Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Kulkė @ 2018 10 10, 10:19)
Uf, pagaliau mano antakių ir nagų gražintoja išlaižė povestuvinį medų ir mane 'sutvarkė'  biggrin.gif 

Gaudvile, žmogus tu protingas, paprotink ir mane. Jeigu aš prie to tvido pridėčiau mėlyną siūlą su mėlynais(?) žvyneliais supaškudyčiau tvido grožį ar ne?

wub.gif

Aha. Tvidą suženyčiau su merinu arba kašmyru ( SG yra kašmyro ir merino siūliukai, pirkau kažkada ir net panaši spalva berods asortimente buvo ). O jei labai nori kažko panašaus į WL su žvyneliais, tai imt siūlus su žvyneliais ir prie jo vienspalvį derint. Tvidas daug 'šiukšlyčių' turi ir tie žvyneliai visai ne į temą.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 10, 10:19)
Uf, pagaliau mano antakių ir nagų gražintoja išlaižė povestuvinį medų....


xix, prisiminiau laaabai man patikusį postą - Mikė Pūkuotukas visai nenorėjo vesti, bet mintis apie medaus mėnesį varė jį iš proto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 10, 10:30)
Aha. Tvidą suženyčiau su merinu arba kašmyru ( SG yra kašmyro ir merino siūliukai, pirkau kažkada ir net panaši spalva berods asortimente buvo ). O jei labai nori kažko panašaus į WL su žvyneliais, tai imt siūlus su žvyneliais ir prie jo vienspalvį derint. Tvidas daug 'šiukšlyčių' turi ir tie žvyneliai visai ne į temą.

Va va, tu mano proto balsas smile.gif Žiūrėjau SG, bet, kad kaina ten jau visai nebekrikščioniška, realiai gryno kašmyro kamuoliuką jau galima būtų nusipirkti. Jamsiu babininį tokios pat sudėties meriną su kašmyru, spalvą jau nusižiūrėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 10 10, 11:01)
xix, prisiminiau laaabai man patikusį postą - Mikė Pūkuotukas visai nenorėjo vesti, bet mintis apie medaus mėnesį varė jį iš proto biggrin.gif

biggrin.gif Šitas geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 10 10, 11:01)
xix, prisiminiau laaabai man patikusį postą - Mikė Pūkuotukas visai nenorėjo vesti, bet mintis apie medaus mėnesį varė jį iš proto biggrin.gif

aaaaaa, geras thumbup.gif

QUOTE(Kulkė @ 2018 10 10, 11:24)
Jamsiu babininį tokios pat sudėties meriną su kašmyru, spalvą jau nusižiūrėjau  smile.gif

Kaune ar atsisiųsi? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 10, 12:18)
aaaaaa, geras thumbup.gif
Kaune ar atsisiųsi?  bigsmile.gif

Iš 9gijų. Gal ir tau ko reik iš ten?
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 10, 12:27)
Iš 9gijų. Gal ir tau ko reik iš ten?

Ačiū už pasiūlymą, ale dar nieko nereikia. Tikslas yra savą sandėlį ant dietos pasodint laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 10, 12:44)
Ačiū už pasiūlymą, ale dar nieko nereikia. Tikslas yra savą sandėlį ant dietos pasodint laugh.gif

Ką gero prisandėliavus? Pasigirk bigsmile.gif Apie tvidą ir kašmyrą jau žinau, kokius kitokius lobius ten slepi?

Tarpkitko, nepatogu man su 20cm valu trumpučiai chiaogoo, vos vos sueina virbalų galiukai ir tai ant įtempimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 10 spalio 2018 - 12:18
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 10, 13:14)
Ką gero prisandėliavus? Pasigirk  bigsmile.gif  Apie tvidą ir kašmyrą jau žinau, kokius kitokius lobius ten slepi?

Tarpkitko, nepatogu man su 20cm valu trumpučiai chiaogoo, vos vos sueina virbalų galiukai ir tai ant įtempimo g.gif

Džyzus laugh.gif Jei nieks nesutrukdys, savaitgalį ar kitos savaitės pradžioj viską versiu lauk ir inventorizuosiu. Dabar net pati neatsimenu visko. Iš keistų - turiu gi ožkos vilnos siūlų, iš kurių nuo senų senovės Rusijoje moterys tas dideles skaras mezgė. Ne tas tokias pilkas, o balintos kavos. A toliau - kas pas mus pasiūloj buvo.

Dar papasakosiu koks durnumas vienu metu buvo. Žodžiu, tuomet studijavau senamiesty, o ten 4 siūlų parduotuvės. Užsimaniau gi tų legendinių musyčių šalį nusimegzt. Vienokią moherą nusiperku, pasimezgu. Nepatinka. Perku kitokią - ir vėl nepatinka. Tai žydros moheros buvo pripirkta daug ir įvairios. Aišku, paskui radau, kurios vaizdas tenkino ir šalį sėkmingai vedžiau į lauką.
Dar prieš mažosios giminą 'ant' tamsiai rudos buvo patraukę, o nėštumo metu pykino nuo mezgimo ir pomidorų - taip ir kaupėsi. A dabar ką, sudėtis nebloga, bet tamsiai rudos nebe noriu.

