Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Loram @ 2021 10 25, 06:56)
Priminkit kokius elektrinius pūkų nurinkejus turit ir giriat?
Tuos kur kamuoliukus su peiliuku nupjauna ...


Šiuos gyrė 4u.gif :
https://www.derekis....medium=referral
https://krinona.lt/l...e-zy301lnb.html
Atsakyti
Paaiskinkit man tundrai, pirma kart noriu pirkti asos. Raso, kad yra nuolaidu kodas, bet kai ji suvedu, netaiko, raso:
Sorry, this code is only available on the ASOS App. Head to the app to redeem it!
Cia telefone atsisiusti ja? Ar imanoma ir kompe?
Laaabai reik 4u.gif Help biggrin.gif

Viskas gavosi ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 25 spalio 2021 - 08:28

Zalando yra tam tikrom prekem ppaildoma 20 proc nuolaida su kodu Helovynas20

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 10 22, 17:25)
Jo, bet norisi, kad tiktų per kalėdas kaip dovana.
Akre irgi yra.
Man tai fek jos. Bet vaikams patinka.

Beje, kaip outletas? Prašom papasakoti  bigsmile.gif


Shipzze mačiau, kad turėjo. Siųstis iš JAV https://www.shipzee....variant=2176845
Atsakyti
Buvau Vilnius Outlet šešt. ryte. Vos radom kur įkišti mašiną. Nupirkom dukrai Nike kedus, eilės kilimetrinės, pardavėja sakė penkt. visi viską šlavė, šešt. jau nekažką prekių buvo like. Sportland vyrai dėžes Timberland batų apsikabinę nešė. Prekybos centras šviesus, erdvus, ne kaip Akro. Pardžių yra LT nematytais pavadinimais. Vos kelias apėjom, nes ne mano skoniui žmonėm per galvas lipti ir alkūnėm stumdytis. Kai ažiotažas aprim, nuvažiuosim su dukra ramiai prasieiti. Ji užsienyje neperka, jai patinka matuotis
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 spalio 2021 - 20:07

Kažkada seniau buvau klausus, bet pasikartosiu. :rolleyes: 

Kur galima rasti sniego kelnių pilnesniems vaikams? Reiktų apie 152 cm.

Pamenu, buvo minėta Landsend, bet kaip suprantu tik USA psl yra plus size modeliai :unsure: 

P.S. Columbia netinka.

Ačiū :4u:​ 

Atsakyti

Buvau Vilnius Outlet šešt. ryte. Vos radom kur įkišti mašiną. Nupirkom dukrai Nike kedus, eilės kilimetrinės, pardavėja sakė penkt. visi viską šlavė, šešt. jau nekažką prekių buvo like. Sportland vyrai dėžes Timberland batų apsikabinę nešė. Prekybos centras šviesus, erdvus, ne kaip Akro. Pardžių yra LT nematytais pavadinimais. Vos kelias apėjom, nes ne mano skoniui žmonėm per galvas lipti ir alkūnėm stumdytis. Kai ažiotažas aprim, nuvažiuosim su dukra ramiai prasieiti. Ji užsienyje neperka, jai patinka matuotis

Aš irgi buvau šeštadienį. Jau 10 val. žmonių milijonas buvo.

Man toks įspūdis, kad suvežė bele ką, ką turėjo per 10 metų neišpardavę. Visko prigrūsta, pridėta. :unsure:  praėjau, supratau, kad nieko nereikia, nusipirkau bandelių ir grįžau namo  :D​ 

Atsakyti

Kave home esu pirkus, kainos tų pačių prekių geresnės nei Accanto https://kavehome.com/

Atsakyti

Čia apie baldus atsakiau 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 25 spalio 2021 - 21:11
Sveikos, su klausimu, gal kas paskutiniu metu uzsisakinejo is gap.eu, per kiek laiko siunta pristate? Busiu dekinga atsakusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2021 10 25, 19:38)
Buvau Vilnius Outlet šešt. ryte. Vos radom kur įkišti mašiną. Nupirkom dukrai Nike kedus, eilės kilimetrinės, pardavėja sakė penkt. visi viską šlavė, šešt. jau nekažką prekių buvo like. Sportland vyrai dėžes Timberland batų apsikabinę nešė. Prekybos centras šviesus, erdvus, ne kaip Akro. Pardžių yra LT nematytais pavadinimais. Vos kelias apėjom, nes ne mano skoniui žmonėm per galvas lipti ir alkūnėm stumdytis. Kai ažiotažas aprim, nuvažiuosim su dukra ramiai prasieiti. Ji užsienyje neperka, jai patinka matuotis

As apskirtai i PC stengiuos nuivaziuot ne savaitgaliais, ne mano nervam tie kiekiai zmoniu juose savaitgaliais, juolab isivaizduoju kas daros tik naujai atidarytame biggrin.gif darbo diena 10 val ryto gal ir imanoma biggrin.gif

QUOTE(Dziugile @ 2021 10 25, 22:27)
<p>Kažkada seniau buvau klausus, bet pasikartosiu. rolleyes.gif </p><p>Kur galima rasti sniego kelnių pilnesniems vaikams? Reiktų apie 152 cm.</p><p>Pamenu, buvo minėta Landsend, bet kaip suprantu tik USA psl yra plus size modeliai unsure.gif </p><p>P.S. Columbia netinka.</p><p>Ačiū 4u.gif​ </p>

Jei Columbia netinka, tai net nezinau kas...gal Lindex. Nes man Columbia ziaaaauriai placios, i jas du mano vaikus idet galima biggrin.gif nors na nera tas mano vaikis distrofiskai kudas, na normalus biggrin.gif HM man visi rubai stambesniems atrodo, gal is ten meginkit
Atsakyti