Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Kulkė @ 2019 03 12, 09:49)
Dundagą  biggrin.gif  Nu aš tik pabandyt noriu ar išeitų, čia iš serijos NORIU čia ir dabar  biggrin.gif  Bet jau nelabai noriu, nes užmačiau kokių siūlųųų  bigsmile.gif Kaip tai voverei akių kraujagyslės sutrūkinėjo bežiūrint biggrin.gif Nieko ypatingo iš tikrųjų, bet vistiek  biggrin.gif

Oi nea, nea, kažką paprasto , megztinį/ kardiganą, nu užsegamą žodžiu.  biggrin.gif

Aaaaaa, na, dundaga labai tokia kandanti kūtvela, bet vistiek kažkam labai norėjau. O atmintis tokia, kad niekaip nepamenu ką doh.gif laugh.gif

Nuuuuu, ir kas per siūlai? bigsmile.gif (gal ir man reikia. Labai labai biggrin.gif)

Oi, su tais žakardais tai esu visiškas abelis. Ale manrods, tik apvaliai megzt. Kitaip kirpt reikia. Bijau wacko.gif Žodžiu, jei rasi būdą nekerpant, gal net prisijungsiu.

Baigiau gi antrą hayward'ą. Dar ir siūlų liko lygiai trys matkeliai meilybinės alpakos. Bet gi reiks dabar kažkaip prisiruošt siūlus sukaišiot ir išskalbti. Visai tam unoro nėra (gėda laugh.gif) ir aną taisyt reikia, nepatinka apačia. Du kartus skalbiau, stovi kaip kuolas ir nėra pavyzduko minkštumo. Žodžiu, sutvarkysiu apačią, ūkiniu muilu iš išvirkščios pusės trinsiu, turėtų pasitaisyt kritimas.

Ir dar dvi avantiūros laukia. Rankovės, o jos ten kažkaip su vikruntasais. Gal ten viskas labai paprasta, ale vienos WL video peržiūros neužtenka. Makaulė visai dirbt nenori cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 12 kovo 2019 - 13:11
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 12, 12:52)
Aaaaaa, na, dundaga labai tokia kandanti kūtvela, bet vistiek kažkam labai norėjau. O atmintis tokia, kad niekaip nepamenu ką doh.gif laugh.gif

Nuuuuu, ir kas per siūlai?  bigsmile.gif (gal ir man reikia. Labai labai  biggrin.gif)

Oi, su tais žakardais tai esu visiškas abelis. Ale manrods, tik apvaliai megzt. Kitaip kirpt reikia. Bijau wacko.gif Žodžiu, jei rasi būdą nekerpant, gal net prisijungsiu.

Baigiau gi antrą hayward'ą. Dar ir siūlų liko lygiai trys matkeliai meilybinės alpakos. Bet gi reiks dabar kažkaip prisiruošt siūlus sukaišiot ir išskalbti. Visai tam unoro nėra (gėda laugh.gif) ir aną taisyt reikia, nepatinka apačia. Du kartus skalbiau, stovi kaip kuolas ir nėra pavyzduko minkštumo. Žodžiu, sutvarkysiu apačią, ūkiniu muilu iš išvirkščios pusės trinsiu, turėtų pasitaisyt kritimas.

Ir dar dvi avantiūros laukia. Rankovės, o jos ten kažkaip su vikruntasais. Gal ten viskas labai paprasta, ale vienos WL video peržiūros neužtenka. Makaulė visai dirbt nenori cool.gif

Žinau, kad kūtvėla kanda, net ir čiupinėjusi esu, nu bet kaip pystelėjo vakar mintis apie ją ir nepaleidžia smegenų blink.gif

Ai, tau pajietkos nepatinka, tai net nerodysiu. Po to iš to nepatikimo dar išpirksi visas, kad netyčiom akių nepagadintų praeinant kuri su savo mezginiu biggrin.gif

Jei tu abelis, tai aš abelis 11'tu laipsniu biggrin.gif Ta prasme būdą kaip megzti išvirkščiom akim atbulai schemą skaitant? biggrin.gif Taigi čia elementaru biggrin.gif

Oo, šaunuolė, super bigsmile.gif Bet , kad tu neparodai, tai žinok ir nesiskaito, kad mezgi biggrin.gif

Aš apie ką ir kalbu, kad pradžioj turi suprasti akys, t.y. galva, o tik po to daveina supratimas iki rankų biggrin.gif

A, tiesa, dabar noriu dar vienos knygos apie mezgimą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 12 kovo 2019 - 13:38
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 12, 13:38)
Ai, tau pajietkos nepatinka, tai net nerodysiu. Po to iš to nepatikimo dar išpirksi visas, kad netyčiom akių nepagadintų praeinant kuri su savo mezginiu  biggrin.gif

Ta prasme būdą kaip megzti išvirkščiom akim atbulai schemą skaitant? biggrin.gif  Taigi čia elementaru  biggrin.gif

Oo, šaunuolė, super  bigsmile.gif  Bet , kad tu neparodai, tai žinok ir  nesiskaito, kad mezgi biggrin.gif

