Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Gervuoge @ 2023 01 26, 21:01)
merginos, pakartokite, prašau, kur perkate online kilimus? kažkada rašėte, pamečiau..

Rugvista ir carpetvista. Tik bijau muitų biggrin.gif Irgi aktualu, kad būtų EU be muitų. Gal as neseniai pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 01 25, 22:27)
Kur pirkot baterija dysono?
Papildyta:



lemona.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasosrasotos: 27 sausio 2023 - 01:28
Neverta pirkti originalių batarkių!!! Nes ne originalios laiko tiek, kad niekada nesu iškrovus.

Aišku, vakar nusipirkom naują siurbalą, o šiandien vyras seną sutaisė. Ghrrr mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 27, 13:08)
Neverta pirkti originalių batarkių!!! Nes ne originalios laiko tiek, kad niekada nesu iškrovus.

Aišku, vakar nusipirkom naują siurbalą, o šiandien vyras seną sutaisė. Ghrrr mad.gif



O kiek laiko tą neoriginalią batarkę naudojat? Vakar pasiskaičiau atsiliepimus, kad daug kam iki metų tik tarnauja ir paskui per 5 min. išsikrauna. Tai vėl sudvejojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2023 01 27, 13:46)
O kiek laiko tą neoriginalią batarkę naudojat? Vakar pasiskaičiau atsiliepimus, kad daug kam iki metų tik tarnauja ir paskui per 5 min. išsikrauna. Tai vėl sudvejojau unsure.gif

Jau porą metų. Daug kas iš mūsų irgi tokias pirko, pamenu, kad taip pat džiaugėsi. Originali buvo žyyymiai prastesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 sausio 2023 - 13:29
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 27, 13:28)
Jau porą metų. Daug kas iš mūsų irgi tokias pirko, pamenu, kad taip pat džiaugėsi. Originali buvo žyyymiai prastesnė.

Tai gal galit zvilgtert i savo ebay istorija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 27, 13:28)
Jau porą metų. Daug kas iš mūsų irgi tokias pirko, pamenu, kad taip pat džiaugėsi. Originali buvo žyyymiai prastesnė.

Nu jau nu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 01 27, 17:03)
Nu jau nu jau  biggrin.gif


man rodos Žalia rūta rašė, kad ji refurbished pirko, tai gal ten jau buvo nenauja arba neoriginali baterija. Nes labai neįtikėtina. Mano originali Dyson baterija tik po 6-7 metų naudojimo išsikrovinėti pradėjo ir tai dar ne visai numirė.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 01 27, 18:42)
man rodos Žalia rūta rašė, kad ji refurbished pirko, tai gal ten jau buvo nenauja arba neoriginali baterija. Nes labai neįtikėtina. Mano originali Dyson baterija tik po 6-7 metų naudojimo išsikrovinėti pradėjo ir tai dar ne visai numirė.

Refurbished yra nauji, pvz. galėjo būti kokia detalė sugedus, ją pakeičia nauja ir parduoda.
Mano vyras nusimano technikoj, žino, ką pirko.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 27, 17:52)
Refurbished yra nauji, pvz. galėjo būti kokia detalė sugedus, ją pakeičia nauja ir parduoda.
Mano vyras nusimano technikoj, žino, ką pirko.


Nu nėra jie visi nauji. Jie gali būti ir naudoti, tiesiog sutvarkyti, pratęstuoti ir vėl parduodami. Tuom ir skiriasi nuo tiesiog naudotų, kad bûna pilnai sutvarkyti. Bet refurbished nėra tas pats, kas naujas ir nenaudotas.

Refurbished devices include some cleanup, repair, or other maintenance: Refurbished units lie somewhere in between used and new. They may be units that were returned shortly after sale, or they may be used items that undergo maintenance before being resold.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 27 sausio 2023 - 20:53
QUOTE(Carlin @ 2023 01 27, 21:50)
Nu nėra jie visi nauji.

Aš rašiau apie savo.
Atsakyti

Gal kas turit member kodą? Dėkoju iš anksto

Atsakyti