Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Aš va šitą instruktorių rekomenduoju

https://m.facebook.c...1...2385&type=3

Jis mane ne tik vairuot mokė, o visokių navarotų ir "paslapčių", kiek pavažiuot kad įsuktum, kas ir kada turi matytis, kur žiūrėt kada žiūrėt ir tt. Žodžiu tobulai. Manau didžiąja dalimi esu dėkinga jam, kad šitiek metų judu saugiai.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 08 06, 09:58)
Aš dabar pati  alpių kelią pravažiavau ir įrodžiau pati sau, kad aš irgi galiu ne blogiau nei jis, bet vat jam sėdint šalia reik burbėt ir vest mane iš kantrybės. Tada aš tiesiog vidury kelio stoju, ir sėdu į galą. Tegu pats vairuoja 🤣

Aš taip į galą susirangiau būdama paauglė, kai mokino tėtis, dar prieš teisių įsigijimą biggrin.gif. Atsimenu iš paskos milicija važiavo, tėtis supanikavo ir mane kažko aprėkė biggrin.gif. Tai aš vidury sankryžos sustojau ir persėdau į galą. Po to karto, mokino vairuoti mama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 08 06, 08:58)
Aš dabar pati  alpių kelią pravažiavau ir įrodžiau pati sau, kad aš irgi galiu ne blogiau nei jis, bet vat jam sėdint šalia reik burbėt ir vest mane iš kantrybės. Tada aš tiesiog vidury kelio stoju, ir sėdu į galą. Tegu pats vairuoja 🤣

aš vyrą sodinu į galą tongue.gif
Atsakyti
Reiškia man nepasisekė su instruktoriumi, pasisekė su vyru😂

rimtai, kai važiavau Kaune, piko valandom, kamščiai, žiedai, "nardžiau" ir nesupratau, kada aš pedalus spaudau, kada instruktorius "padeda" 🙄
Atsakyti
Mano istorija analogiška - išsilaikiau teises ir pasidėjau giliai į stalčių. Šeimoje nei tėtis, nei mama nevairavo. Tėtis išsilaikius teises dar siūlė nupirkti mašiną, bet galvojau, nu jau laužo kokio seno, tai man nereikia. Taip ir nevairavau kelis metus, kol pačiai nekilo begalinis noras pradėti vairuoti. Nu ir ką - po tų kelių metų pati nusipirkau seną laužą biggrin.gif Vyro/ draugo neturėjau, tai tuo metu mokino sesers vyras. Apsiėmė tik su sąlyga, kad mašina automatas smile.gif Pats jis profesionalus vairuotojas. Pamenu, buvo liepos mėnuo, mašina sena, aišku be kondiko, aikštelė Jonavos g ir mes kasdien po darbo toje aikštelėje. Daugiau prakaito nei per tas kokias 2 savaites, kai jis mane mokė, turbūt nesu išliejusi...išlipdavau tiesiogine to žodžio prasme šlapia visa, nes jis mane taip muštravo, kad pypec- iš pradžių ramiai, paskui kliūtis visokias iš padangų darė, parkuotis vienaip, antraip, trečiaip mokino, kol jau sugalvojo, kad aš pasiruošusi važiuoti į gatvę. Tai pirmiausia, atkalėm kelią nuo namų iki darbo ir atgal, ir.... paliko jis mane ramybėje. Kas rytą keldavausi anksčiau, kad tipo su mažesniu mašinų srautu nuvažiuočiau iki darbo, bet išdrįsau tik vėl po kelių savaičių įsėsti į mašiną biggrin.gif O paskui jau kai pradėjau, tai pradėjau... Nuvažiuoji iki darbo, po darbo gi nevažiuosi iš karto namo palikti mašinos, nepersėsi gi į visuomeninį, kad nuvarytum kažkur su reikalais, tai pradžioj studijuodavau maršrutus pro kur važiuosiu į vieną ar kitą vietą, ratais aplink kamščius visokius važiuodavau, vengdavau neaiškių žiedų, sankryžų ir t.t., o paskui kazkaip pamažu, pamažu įsidrąsinau...dabar jau virš 20 metų vairuoju. Kažkaip nebijo žmonės su manim vairuot, man pačiai žiauriai patinka vairavimas 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Pas mane su vairavimu lygiai tas pats. Išsilaikiau teises 18m. ir kažkiek vairavau. Kai išvaziavau mokytis, teisės buvo pamirštos. Ir po kokių 10m. nusipirkau mašiną, o vairuot nemoku. Su pažystamu kelis kartus pavažinėjau aikštelėje ir viskas. Reikia važiuot į darbą, bijau. Nu bet gėda prieš bendradarbius, kad mašina kieme, o aš negi pėškom eisiu ar viešuoju važiuosiu. Taip ir pradėjau. Buvo ir užgesimų sankryžoje ir pypinimo, bet nieko, praktika daro savo. Pirmas bakstelėjimas į kitą auto įvyko tik po 1m., kai kita auto nerodė posūkio ir sustojo vidury gatvės. Taip kad svarbiausia įveikti savo baimes 😉
Atsakyti