A, tiesa, dabar noriu dar vienos knygos  apie mezgimą ax.gif

Ai, žinau, dar norėjau tave užtagint, ale prisiminiau, kad tikrai seki ir matysi. Tai aš ne prieš pajedkas, tiesiog buvo masinis nupušimas ir gal ne kiekvienam rūbe. Be to, gi pas mus ant normalaus siūlo jų beveik nebūna, o kartu su poliesteriu - nugi bais kabinasi virbalas, net ir pakankamai bukas. Ką ten virbalas, su nagais sugebėjau užkabint, bemezgant mažosios kiepką. Kas dėl vaizdo, tai dabar turimas norėčiau paleist kartu su pilku siūlu, bo kitas spalvas labai 'užmurzina'. Kada nors ateity, gal kokią Žuvėdrą sumąstysiu su žvynelių juostom ar hayward'ą taip pat su keliom juostom.

Na, aš kiek turėjau patirties ( labai mažai ir tikrai žemiausias levelis), tai ten gi kiekvienoj eilėj raštas gali keistis. Nėra taip, kad nelyginėse eilėse keičiasi spalvos, o lyginėse tomis pačiomis grįžtam - ty ne visais atvejais. Tai va, kaip mezgant ne ratu, išvirkščioj pusėj keist spalvas. Arba tada gal reiktų kas antroje eilėj nutraukt siūlą - bet tai tada siūlgalių baisiai daug bus wacko.gif Be to, tai kam gi tos meistrės, žakardų guru mezga net skaras ratu, o paskui tuos piltuvėlius kerpa išilgai.

lotuliukas.gif jooooooa, prirašyt apie baigtus galiu daug. Taip ilgai krapštausi prie mezgimo, tai ne tai kad fotkint, išdžiūvo ir į spintą grūdu. Negaliu žiūrėt laugh.gif Žodžiu, reikia dabar skubintis, kad dar spėčiau apsiramint iki atostoginio, prie jūrinio sezono lotuliukas.gif

Kokią? Vėl WL kažką rekomendavo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 12, 14:18)
Ai, žinau, dar norėjau tave užtagint, ale prisiminiau, kad tikrai seki ir matysi. Tai aš ne prieš pajedkas, tiesiog buvo masinis nupušimas ir gal ne kiekvienam rūbe. Be to, gi pas mus ant normalaus siūlo jų beveik nebūna, o kartu su poliesteriu - nugi bais kabinasi virbalas, net ir pakankamai bukas. Ką ten virbalas, su nagais sugebėjau užkabint, bemezgant mažosios kiepką. Kas dėl vaizdo, tai dabar turimas norėčiau paleist kartu su pilku siūlu, bo kitas spalvas labai 'užmurzina'. Kada nors ateity, gal kokią Žuvėdrą sumąstysiu su žvynelių juostom ar hayward'ą taip pat su keliom juostom.

Na, aš kiek turėjau patirties ( labai mažai ir tikrai žemiausias levelis), tai ten gi kiekvienoj eilėj raštas gali keistis. Nėra taip, kad nelyginėse eilėse keičiasi spalvos, o lyginėse tomis pačiomis grįžtam - ty ne visais atvejais. Tai va, kaip mezgant ne ratu, išvirkščioj pusėj keist spalvas. Arba tada gal reiktų kas antroje eilėj nutraukt siūlą - bet tai tada siūlgalių baisiai daug bus wacko.gif Be to, tai kam gi tos meistrės, žakardų guru mezga net skaras ratu, o paskui tuos piltuvėlius kerpa išilgai.

lotuliukas.gif jooooooa, prirašyt apie baigtus galiu daug. Taip ilgai krapštausi prie mezgimo, tai ne tai kad fotkint, išdžiūvo ir į spintą grūdu. Negaliu žiūrėt laugh.gif Žodžiu, reikia dabar skubintis, kad dar spėčiau apsiramint iki atostoginio, prie jūrinio sezono lotuliukas.gif

Kokią? Vėl WL kažką rekomendavo?  bigsmile.gif

Tai ko neužtaginai? bigsmile.gif Nu man patinka nors tu ką biggrin.gif

Nu tai taip, bet man neatrodo nieko sudėtingo vistiek biggrin.gif Arba mes Ameriką išradinėjam biggrin.gif

Shame on you biggrin.gif

Nea, ne WL, kita biggrin.gif Aš gi bezdžionė, dabar noriu Vogue knitting to almanacho viso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 12 kovo 2019 - 14:44
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 12, 14:40)
Shame on you  biggrin.gif

Nea, ne WL, kita  biggrin.gif  Aš gi bezdžionė, dabar noriu Vogue knitting to almanacho viso  biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Nežinau, ar matosi. Žodžiu, šonuose dariau siūlės imitaciją (2 išv. a.), o rezinka - 3×1. Labai negražiai tas perėjimas atrodo. Jei turėtų lengvą kritimą, būtų pakenčiama, bet dabar negaliu žiūrėt. Tai, kaip ir baigtas megzt, bet parodyt visai netinkamas.
Ai, o rezinkos norėjau, bo nelabai man tas neaiškus užsirietimas būtent šio tvido.


A, aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 12, 15:45)
Nežinau, ar matosi. Žodžiu, šonuose dariau siūlės imitaciją (2 išv. a.), o rezinka - 3×1. Labai negražiai tas perėjimas atrodo. Jei turėtų lengvą kritimą, būtų pakenčiama, bet dabar negaliu žiūrėt. Tai, kaip ir baigtas megzt, bet parodyt visai netinkamas.
Ai, o rezinkos norėjau, bo nelabai man tas neaiškus užsirietimas būtent šio tvido.

Kaip gražu wub.gif Nu tvidas yra fantastika wub.gif O dėl tų šoninių tai aš ir būčiau toj vietoj tas dvi išvirkščias palikusi būtų visiškai nekritę į akis smile.gif

Čia tas kupranugarinis tvidas? apykaklė susiraičius gražu, bet apačios - nilabai... Taip, kad rezinka gera išeitis, ale ir be jos yra kaip suvaldyt rietimąsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 12, 16:45)
Kaip gražu  wub.gif Nu tvidas yra fantastika  wub.gif  O dėl tų šoninių tai aš ir būčiau toj vietoj tas dvi išvirkščias palikusi būtų visiškai nekritę į akis  smile.gif

Čia tas kupranugarinis tvidas? apykaklė susiraičius gražu, bet apačios - nilabai... Taip, kad rezinka gera išeitis, ale ir be jos yra kaip suvaldyt rietimąsi  smile.gif

Matai, rankovėse ta pati schema ir net labai tvarkingai viskas susimezgė. Čia tik kūnas taip negražiai gavosi. Bet tai jau nuardžiau rezinką, sutvarkysiu ir dar likusius 24gr sumegsiu. Bus ramu dūšioj - mėtysis tik pavyzdukas laugh.gif

Kad manrods avies (paprastos, bo šioks toks kandimas yra) vilna 100proc, o gal jau ir maišau kažką. Žodžiu, tas pats iš SG, kurio tik viena spalva likus. Kaimiškas vaizdelis, ale tokio ir norėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 12 kovo 2019 - 17:33
Istorija apie mažąją ir mezginius.

Berods pernai žiemą mezgiau grynos avių (liet verpimo) vilnos baktusą. Čia rodžiau. Vaizdas nebais komercinis, ale gi būtent tokio reikėjo ir visai gerai jis man šildė kaklą. Šią žiemą mažoji kažkodėl nusprendė, kad tai jos anas daiktas. Kiekvieną dieną dėvi ir apie nieką kitą net kalbų nėra. Na ir nutiko toks dalykas, kad vieną vakarą, po tėčio pasiėmimo, dingo baktusas. Nebaisi tragedija, ale biškį, tik čiut čiut, gaila buvo.

Praėjo gera savaitė, ir vėlai vakare, visiškoj tamsybėj mažoji pamatė pradingėlį ant mokyklos tvoros. Dar vyriškis bandė jai aiškint, kad čia kitų vaikų, mažoji ožkelė užsispyrė ir vistiek parvilko namo visą šlapią šlapią. Jau kai patvirtinau, kad tikrai mano megztas ir išskalbus bus toks pats, kaip ir anksčiau, mažei džiaugsmo buvo panašiai tiek, kiek gavus telefoną pažaist. Daug laugh.gif

Tai va, nei anas vaikiškas, nei mergaitiškas, ale mamos megztas. Beje, dar ir kandantis.

P. S. antrasis hayward'as, laukia siūlgalių sukaišymo ir maudymosi.

vartotojo įkelta nuotrauka

Matosi visiškas niekas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 12 kovo 2019 - 18:50
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 12, 18:33)
Istorija apie mažąją ir mezginius.

Jau kai patvirtinau, kad tikrai mano megztas ir išskalbus bus toks pats, kaip ir anksčiau, mažei džiaugsmo buvo panašiai tiek, kiek gavus telefoną pažaist. Daug laugh.gif

Tai va, nei anas vaikiškas, nei mergaitiškas, ale mamos megztas. Beje, dar ir kandantis.

P. S. antrasis hayward'as, laukia siūlgalių sukaišymo ir maudymosi.

Matosi visiškas niekas  biggrin.gif

wub.gif Pasisekė mergaitei biggrin.gif

Stebuklingi mezginiai mamos, visos geros mintys ir linkėjimai sudėti wub.gif

Matosi gražus krepšiukas wub.gif

Užsisakiau siūlų, laikom čiurikus, kad būtų visi, kurių noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 12, 21:01)
Užsisakiau siūlų, laikom čiurikus, kad būtų visi, kurių noriu  bigsmile.gif

Laikom laikom!!! biggrin.gif

A tai daug skirtingų užsakei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 12, 21:09)
Laikom laikom!!!  biggrin.gif

A tai daug skirtingų užsakei?  bigsmile.gif

6 ar 7 rūšių bigsmile.gif
Atsakyti
Gaudvile, aš antrą sezona tavo dovana džiaugiuosi ir mintyse dėkoju už nuostabią dovaną- auksinės rankos!
Atsakyti