Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2018 04 11, 10:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tai va, kažkas sakė, kad jau 2 kart griaudėjo. O kaip čia skaitos kaži, jei tą patį vakarą girdėjau 3 griausmus ?  biggrin.gif  Ar būtinai skirtingom dienom, ar gal mėnesiais tą reik fiksuot?  biggrin.gif 
Saulutė šviečia, bet šalta lauke. Šiąnakt šalna vėl buvo  verysad.gif


užsiskaito biggrin.gif, jau ne tik maudytis bet ir nardyti gali lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Tai per tą pačią liūtį gali išgirsti ir 10 griaustinių biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,
Atsakyti
Labas

dvi skirt. dienas mano Havajuose griaude. Kazkas porino, kad, jei griaustinis be issprogusiu lapu, bus prasti metai.
Vakar sunesiau pomidorus su paprikom namo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2018 04 11, 11:10)
Labas

dvi skirt. dienas mano Havajuose griaude. Kazkas porino, kad, jei griaustinis be issprogusiu lapu, bus prasti metai.
Vakar sunesiau pomidorus su paprikom namo ax.gif

Aš tik šiandien eisiu į savo havajus paseti kaliaropes, serenčius, bazilikus ir t.t. bigsmile.gif , beje girdejau iš agentūros vbs biggrin.gif, kad pradžia gegužes bus šalčiai dar stirpūs bigsmile.gif

pagaliau vakar nusipirkau magnoliją wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 balandžio 2018 - 10:43
Laba.
Nieko išaugalų nebeperku, atspari viskam pasidariau ax.gif

Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2018 04 11, 10:10)
Labas

...bus prasti metai.


Kaži ar buvo tokių stebuklų ant Lietuvos, kad kas tiketusi, kad bus geri metai mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 11 balandžio 2018 - 15:31
QUOTE(Lyžuka @ 2018 04 11, 09:42)

pagaliau vakar nusipirkau magnoliją  wub.gif

As vis sakydavau,kad kai turesiu savo nama,pirmoj eilej pirksiu Magnolija biggrin.gif LAbai jos grazios,bet labai greit nuzydi ir lieka paprasciausias eilinis medis ax.gif TAip ir liko nepirkta,nesodinta..

O is to groupono,kur uzsisakiau hortensijas,tai siandien jau gavau bigsmile.gif Sustatysiu vazoniukais,nes zemiu neturiu ax.gif O ir kitu dar truksta,nezinau kokaiis tarpais sodint biggrin.gif

Siaubas kas pas mus Londone daros..KAip diena,taip kazka pripjauna,nusauna...Sitam sustojime dukra i darba islipa blink.gif blink.gif
http://www.anglija.t...io-laukes-vyras
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Giega visi daugiamečiai ne amžinai žydi, parodo savo sezoną ir vsio, pvz bijūnai kiek laiko žydi? smile.gif

Sveikos

Pagaliau BJ nusiėmė kaukę fb, nus niekaip neatpažinčiau gyvos, kaip iš mis konkursų ir jau finalų bigsmile.gif
Atsakyti
Rozes zydi visa vasara mirksiukas.gif Hortensijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 04 12, 11:35)
Rozes zydi visa vasara mirksiukas.gif Hortensijos mirksiukas.gif

Pas mus rožes bangomis žydi, pnz angliškos na buna tuose tarpuose koks vienas kitas žiedelis, hortenzijos tuo labiau pvz šluotelines aplamai tik rugpjuti pradeda bet jau ilgai tada laikosi žiedai, yra aišku kaip toks snaputis Rozane kur nuo birželio ištisai žydi
Atsakyti
Sveikutės,as jau po balių.Rodos kalnas nuo pecių nuvirto.Viskas gerai,išskyrus,kad apkvailino muzikantas.Blyn,merginos,verkt norejau,nuotaika sugadinta.Atvaziavus į salę su vyru pamaciau,kad jis man toks įdomus pasirodė,nu lyg piktas,lyg apkvaišęs,susižvalgiau su diedu,pečiais pakraipem.Ėmė rinktis svečiai mes abu juos sutinkam su daina,lietuviška užkanda ir stikliuku,muzikantas 0 emocijų,krapštos vis orie aparatūros,toks jausmas,kad nesusigaudo kur ką jungt,jau aš imu nui nervų drebėt,diedas ramina.Susedam visi,cia tuoj karsti,pamaitinam muzikantą,visi pavalgom,muzikantas neislenda,sakau saviskiui,eik ziuret kas jam daros.Na ir ką,pasirodo graziam apsvaigimo laipsny muzikantas,kazką bando dainuot,zodzių nesurenka,akordioną sunkiai valdo,o kai nuejo prie vargonelių,amen,kazką krapšto ir nieko nesukrapšto.Maniškis sako tai kaip matau tau jau nieko nesigauna,o tas tylejimo taktiką pasirinkęs,liepė tada jam rinktis tuos instrumentus ir varyt is kur atvaziavęs,nors paskui siūlė likt permiegot,sako kur girtas vaziuosi ne is mūsų kraštų,tamsu pasiklysi,bet neliko,manau gal miske kur masinoj miegojo.Zodziu,nuotaiką taip sugadino,jungem centrą ir šokom,nors man su vyru jau sunku buvo nuo įtampos.Tiek gerai,kad is anksto nebuvom jam pervedę avanso,nors žmogelis lyg bande užsimint kai tarėmės.Tai va tokia patirtis karti,sake dukra parašys komentarą prie jo skelbimo.
Atsakyti
Burbuline dar čia gerai jums baigėsi, mano vieni pažistami vestuvems pasisamde porą muzikantų tai atvažiavo gatavi irgi, o kai paprašė išeit iš kur atejus, nes lygiai taip pat liežuvių neapvertė, tai pareikalavo dvigubai daugiau pinigu negu buvo sutarę, tipo jie puikiausiai gali dainuot biggrin.gif, iki tokio lygio, kad sukėlė muštynes, kvietė policiją, žodžiu šventė buvo su prieskoniu, o jaunajam dar švarko rankovę nulupo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 balandžio 2018 - 13:04
Burbuline 4u.gif O rekonendavo kas tuos muzikantus ar siaip pagal skelbima radot? Butinai atsiliepima parasykit 4u.gif

Musu 40 metis irgi mustynemis baiges biggrin.gif Svarbiausia tie kas uzvede,labai greit pabego,o susistumde jau visiskai ne prie ko zmones,kai kurue net nesuprate uz ka biggrin.gif Irgi atvaziavo policija.. Gerai kad jau po 1buvo,jau ir taip skristytumemes biggrin.gif
Atsakyti