Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ačiū už palaikymą ir patirtis! ❤️

Faktas, kad reikia su instruktorium pavažinėti, nes mano vyras baisiai greit susinervina, o dar bijo su kitais žmonėmis važiuoti  :D tai būtų mūsų santykiams galas :D

Klausimas, kiek tų pamokų reikia ir kur tą instruktorių - psichologą rasti?

Na reikės man čia dar pamedituoti šiuo klausimu, bet jau trauktis nėr kur :rolleyes:​ 

Atsakyti
Ar galima sudėti į vieną kelis about you siuntimius?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 08 05, 16:42)
Kai aš po perttaukos pradėjau, mane atvirkščiai į kamščius mesdavo, kad aš ten kojas ir rankas dirbt ištreniruočiau. Pravažiavau kelis kart ir uoga. Su vyru važiuot negaliu. Anas pas man profas, amžiais moko. Noriu aš jį pritrenkt.

tai jau tikrai, aš irgi noriu pritrenkt biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2021 08 05, 21:32)
tai jau tikrai, aš irgi noriu pritrenkt  biggrin.gif  bigsmile.gif

O man priešingai-kelyje jis mano šturmanas, papildoma pora akių biggrin.gif Niekada nebamba, tik drąsina ir giria. Bet girk negyrus, laisviau dėl to nei kiek nesijaučiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2021 08 05, 22:32)
tai jau tikrai, aš irgi noriu pritrenkt  biggrin.gif  bigsmile.gif

Aš tai vairuoju nė kiek ne blogiau (bent man taip atrodo biggrin.gif ). Bet kai jis sėdi šalia , tokia profane pasijaučiu biggrin.gif blink.gif
Atsakyti

Kai aš po perttaukos pradėjau, mane atvirkščiai į kamščius mesdavo, kad aš ten kojas ir rankas dirbt ištreniruočiau. Pravažiavau kelis kart ir uoga. Su vyru važiuot negaliu. Anas pas man profas, amžiais moko. Noriu aš jį pritrenkt.

O taip, trinktelėti ir norėčiau. Vairavimo stažas mano didelis, bet dar vis moko  :oh: 

Atsakyti

O man priešingai-kelyje jis mano šturmanas, papildoma pora akių biggrin.gifNiekada nebamba, tik drąsina ir giria. Bet girk negyrus, laisviau dėl to nei kiek nesijaučiu ax.gif

Kur tokio tipo vyrą galima susitikti? :super: Aišku, ne jūsų  :D 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 20:06)
<p>Ačiū už palaikymą ir patirtis! ❤️</p><p>Faktas, kad reikia su instruktorium pavažinėti, nes mano vyras baisiai greit susinervina, o dar bijo su kitais žmonėmis važiuoti  biggrin.gif tai būtų mūsų santykiams galas biggrin.gif</p><p>Klausimas, kiek tų pamokų reikia ir kur tą instruktorių - psichologą rasti?</p><p>Na reikės man čia dar pamedituoti šiuo klausimu, bet jau trauktis nėr kur rolleyes.gif​ </p>


Vilniuje galiu rekomenduoti instruktorių Dainių, mokykla Vairo ratas, Fabijoniškėse. Man labai padėjo panašioje situacijoje. Mano vyras žiauriai gerai vairuoja, bet sėdint šalia manęs be galo nervinasi, tai su juo neįmanoma buvo mokintis 😀 mačiau, kad stabdžio pedalą spaudžia sėdint šalia 😀 Dainius nuostabus instruktorius, nors jis mane ruošdavo egzui regitroje, tačiau dar važiuodavome reikiamais man maršrutais irgi, pvz.namai-darbas, mokindavo rikiuotis į kitą eilę, "startuoti" nuo šviesoforų ir pan. kad vėliau kamščio nesudaryčiau užsidegus žaliai šviesai 😁 bet pasitikėjimas savimi kuri jis per papildomas pamokas sugebėjo man suformuoti, niekur nedingsta iki šiol. Ir nors mano teisės gulėjo ant lentynos 4 metus, po tų 4 metu atsisėdus supratau, kad įgūdžiai niekur nedingo ir svarbiausia važiuoti ir bandyti. Aktyviai vairuoju 6 mėn. Iki šiol važiuojant į nepažįstamą vietą pasižiūriu koks kelias manęs laukia, posūkiai, žiedinės sankryžos ir pan. Kai įmanoma, vengiu sudėtingesnių posūkių pvz.į kairę judrioje nereguliuojamoje sankryžoje. Man dar buvo geras stimulas gauti malonumą iš vairavimo nuosavas automobilis, kuris man patinka 😀

Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2021 08 04, 21:34)
Aš šią savaitę tikiuosi gauti siuntinuka, pažiūrėsiu kas tinka/ko truksta - tada norėčiau jungtis/pirkti


O galėtu kas nors patikslinti, kaip dabar su mokesčiais gaunant prekes iš Asda? Ar reikia mokėti ar ne? Ar tiesiogiai siunčiate ar per tarpininkus? Peržiūrėjau temą, bet neradau nieko apie tai.
Reikėtų ir man kelių prekių.
Atsakyti

Papildyta:
O galėtu kas nors patikslinti, kaip dabar su mokesčiais gaunant prekes iš Asda? Ar reikia mokėti ar ne? Ar tiesiogiai siunčiate ar per tarpininkus? Peržiūrėjau temą, bet neradau nieko apie tai.
Reikėtų ir man kelių prekių.
[/quote]
Siuncia tiesiai i lietuva. Mokesciu jokiu nera tik reikia nusistatyti savo sali
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 21:06)
<p>Ačiū už palaikymą ir patirtis! ❤️</p><p>Faktas, kad reikia su instruktorium pavažinėti, nes mano vyras baisiai greit susinervina, o dar bijo su kitais žmonėmis važiuoti  biggrin.gif tai būtų mūsų santykiams galas biggrin.gif</p><p>Klausimas, kiek tų pamokų reikia ir kur tą instruktorių - psichologą rasti?</p><p>Na reikės man čia dar pamedituoti šiuo klausimu, bet jau trauktis nėr kur rolleyes.gif​ </p>


Mano drauge taip pat sedo po 10 m. petraukos, nes teises ilgai gulejo stalciuja vis bijodavo, bet ją privertė, nes laukėsi 3 leliuko ir suprato, kad jau su 3 vaikais mikriukais nepavazines biggrin.gif tai ji i pabaigą nėštumo sugalvojo pasimokyt su instruktoriumi ir vairuoja jau 7 su virs metų be probelmų net ir vieną į Vilnių su vaikais varinėja 4u.gif Aišku instruktorius kai pamate kokios bukles mokine biski persigando, nes pilvuzikas stuksojo geras, bet jai labai padejo aisku ji varuoja mechanine pavaru deze 4u.gif

Viskas įmanoma tik pirmyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 18:06)
<p>Ačiū už palaikymą ir patirtis! ❤️</p><p>Faktas, kad reikia su instruktorium pavažinėti, nes mano vyras baisiai greit susinervina, o dar bijo su kitais žmonėmis važiuoti  biggrin.gif tai būtų mūsų santykiams galas biggrin.gif</p><p>Klausimas, kiek tų pamokų reikia ir kur tą instruktorių - psichologą rasti?</p><p>Na reikės man čia dar pamedituoti šiuo klausimu, bet jau trauktis nėr kur rolleyes.gif​ </p>

Aš taip pat, išsilaikiau teises ir jas į stalčių padėjau. Tai po daugiau nei 10 m. gyvenimas ir privertė jas prisiminti 4u.gif tai taip pat ėmiau instruktorių, pradžioj gal 2 pamokas pavažnėjom ramesniais keliais, paskui į miesta ir tada dar man aktulais maršrutais. Tai tas tikrai labai pagelbėjo 4u.gif tad jei aktualu, taip pat galiu parekomenduoti savo instruktorių 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 08 05, 22:50)
Aš tai vairuoju nė kiek ne blogiau (bent man taip atrodo biggrin.gif ). Bet kai jis sėdi šalia , tokia profane pasijaučiu biggrin.gif  blink.gif

Aš dabar pati alpių kelią pravažiavau ir įrodžiau pati sau, kad aš irgi galiu ne blogiau nei jis, bet vat jam sėdint šalia reik burbėt ir vest mane iš kantrybės. Tada aš tiesiog vidury kelio stoju, ir sėdu į galą. Tegu pats vairuoja 🤣
Atsakyti