Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(saintlina @ 2019 03 21, 15:31)
O aš tai vėl kaip ne žmogus, giros nemėgstu biggrin.gif

Tai mes tuomet abi ne žmogai, net neleidžiu šalia gert, o kai kokį Redbull'į atsidaro, pasiutimas sukyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 21, 15:34)
Tai mes tuomet abi ne žmogai, net neleidžiu šalia gert, o kai kokį Redbull'į atsidaro, pasiutimas sukyla  biggrin.gif

Tai tave net vaizdas tonizuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 15:50)
Tai tave net vaizdas tonizuoja  biggrin.gif

Kvapas greičiau, o nuo mažyčio lašelio iškritau iš klumpių. Šeimyną gerai pagąsdinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 21, 15:52)
Kvapas greičiau, o nuo mažyčio lašelio iškritau iš klumpių. Šeimyną gerai pagąsdinau  biggrin.gif

Absoliučiai ekonominis variantas biggrin.gif
Atsakyti
Man tie buliai sirdi uzvaro. Kazkada turejau nakti nemiegot, tai paragavau. Netinka, geriau Cola paprasta, nors ir neka sveikesne.

O gira man skanu. Reiktu pabandyt paciai pasidaryt, bet vazones daug. Sako, kad arbatos grybo skanus gerimas ir panasus i gira, bet as neperlipu per tos meduzos vaizda. Viau.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 16:14)
Absoliučiai ekonominis variantas  biggrin.gif


O, taip laugh.gif
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 16:24)
O gira man skanu. Reiktu pabandyt paciai pasidaryt, bet vazones daug. Sako, kad arbatos grybo skanus gerimas ir panasus i gira, bet as neperlipu per tos meduzos vaizda. Viau.

O arbatos grybo gėrimas net labai patiko. Tik man ne medūzos vaizdas, o didelės kerpės, kur ant medžių auga. Taip mažai būnant paaiškino ir nebritkino plūduras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 21, 16:41)
O arbatos grybo gėrimas net labai patiko. Tik man ne medūzos vaizdas, o didelės kerpės, kur ant medžių auga. Taip mažai būnant paaiškino ir nebritkino plūduras  biggrin.gif

Gira patiko mano sunui. Nustebau, nes jis labai retai nauja produkta isileidzia i savo raciona.
Tau pasiseke, kerpes net labai grazios buna.

Gal kuri Gargameli auginot?

Sniegenu pulkas taip graziai sviete is medzio, gaila, kad darbininkai nubaide.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 21 kovo 2019 - 16:51
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 16:50)

Sniegenu pulkas taip graziai sviete is medzio, gaila, kad darbininkai nubaide.

O tu nubaidyk darbininkus biggrin.gif Pavaryk kibirą vandens ant jų, o tada kibirą miltų ir dėžutę kiaušinių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 16:50)
Gira patiko mano sunui. Nustebau, nes jis labai retai nauja produkta isileidzia i savo raciona.
Tau pasiseke, kerpes net labai grazios buna.

Gal pats organizmas reikalauja mirksiukas.gif Bet tai jis tokio amžiaus, kai ir kitiems paaugliams keičiasi norai.

Gal anksčiau ne taip augindavo grybą, bet atminty likęs vaizdas, kad jis slėpdavosi po marle. Tai ne taip ir baisu.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 16:59)
O tu nubaidyk darbininkus  biggrin.gif  Pavaryk kibirą vandens ant jų, o tada kibirą miltų ir dėžutę kiaušinių  bigsmile.gif

Sakai, blynus uzmaisyt biggrin.gif nemanau, kad suprastu bigsmile.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 21, 17:01)
Gal pats organizmas reikalauja  mirksiukas.gif Bet tai jis tokio amžiaus, kai ir kitiems paaugliams keičiasi norai.

Gal anksčiau ne taip augindavo grybą, bet atminty likęs vaizdas, kad jis slėpdavosi po marle. Tai ne taip ir baisu.

Nesuprasi... vienintelis nekintamas patiekas yra bulves, o visa kita banguoja. Dabar kiek geresne mityba.

Macius as taip pat trilitri stiklaini su marliuku.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 21, 16:34)
Tai mes tuomet abi ne žmogai, net neleidžiu šalia gert, o kai kokį Redbull'į atsidaro, pasiutimas sukyla  biggrin.gif


Fuuu Redbulis. Viaukt. Ragaut net nebandžiau, kvapas visiškai nevartojamo daikto.
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 17:24)
Sako, kad arbatos grybo skanus gerimas ir panasus i gira, bet as neperlipu per tos meduzos vaizda. Viau.


Aga, šito vaizdas ir man nuo vaikystės atmušė mažiausią norą jo paragaut. Nors ir šiaio to noro nebuvo: D
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif Pavasaris lauke ura.gif

Tai kavos? Arbatos? Lazycow? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti