Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Laba bigsmile.gif

Rekomenduoju sėjai, daiginimui, pikavimui estų gruntą Biolan. Frakcija, sudėtis - ideali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 11:04)
Rekomenduoju sėjai, daiginimui, pikavimui estų gruntą Biolan. Frakcija, sudėtis - ideali  wub.gif

Kur gaut? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 11:08)
Kur gaut?  bigsmile.gif

Seniuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 11:11)
Seniuose  mirksiukas.gif

Danke biggrin.gif
Atsakyti
Specialiai paskaičiavau, kiek pomidorų sėklų pakuočių iškeliavo į amžinus sėklų laukus. 107 rolleyes.gif Kažkam visai nedaug, a man smegenis spaudė. Bus ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 11:52)
Specialiai paskaičiavau, kiek pomidorų sėklų pakuočių iškeliavo į amžinus sėklų laukus. 107  rolleyes.gif Kažkam visai nedaug, a man smegenis spaudė. Bus ramu  biggrin.gif

Tuščių ar su turiniu? bigsmile.gif Bedievė biggrin.gif Gausi pomidorinį prakeiksmą už tokius darbus biggrin.gif Ir iš vis kur tavo kaupikiška dvasia? Kodėl nepatempė už rankovės ir nesulaikė tavęs? biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
O, aciu. Dar net ko pikiuot, bet bus!
Pirkau Emitaze kokosines tabletes. Nepirkit. Zalios stoteles superines ir ner ko ieskot kitur.

Eisiu barstuku virt. Vis tik buroku sriuba viena skaniausiu. Galeciau kas trecia diena valgyt.
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 11:52)
Specialiai paskaičiavau, kiek pomidorų sėklų pakuočių iškeliavo į amžinus sėklų laukus. 107  rolleyes.gif Kažkam visai nedaug, a man smegenis spaudė. Bus ramu  biggrin.gif

Ko jau cia tave taip uzspaude?
Nors ir as nemazai isdalinau. Lauko turejau, ir siaip nemazai pirkus i siltnami buvau ir veisliu, ir hibridu. Atsirinkau, kas mano seimai skaniausia.
Bet man vis tiek patinka. Kasmet naujienu turiu. Pernai is Daivos pirkau labai nemazai po pora seklu. Ir mainais gavau, siemet mainais FB ir dovanu is savu esu gavusi.
Tik tiek, kad puse siltnamio uzsodinsiu patikrintom veislem ne po viena daiga, plius viena puse po du daigus i duobe kisiu. Viena eile, t.y. 9 daigus naujienu sodinsiu. O kitus patikrintas bet po daiga.
Anksciau dar pas anyta pasisodindavau. Siemet mazinu visko. Ir reciau sodinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 12:23)
Tuščių ar su turiniu?  bigsmile.gif  Bedievė  biggrin.gif  Gausi pomidorinį prakeiksmą už tokius darbus  biggrin.gif  Ir iš vis kur tavo kaupikiška dvasia? Kodėl nepatempė už rankovės ir nesulaikė tavęs? biggrin.gif

Su turiniu, tuščias pakuotės seniai mažoji sužaidė.

A dvasia tai baigia atsiskirt. Nebebūsiu chamekas cry.gif laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2019 03 22, 12:34)
Ko jau cia tave taip uzspaude?
<... >
Anksciau dar pas anyta pasisodindavau. Siemet mazinu visko. Ir reciau sodinsiu.

Keičiasi prioritetai, nenoriu vergaut kvailai vandens davimo sistemai. Ne sau gyveni, o pagal svetimo žmogaus laikrodį. Ir dar kai žmogus arba valandų nepažįsta, arba suklysta ir turėk smagumą. Tarkim viešai iškabina vandens davimo grafiką ir vietoj 14val, duoda 13. Neva visi šeštadieniais nuo ryto jau turi būt ir budėt.

Mano akimis - ir tiek yra žiauriai daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 12:48)
Su turiniu, tuščias pakuotės seniai mažoji sužaidė.

A dvasia tai baigia atsiskirt. Nebebūsiu chamekas cry.gif laugh.gif
Papildyta:

Keičiasi prioritetai, nenoriu vergaut kvailai vandens davimo sistemai. Ne sau gyveni, o pagal svetimo žmogaus laikrodį. Ir dar kai žmogus arba valandų nepažįsta, arba suklysta ir turėk smagumą. Tarkim viešai iškabina vandens davimo grafiką ir vietoj 14val, duoda 13. Neva visi šeštadieniais nuo ryto jau turi būt ir budėt.

Mano akimis - ir tiek yra žiauriai daug  biggrin.gif

Kai su vandeniu prastai, tai tada jau nekas. Mes pernai pastatem dvi kubines statines. Turetu jai netrukt. Nes apskritai nuo krituliu priklausomi. Yra sulinukas nedidelis, bet jis greit issenka.
O del mano darziuko - nelabai cia daug, nesiekia 40 daigu. O uz siltnamio, nedidukes 3 lysves siemet darysim. Ziuresiu siemet, jei bus perteklius, kitamet dar mazinsiu. Musu seimai ir tevams svieziam valgymui bei i stiklainius nedaug idesim. Pernai pasidarem daugiau, isdalinom, bet dar liko. Siemet mazinam dar labiau.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 09:48)

Tai kavos? Arbatos? Lazycow?  bigsmile.gif  biggrin.gif


aha, Lazycow. Galima be kavos ir arbatos biggrin.gif
Vakar gi nuvažiavau į Norfą specialiai dėl jų ir nusipirkau. Spėk, ar radau šiandien bent vieną likusį.
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 12:52)
Specialiai paskaičiavau, kiek pomidorų sėklų pakuočių iškeliavo į amžinus sėklų laukus. 107  rolleyes.gif Kažkam visai nedaug, a man smegenis spaudė. Bus ramu  biggrin.gif


aik tu sau blink.gif ir man reiktų tam pasiryžt. Tikrai pilna tokių pakiukų, kur tikrai nebesėsiu. Nu bet vis ranka nepakyla. Imsiu pavyzdį iš tavęs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 03 22, 13:23)
aha, Lazycow. Galima be kavos ir arbatos biggrin.gif
Vakar gi nuvažiavau į Norfą specialiai dėl jų ir nusipirkau. Spėk, ar radau šiandien bent vieną likusį.
Papildyta:
aik tu sau  blink.gif  ir man reiktų tam pasiryžt. Tikrai pilna tokių pakiukų, kur tikrai nebesėsiu. Nu bet vis ranka nepakyla. Imsiu pavyzdį iš tavęs  bigsmile.gif

As jusu ta karve ir Rimi maciau. Dar pagalvojau, kad geras batonelis gaunasi.

Tai jus padovanokit. Tikrai pradedancios apsidziaugs. Kitoms gal lobis bus.
As pavyzdziui megstu vysninius, o visi pas mane - ne. Tai as uzsiauginu pora daigu ir man per akis. Tai man pakiuko, jei veisle, 100 metu, o norisi ir naujus isbandyt. Nes ir kitus megstu. Vyras megsta mesingus, bet ne miltingus. Zodziu, na vkus i cvet, tovariscia niet. As darbe nezinau jau kiek zmoniu apdalinau. Ir man nepasiteisina koks skonis, ir seklu pridarau is man patikusiu.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 12:48)
A dvasia tai baigia atsiskirt. Nebebūsiu chamekas cry.gif laugh.gif

Čia su viskuo taip bus? bigsmile.gif

Atsakyti