostė, kad reikia pradėti vairuoti pačiai.  unsure.gif</p><p>Tai klausimas toms, kas buvo panašioje situacijoje - ką darėt, kas pagelbėjo persilaužt, nugalėti baimę ir patikėt savimi?  rolleyes.gif</p><p>Suprantu, kad vairuojančioms čia gal juokinga, nu bet man gal nesuprantama, kaip kiti bijo į apžvalgos bokštą lipti, nes man gi smagu biggrin.gif</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>

Taip ir nepersilaužiau ax.gif Pažymėjimą turiu daugiau nei 10 metų, važinėju savam miestely tik, kartais kažkur netoli už jo ribų. Jei sėdi vyras šalia, galiu iš bėdos į didesnį miestą važiuot, bet streso būna maksimaliai. Lenkti kitą automobilį tiesiame kelyje -misija neįmanoma, persirikiavimas irgi ne mano nervams biggrin.gif Bet autoįvykių nesu turėjus, kitiems eismo dalyviams irgi kliūčių nesukeliu, tai neimu į galvą. Galiu-važiuoju, jei ne-išprašau, kad vyras nuvežtų tongue.gif
Atsakyti