20cm valu ir trumpais galiukais mažei snūdą mezgiau. Akys krito, bo užsidėjau nemažai, bet tik tai šiek tiek trukdė.

Nu, šian WL vėl online buvo, girdėjai? Moteris pasibėdavojo, kad pritrūko moherinio siūlo, berods 4 eilėms. WL pasiūlė imt kontrastinę spalvą ir 'budet daže prikolno'. Tai va laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 10 spalio 2018 - 13:21
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 10, 14:20)
Džyzus laugh.gif Jei nieks nesutrukdys, savaitgalį ar kitos savaitės pradžioj viską versiu lauk ir inventorizuosiu.

Užsimaniau gi tų legendinių musyčių šalį nusimegzt.

Dar prieš mažosios giminą 'ant' tamsiai rudos buvo patraukę, o nėštumo metu pykino nuo mezgimo ir pomidorų - taip ir kaupėsi. A dabar ką, sudėtis nebloga, bet tamsiai rudos nebe noriu.

20cm valu ir trumpais galiukais mažei snūdą mezgiau. Akys krito, bo užsidėjau nemažai, bet tik tai šiek tiek trukdė.

Nu, šian WL vėl online buvo, girdėjai? Moteris pasibėdavojo, kad pritrūko moherinio siūlo, berods 4 eilėms. WL pasiūlė imt kontrastinę spalvą ir 'budet daže prikolno'. Tai va laugh.gif

Oho, koks grand planas biggrin.gif Iki Kalėdų išlįsi iš tos krūvos? biggrin.gif

Kokia paslaptis man tos musytės buvo biggrin.gif Turėjau ir aš žydrą šaliką biggrin.gif

Nemėgztu tamsios rudos, bet geriau pagalvojus, gi dera ji su daug kuo bigsmile.gif

Nežinau, gal reik įprasti. Nesueina man patys virbalai į normalų ratą, lašelis kažkoks gaunasi.

Mačiau, bet labai trumpai smile.gif Prikolno tegu kiti nešioja, o aš nooo normaliai biggrin.gif

Psio, pašoviau šmotą sprandinės vyne į orkaitę, suvežiojau palikuonis į masažus, dar reiktų į pardą, bet ko tais tingiu. Ale be druskos gyvent irgi nei šis nei tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 10, 15:49)
Oho, koks grand planas  biggrin.gif  Iki Kalėdų išlįsi iš tos krūvos?  biggrin.gif

Kokia paslaptis man tos musytės buvo biggrin.gif  Turėjau ir aš žydrą šaliką  biggrin.gif

Nemėgztu tamsios rudos, bet geriau pagalvojus, gi dera ji su daug kuo  bigsmile.gif

Nežinau, gal reik įprasti. Nesueina man patys virbalai į normalų ratą, lašelis kažkoks gaunasi.

Mačiau, bet labai trumpai  smile.gif  Prikolno tegu kiti nešioja, o aš nooo normaliai  biggrin.gif

Psio, pašoviau šmotą sprandinės vyne į orkaitę, suvežiojau palikuonis į masažus, dar reiktų į pardą, bet ko tais tingiu. Ale be druskos gyvent irgi nei šis nei tas  smile.gif

Labai labai tikiuosi tilpt į 4-5 val be trukdymo laugh.gif Nėra ten taip baisiai daug, susirašysiu tik tai ką pasilieku, o atsisveikinimui užteks ir foto su etiketėm.

Mane tai privertė dar dovanų numegzt. Viso trys didžiuliai šaliai. Fu, daugiau minčių apie jį nebuvo.

Nu kaip, teoriškai galai ir negali sueit - 2x10cm metaliukai ir valas lygiai tiek pat. Kepurei imsiu 35cm valą.

Taigi, buvo gi toks užplaukimas tamsiai tamsiai rūdą su rūžava derint, ale gi kad siūlų daugiau, nei laiko viską įgyvendint.

Ai, čia kaip pavadinsi - vienam prikolno, a mano akim visai stilno biggrin.gif

O, škani vakarienė nusimato. A mes varlės keliauninkės trenksimės belen kur. Vyriškio tik sulaukiam ir bus vėl kelionė su mezginiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 10 spalio 2018 - 15:49
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 10, 16:45)
Taigi, buvo gi toks užplaukimas tamsiai tamsiai rūdą su rūžava derint, ale gi kad siūlų daugiau, nei laiko viską įgyvendint.

A mes varlės keliauninkės trenksimės belen kur. Vyriškio tik sulaukiam ir bus vėl kelionė su mezginiu.

Buvo, atsimenu smile.gif

Kaip fysnai biggrin.gif Aš važiuočiau ir važiuočiau biggrin.gif

Atsakyti