Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(saintlina @ 2019 03 06, 09:54)
na taip, kai reikalas maiste ar alkoholyje, ir žinai, kas konkrečiai išprovokuoja, tai galima pasisaugot. Bet tos priežastys toli gražu ne visad aiškios.

Tai reikia gi patiems tas priežastis rasti. Kartojasi gi po kažko.

Tiesa, pamiršau gi dar vieną faktorių.
8. Tai, ką kvėpuojam. Vaikystėj po grybavimo miške taip įsiskaudėdavo galvą, sienom lipt norėjosi. Aišku, tuomet nieks vaistų nedavė. Kaip per grynas oras, taip pat gali veikt ir užterštas. Prie Kauno buvau įprastus, o Maskvoj - wacko.gif Dabar nuo tepalu persigėrusių siūlų. Mano pačios čia tokie pastebėjimai. Ai, dar pernai sode viens balvonas kažką savo kieme pakūrė, nežinau ką, bet ėjau koliotis. Esmė kad savo eksperimentais taip pat privertė galvai įsiskaudėt.

Žodžiu, reikia tik surast, kas iššaukia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 06 kovo 2019 - 10:07
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 06, 11:06)
Tai reikia gi patiems tas priežastis rasti. Kartojasi gi po kažko.



aga, vaikiui gydytoja liepė vest užrašus, kada pradėjo skaudėt ir ką prieš tai veikė.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 03 06, 10:26)
aga, vaikiui gydytoja liepė vest užrašus, kada pradėjo skaudėt ir ką prieš tai veikė.

Labai labai linkiu rast! 4u.gif

A, gi auklėtoja labai gyrė merginos vakarykštį persirengėlės įvaizdį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 06, 13:21)

A, gi auklėtoja labai gyrė merginos vakarykštį persirengėlės įvaizdį  wub.gif


foto nėr?...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 03 06, 12:54)
foto nėr?...

Nėr, darželio viduj šventė buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 06, 19:39)
Nėr, darželio viduj šventė buvo  mirksiukas.gif


gaila, kad foto nėr, bet gerumas, kad vaikui smagu buvo thumbup.gif

Labas dienas smile.gif
Atsakyti
Laba.

Kulke sveikinu su laimėjimu, linkiu gerų pirkinių už milijoną 4u.gif

Lesiui smagių žvalgytuvių parodoj wub.gif , o Saintlinai linksmo straksėjimo ringe smile.gif

Apie migreną visiškas briedas. Kas niekada neturėjo tikros migrenos, tas nieko apie ją ir nesupras. Kokia gali būti migrena vaikystėje nuo hormonų, raudono vyno, rūkymo? Bezdalai irgi dūmai.. Gal kam ir žiauriai skauda galvą nuo saulės, nuo alkoholio, bet tai ne ta pati migrena.
Aš pikta ant visų ir žymių, ir nežymių daktarų, nes jie visi vienodai atsilupę. Skirtumas tik tas, kad tie žymūs daktarai turi savo klinikas. Surenki jiems viską, sudėlioji, atneši ant lėkštutės - sako, tau vaidenasi. Ir prirašo velniai žino ko ir nuo ko..

Taip sakant, visoms gražaus, nuotaikingo ryto 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2019 03 07, 09:14)
Apie migreną visiškas briedas.

Labai klysti, bet ir tau geros dienos.

Laba bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2019 03 07, 10:14)
Saintlinai linksmo straksėjimo ringe smile.gif


O Saintlina ringe nestraksės biggrin.gif hendlerę imu pirmam kartui smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Su gražia diena! bigsmile.gif

Laba bigsmile.gif


Pagaliau baigiau vieną hayward'ą, pagaliau baigė perštėt akis, baigėsi čiaidulys, nosį erzint ir veidas tint. Pagaliau laugh.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif

Man nuo ryto reikia juodo šokolado, nes kažkokia piktoka nuotaika šiandien biggrin.gif


QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 08, 08:23)
Su gražia diena!  bigsmile.gif

Pagaliau baigiau vieną hayward'ą, pagaliau baigė perštėt akis, baigėsi čiaidulys, nosį erzint ir veidas tint. Pagaliau laugh.gif

Nematau kompe foto, eisiu pažiūrėt į telefona bigsmile.gif O jau matau, kvietkeliai wub.gif bigsmile.gif

Aha, diena iš tiesų pasakiška, saulė spigina taip į akis, kad atsimerkiti neišeina biggrin.gif

Nu tai laukiu rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 08 kovo 2019 - 09:06
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 08, 09:05)
Man nuo ryto reikia juodo šokolado, nes kažkokia piktoka nuotaika šiandien  biggrin.gif

Nu tai laukiu rezultato  bigsmile.gif

Oi, pasitaisė nuotaika?

Yra keli minusai, bet tai jie tik mane pačią ir gali erzint. Vienas iš kamuoliukų buvo blogai susuktas ir ten, kur jį sumezgiau, skersuoja. Nedaug, bet kai žinau, matau. Dzin. Beje, mergiotė savuoju labai patenkinta dar nuo praėjusios vasaros, grupiokės išgyrė, tampo beveik non stop'u. Tai yra, pakaitom su kitu mano megztu oversize'iniu.

Mergaites daržely pasveikino berniukai, įteikė po čiupa čiupsą gėlytę. Dar kitas berniukas visą kibirėlį tulpių atnešė. Visos tokios svarbios wub.gif Gražu bigsmile.gif
Atsakyti