Dar į instruktorių temą - aš kažkada ėmiau papildomas pamokas, iki tol vairuodavau su tėvu kiekvieną dieną. Važiuojam mes su instruktorium, viskas normaliai, gal lėčiau, jokių klaidų, nieko, pypina, tai mano instruktorius sako, stabdyk. Išlipo, priėjo prie pypintojo, tas, aišku, susigūžė. Kaune čia viskas vyko, kad geriau įsivaizduotumėt 😁 Visi mandri pypint. Beje, egzą tuomet išlaikiau puikiai, taip puikiai, kad egzaminuotojas nepatikėjo ir nustatinėjo tapatybę 😁

Ir dar - teko su tėvo mašina važinėt apie pusę metų, ji pažymėta neįgaliojo ženklu, tai per tą laiką niekas man Vilniuje nepypino, kai šiaip vis laiks nuo laiko apipypina (gyvenu Vilniuje ir vairuoju 12 metų). Išvis tenka vairuot ir mažesniuose miestuose, tai pastebėjau, kad Vilniuje visi labai skuba ir pikti. Taip kad nekreipkit dėmesio, geriau lėčiau, bet saugiau 😉

Atsakyti

Dar į instruktorių temą - aš kažkada ėmiau papildomas pamokas, iki tol vairuodavau su tėvu kiekvieną dieną. Važiuojam mes su instruktorium, viskas normaliai, gal lėčiau, jokių klaidų, nieko, pypina, tai mano instruktorius sako, stabdyk. Išlipo, priėjo prie pypintojo, tas, aišku, susigūžė. Kaune čia viskas vyko, kad geriau įsivaizduotumėt 😁 Visi mandri pypint. Beje, egzą tuomet išlaikiau puikiai, taip puikiai, kad egzaminuotojas nepatikėjo ir nustatinėjo tapatybę 😁

Ir dar - teko su tėvo mašina važinėt apie pusę metų, ji pažymėta neįgaliojo ženklu, tai per tą laiką niekas man Vilniuje nepypino, kai šiaip vis laiks nuo laiko apipypina (gyvenu Vilniuje ir vairuoju 12 metų). Išvis tenka vairuot ir mažesniuose miestuose, tai pastebėjau, kad Vilniuje visi labai skuba ir pikti. Taip kad nekreipkit dėmesio, geriau lėčiau, bet saugiau 😉

Atsakyti
Į pypintojų temą. Viena draugė pasakojo kaip Vilniuj prie sankryžos užgeso (įvykis gal 10 metų atgal). Nu ir pradėjo pypint, net ne vienas iš galo. Tai sako išlipau ir sakau- ar nematot kad blondinė už vairo biggrin.gif ?. Tada įlipo atgal ir ramiai sau užsivedė mašiną. Lai galvoja, kad jie gudresni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 08 06, 13:28)
Į pypintojų temą. Viena draugė pasakojo kaip Vilniuj prie sankryžos užgeso (įvykis gal 10 metų atgal). Nu ir pradėjo pypint, net ne vienas iš galo. Tai sako išlipau ir sakau- ar nematot kad blondinė už vairo biggrin.gif ?. Tada įlipo atgal ir ramiai sau užsivedė mašiną. Lai galvoja, kad jie gudresni biggrin.gif

Jau kaip vilniuje baisu pasidarė košmaras. Dabar 6 šalis pervažiavau, visur kultūrkė pas mus kaip rusyne kokiam, kas pirmesnis. Idiotų šaika. Ypač bimbaliniai. Man patinka su kokiu asilu prie šviesoforo sustot ir vaidint kad rausiu iš vietos ant smūgio, o užsidegus žaliai dar sekundę uždelst ir ramiai išvažiuot. Tada tas rauna iš visų jėgų, o kai pamato, kaxd niekas su juo nelenktyniauja, gazą numeta, tada pasiveji ir apsilenkus prie kito šviesoforo užlendi 😆😆😆
Atsakyti
Gal kas dviratininkams aprangą iš kur nors esat pirkę? Decathlon žinau biggrin.gif
Atsakyti
Kur geriausia nešiojamo kompiuterio ieškot. Mano jau senutis, baiginėjasi. Gal kainos jau pakritusios, nuotolinio mokymosi bumas gal baigėsi ax.gif
Atsakyti