Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2021 08 06, 16:39)
Kur geriausia nešiojamo kompiuterio ieškot. Mano jau senutis, baiginėjasi. Gal kainos jau pakritusios, nuotolinio mokymosi bumas gal baigėsi ax.gif

UK.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 08 06, 18:00)

Kur UK?
Atsakyti

Jau kaip vilniuje baisu pasidarė košmaras. Dabar 6 šalis pervažiavau, visur kultūrkė pas mus kaip rusyne kokiam, kas pirmesnis. Idiotų šaika. Ypač bimbaliniai. Man patinka su kokiu asilu prie šviesoforo sustot ir vaidint kad rausiu iš vietos ant smūgio, o užsidegus žaliai dar sekundę uždelst ir ramiai išvažiuot. Tada tas rauna iš visų jėgų, o kai pamato, kaxd niekas su juo nelenktyniauja, gazą numeta, tada pasiveji ir apsilenkus prie kito šviesoforo užlendi 😆😆😆

Tiek motyvacijos prieš tai priskaičiau ir bac va vyšnia ant torto, kaip Vilniuj košmaras vairuoti  :D  :D  :D

Ačiū, JMD :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2021 07 25, 21:08)
Tai turbut gaudyt per didesnius ispardavimus,koks BF.

kas tas BF? nesuvedu pavadinimo 😊


gal kad užsakinejot is VS? kaip ten su muitais dabar. uždeda ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 06, 18:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72857515" data-time="1628254320"><div><p>Jau kaip vilniuje baisu pasidarė košmaras. Dabar 6 šalis pervažiavau, visur kultūrkė pas mus kaip rusyne kokiam, kas pirmesnis. Idiotų šaika. Ypač bimbaliniai. Man patinka su kokiu asilu prie šviesoforo sustot ir vaidint kad rausiu iš vietos ant smūgio, o užsidegus žaliai dar sekundę uždelst ir ramiai išvažiuot. Tada tas rauna iš visų jėgų, o kai pamato, kaxd niekas su juo nelenktyniauja, gazą numeta, tada pasiveji ir apsilenkus prie kito šviesoforo užlendi 😆😆😆</p></div></blockquote><p>Tiek motyvacijos prieš tai priskaičiau ir bac va vyšnia ant torto, kaip Vilniuj košmaras vairuoti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif</p><p>Ačiū, JMD biggrin.gif​ </p>

Viskas normaliai. Išmoksi, raižysi taip pat. Aš po pertraukos labiausiai trolikų bijojau. Pripratau. Pirmą kart pati į žiedą savarankiškai įvažiavus net apsiverkiau. Nieko. Viskas ok. Reikia praktikos.
Atsakyti
ir dar klausimas- kokie botai geriausi? kas ką atradę?
su crocs neptogu vairuoti. gal turit ką rekomenduot?
Atsakyti

Kaip tik vaikams botu ieskojom siandien -maxima, norfa skelbia akcijas, bet botu lentynose vos kelios poros (mazu dydziu). Decathlon vyras uzsukes buvo, sake pirkimas botu bele koks, ismieru pardej nelabai yra (nors internetinej pard yra). Bent jau mums reikiamo 39 -40 nebuvo:( Gavo Paliulis parduotuvej, nors pasirinkimo ivairoves ir ten nebuvo. Internetinej pard daug platesnis asortimentas.

Toks ispudis susidare, kad botai siandien deficitas:)

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2021 08 05, 11:31)
<p>Visiškai ne į temą  unsure.gif</p><p>Reikalas toks, kad vairavimo pažymėjimą turiu jau senokai, bet bijau vairuoti. Kokius 10 m. iš viso neprisiliečiau prie vairo, anksčiau su dideliu stresu šiek tiek vairavau. Dabar va taip reikalai susiklostė, kad reikia pradėti vairuoti pačiai.  unsure.gif</p><p>Tai klausimas toms, kas buvo panašioje situacijoje - ką darėt, kas pagelbėjo persilaužt, nugalėti baimę ir patikėt savimi?  rolleyes.gif</p><p>Suprantu, kad vairuojančioms čia gal juokinga, nu bet man gal nesuprantama, kaip kiti bijo į apžvalgos bokštą lipti, nes man gi smagu biggrin.gif</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>


aš turėjau teises 16m. stalčiuje, išvis nebuvau vairavus po teisių išlaikymo, bet pradejau važinėt su automatine pavarų dėže su vyru, aišku jis tik drąsino ir ramino, ir užteko kelių pasivažinėjimų, kad pradėčiau važiuot viena, ir dabar nesuprantu, ko reikėjo tiek bijot biggrin.gif

ar pirkot kas nors iš čia didriksons kombinzonus www.sportamore.com? čia kaip suprantu Danija? ar siunčia į LT?
prieš kažkiek, gal 2-3 metus pirkom iš kažkokio kito psl., pigiau buvo, bet nepamenu iš kur... gal kas radot geresnių kainų?
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2021 08 06, 20:27)
ir dar klausimas- kokie botai geriausi? kas ką atradę?
su crocs neptogu vairuoti. gal turit ką rekomenduot?

gal turit kas netikusių Hunterių 38 (24,5-25cm)
ar kažko tokio?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2021 08 06, 19:56)
<p>Kaip tik vaikams botu ieskojom siandien -maxima, norfa skelbia akcijas, bet botu lentynose vos kelios poros (mazu dydziu). Decathlon vyras uzsukes buvo, sake pirkimas botu bele koks, ismieru pardej nelabai yra (nors internetinej pard yra). Bent jau mums reikiamo 39 -40 nebuvo:( Gavo Paliulis parduotuvej, nors pasirinkimo ivairoves ir ten nebuvo. Internetinej pard daug platesnis asortimentas.</p><p>Toks ispudis susidare, kad botai siandien deficitas:)</p>


Eilinių botų vaikams Depo yra. Vienintelė vieta, kur savo vaikinui radau. Nes 39-o dydžio prie vaikų jau nebūna, o prie vyrų - dar nebūna. O Depo ir 37, ir 38, ir 39 dydžio.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2021 08 04, 12:53)
Jei niekas nenori jungtis prie manes perkant asda, tada ieškau gal mane kas priimtų? Šiauliai arba persiuntimas.

Aš Asda Kaune jungčiausi su 20-30 Eur arba tiktų persiuntimas.
Atsakyti
QUOTE(Nika77 @ 2021 08 07, 12:23)
Aš Asda Kaune jungčiausi su 20-30 Eur arba tiktų persiuntimas.

Mano irgi būtų 20_30e. Galiu nupirkti arba prisijungti prie bet ko. Siauliai arba persiuntimas.
Atsakyti