Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oho Burbuline,na tikrai nušaučiau tokį muzikantą. rolleyes.gif
Atsakyti

Labukas

Pas mus vel apsiniauke...Rode rode sestad gera ora ir jau neberodo...Uztai kitai savaitei +23 bigsmile.gif Tik savaitgaliui vel lietu prognozuoja..Ex..


Vakar nuvarem drauges sveikint su gimtadieniu, labai skania lasisa valgem bigsmile.gif Kepsiu ir as kada nors taip.Vnz istirpino keptuvej kokia 50gr sviesto,ten subere smulkinto cesnako geros puse galvutes,medaus ir balto vyno puse stiklines.Viska truputi pavire.TAda ta padaza uzpyle ant cielos lasisos file,druskos,pipiru ir viska i orkaite 30min..Apsirijimas buvo,kaip skaniai gavos bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2018 04 13, 09:50)
Labukas

Pas mus vel apsiniauke...Rode rode sestad gera ora ir jau neberodo...Uztai kitai savaitei +23 bigsmile.gif Tik savaitgaliui vel lietu prognozuoja..Ex..


Vakar nuvarem drauges sveikint su gimtadieniu, labai skania lasisa valgem bigsmile.gif Kepsiu ir as kada nors taip.Vnz istirpino keptuvej kokia 50gr sviesto,ten subere smulkinto cesnako geros puse galvutes,medaus ir balto vyno puse stiklines.Viska truputi pavire.TAda ta padaza uzpyle ant cielos lasisos file,druskos,pipiru ir viska i orkaite 30min..Apsirijimas buvo,kaip skaniai gavos bigsmile.gif

Nusikopinau į receptus biggrin.gif bandysim smile.gif

Sveikos smile.gif

ai ir medaus ir vyno po pusę stiklines ? Ar aplamai puse stiklines tik
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2018 04 13, 09:29)
Nusikopinau į receptus biggrin.gif bandysim smile.gif

Sveikos smile.gif

ai ir medaus ir vyno po pusę stiklines ? Ar aplamai puse stiklines tik

medaus is akies ipyle,gal kikius 2-3saukstus
Atsakyti
Parėjau iš daržo alkana, o čia Giegos receptas rolleyes.gif , net seilė ištįso biggrin.gif
Gal ir kitą kokią žuvį galima išbandyt. Man ant keptuvės nelabai bepatinka kepta, kažko kito norisi . Senstam unsure.gif Tik va, vynelio reiks turėt. Bet tada kokią savaitę kasdien reiks žuvį kept, nes vyno tai 0,7 l rolleyes.gif O reik tik pusę stiklinės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 04 13, 12:22)
Parėjau iš daržo alkana, o čia Giegos receptas  rolleyes.gif , net seilė ištįso  biggrin.gif 
Gal ir kitą kokią žuvį galima išbandyt. Man ant keptuvės nelabai bepatinka kepta, kažko kito norisi . Senstam  unsure.gif  Tik va, vynelio reiks turėt. Bet  tada kokią savaitę kasdien reiks žuvį kept, nes vyno tai 0,7 l  rolleyes.gif  O reik tik pusę stiklinės  rolleyes.gif

čia ne problema belaukiant kol žuvis iškeps vuneli suvartoti pagal paskirtį smile.gif
Atsakyti
negaliu vartoti , rėmuo, rūgštis ir visi kiti neigiami poveikiai ax.gif Jau atvartojau , matomai, savo kiekį biggrin.gif O laikyt, kol surūgs , gaila biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 04 13, 12:34)
negaliu vartoti ,  rėmuo, rūgštis ir visi kiti  neigiami poveikiai  ax.gif   Jau atvartojau  , matomai, savo kiekį  biggrin.gif   O laikyt, kol surūgs , gaila  biggrin.gif .

Gerk raudoną sausą gerą vyna ir dings visos rūgštys mirksiukas.gif, o geri vynai tai man tokie su cinkeliu Pietu afrikos, australijos, Čiles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 13 balandžio 2018 - 12:23
QUOTE(Lyžuka @ 2018 04 13, 12:22)
Gerk raudoną sausą  gerą vyna ir dings visos rūgštys  mirksiukas.gif, o geri vynai tai man tokie su cinkeliu Pietu afrikos, australijos, Čiles  mirksiukas.gif

Netinka schmoll.gif , viskas išbandyta, netinka sausas nei raudonas, nei baltas. Saldų dar galiu šiek tiek. ax.gif Ir šOmpaną biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas

Pagaliau ir pas mus oras wub.gif wub.gif wub.gif MB dirba,tai jura atkrenta...Nieko,uzraugsiu saslu,kiemely pasedesim biggrin.gif Galetu atvezt mano likusias hortensijas,susodinciau viska ir butu grazu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti