Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Laba
QUOTE(NERA @ 2019 03 20, 07:17)
Ui neeee,nepirksiu- per jus išlepau ir nenoriu bet ko  biggrin.gif
Vis tiek rasiu laiko kažkada ir pasisėsiu, juo labiau, kad mano šiltnamis vis tiek kiauras, tai skubėti nėra ko biggrin.gif
Pou , kaip pas tave reikalai?

Pas mus po truputi. Sia savaite namuose, tai kad isitingejau... galiu teigti, kad tinginyste ziauriai gadina zmones. Net knygas tingiu skaityt.
Pasejau pirmadieni, antradieni pomidorus. Bet kaip pirmamete palaisciau sociai... zo, jei supus, pati kalta.

Dar turiu uzduoti. Sesei 10 daigu reik. Vienintelis prasymas, kad nebutu vandeningi. Suku galva. Uzsiaugins pati, as tik sekliukes subert turiu. Milda, Corazon, Toro, Gonziko dryziai, Carbon. Kai tiek nedaug, noretusi, kad butu derlingi.
Gal ka pasiulytumet?
Jablonka Rosiji auginai, bet nepamenu ar man patiko.

Beje, Corazon pernai sejau Sekluvos, kazi kodel man jie kitokie nei Schetelingo. Sie buvo derlingesni ir btiaunu daugiau buvo. Salygos tos pacios.

O siaip, pavasareja, smagu.
Ir dar. Na ziauriai branginkim sveikata. Bukim visos sveikos ir laimingos. Vakar daug sunkiu ligoniu maciau. Man migrena pries buvo, bet jau po to vakare net nuzliumbiau.

Saintlina, tavo Lesius yra nuostabus balsuotojas wub.gif

Mezgeju kalbos kartais nesuprantu, fainai, kad siulai gali tiek dziaugsmo dovanot.
Kaip mano vyras sako, tau seklos suteikia sviesa kazkokia.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 20, 14:32)
Nu bet yra žmogus "susergi" kažkuo ir pamiršti viską aplink, kas mezgimu, kas šuniu  biggrin.gif
Kuris kurį vedžiojat į fitnesą?  bigsmile.gif  biggrin.gif


taigis biggrin.gif

turbūt aš jį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 14:42)

Pasidarom kavos, užkandam štrudeliu  biggrin.gif

Ką daryt?  Pasibalnojau nosį naujais akiniais, kaip greičiau priprast? ... su naujais Šakiai per Jiezną  - iš kur tiek raukšlių pas tokią puikią moteriškę kaip aš?  blink.gif


ale kaip prabangiai gyveni - pusryčiams Lazy cow, pietums štrudelis bigsmile.gif taip noriu ko nors skanaus prie arbatos, ir nieko neturiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2019 03 20, 23:15)
Kaip jam tempimo pratimai sekasi?  biggrin.gif


puikiai biggrin.gif bet tempimo pratimų pas jį nedaug, pas jį kiek kitokia programa. Galines kojas treniruojam.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 03 21, 13:59)
turbūt aš jį biggrin.gif

ale kaip prabangiai gyveni - pusryčiams Lazy cow, pietums štrudelis  bigsmile.gif  taip noriu ko nors skanaus prie arbatos, ir nieko neturiu doh.gif

O nėra bendrų terapinių užsiėminų? biggrin.gif

Nu o ką daryt, kai prie optikos dar ir kepyklėlė biggrin.gif Ir jie šiltutėliai, vienas su obuoliais ir vienas ne su obuoliais. Rinkis, kurį nori? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 14:44)


Beje, Corazon pernai sejau Sekluvos, kazi kodel man jie kitokie nei Schetelingo.

Saintlina, tavo Lesius yra nuostabus balsuotojas  wub.gif

Kaip mano vyras sako, tau seklos suteikia sviesa kazkokia.


aha, man irgi jie skiriasi.

balsavimo apylinkėj irgi taip sakė rolleyes.gif

kaip gražiai pasakė taviškis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 15:02)
Ir jie šiltutėliai, vienas su obuoliais ir vienas ne su obuoliais. Rinkis, kurį nori?  bigsmile.gif


ujazus, net seilė nutįso blink.gif su obuoliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 14:02)
Nu o ką daryt, kai prie optikos dar ir kepyklėlė  biggrin.gif  Ir jie šiltutėliai, vienas su obuoliais ir vienas ne su obuoliais. Rinkis, kurį nori?  bigsmile.gif

Kulke, tai tu akinius dekis, kai eisi i kepykla, o kai i veidrodi ziuri - nusiimk. Bet is kur pas tave tos rauksles - nusneki lygioj vietoj 4u.gif

As gira galiu tik pavaisint 4u.gif ir dar Veliuonos turiu 4u.gif
Atsakyti
Laba bigsmile.gif

Prisiminiau vieną anekdotinę situaciją. Taigis, vieno vyriškio draugo gimtadienis gegužės vidury ir apie dalyvavimą sužinojau dirbdama šiltnamy prie savų agurkų daigų. Na, galvoju, vyrui bus visai šaunu gauti vietoj kvietkų tuos agurkų daigus. Gražiai dėžutę supakavau, daigai su atramėlėm, ant jų dar tokias a la vėliavėlės pritvirtintau, vienoje jų buvo pinigas įdėtas. Ateina vyriškio gimtadienis ir jau tasai draugas su šeima pas mus atvažiuoja. Pamato anas šiltnamį ir tokiu pasipiktinusio dėdės balsu - kokius man čia Š agurkus davei, visi nugaišo. Klausiu, ar tik kartais nenulupo nuo šaknų geltono tinkliuko (hrrr, kiek dar prie jų knisaus, apsaugą nuo kurklių dariau). Kur gi nea, aišku, kad nulupo. Rodau anam, kad mano tokie pat, kaip ir dovanoti, dera puikiai. Nepatikėjo. rolleyes.gif

Pou, tai sėk ne po vieną sėklą, o pvz., Toro 4-5, likusių po 3-4, susidarys daugiau nei 10 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 21 kovo 2019 - 14:15
čia toms, kas facebuku ir instagramu nesinaudoja smile.gif abo toms, kas naudojasi, jau ir taip per visur įkyrėjom biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

o čia Nerai linkėjimai nuo Žalio smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 15:11)
Bet is kur pas tave tos rauksles - nusneki lygioj vietoj  4u.gif



drinks_cheers.gif visiškai nusišneka. Nebent jos veidrodis ateitį po kokių trisdešimt metų rodo.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 21, 14:14)
Laba  bigsmile.gif

Prisiminiau vieną anekdotinę situaciją...

Pou, tai sėk ne po vieną sėklą, o pvz., Toro 4-5, likusių po 3-4, susidarys daugiau nei 10  biggrin.gif

biggrin.gif

Pasejau po 3 visu. Dar Taifun ir Dotnuvos geltona. Tik galvoju, gal kokia tinkamesne veisle turiu, tik pamirsau, kad gera bais.

Man Milda pernai metu priza laimejo.

Saintlina, oho, koks kailiniuotis bigsmile.gif Zalias taip pat grazuolis, bet man labiau siltakraujai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 21 kovo 2019 - 14:28
QUOTE(saintlina @ 2019 03 21, 14:06)
ujazus, net seilė nutįso  blink.gif  su obuoliais  wub.gif


Tu dar pagalvok, nes man atrodo, kad tas kitas su vyšniom biggrin.gif
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 14:11)
Kulke, tai tu akinius dekis, kai eisi i kepykla, o kai i veidrodi ziuri - nusiimk. Bet is kur pas tave tos rauksles - nusneki lygioj vietoj  4u.gif

As gira galiu tik pavaisint  4u.gif ir dar Veliuonos turiu  4u.gif

Nu vat aš irgi galvoju - iš kur? Tik nuo žvengimo biggrin.gif

Ooo, gira skanu bigsmile.gif Mano mergikė vis po mokyklos užeina į pardę, ten yra Kauen Kraft, ar kaip vadinasi ta parduotuvė. Tai va ten alus pilstomas ir gira. O juos gi pila į vienodus bambalius. Tai sakė žmonės kreivai į ją žiūri, kai ji išeina nusipirkusi giros bambalyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 15:42)
Tu dar pagalvok, nes man atrodo, kad tas kitas su vyšniom  biggrin.gif

Tai sakė žmonės kreivai į ją žiūri, kai ji išeina nusipirkusi giros bambalyje  biggrin.gif


aina sau, su vyšniom.. abiejų noriu biggrin.gif

lotuliukas.gif aš irgi kreivai žiūrėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 21, 14:42)
Nu vat aš irgi galvoju - iš kur? Tik nuo žvengimo  biggrin.gif

Ooo, gira skanu  bigsmile.gif  Mano mergikė vis po mokyklos užeina į pardę, ten yra Kauen Kraft, ar kaip vadinasi ta parduotuvė. Tai va ten alus pilstomas ir gira. O juos gi pila į vienodus bambalius. Tai sakė žmonės kreivai į ją žiūri, kai ji išeina nusipirkusi giros bambalyje  biggrin.gif

Ai nuo zvengimo, tai cia ne jokios rauksles, cia kaip plauku spalva - kas jau tavo, to neatimsi wub.gif

As Selitos firmine geriu. Ji kmynu skonio. Man tokia keista, bet skani.
O su bambaliu, tai cia jo. Babytes ir i giros skardines skersakiuoja.
Mano kolege buvo nescia ir uzsimane giros, nu kaip s... Na grozio maza, bet nusipirkus iskart atsidare ir geria. Galvojau, kad viena babyte su skeciu uztvos, tiek piktinosi, kad nescia ir del alaus rankos dreba, kad tik uz kasos maukia. Paaiskinus, kad geria gira, tai stovejo raudona.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 03 21, 15:54)

Mano kolege buvo nescia ir uzsimane giros, nu kaip s... Na grozio maza, bet nusipirkus iskart atsidare ir geria. Galvojau, kad viena babyte su skeciu uztvos, tiek piktinosi, kad nescia ir del alaus rankos dreba, kad tik uz kasos maukia. Paaiskinus, kad geria gira, tai stovejo raudona.


Šiaubaš.
O aš tai vėl kaip ne žmogus, giros nemėgstu biggrin.gif
Atsakyti