Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2019 10 24, 07:25)
BJ, kur randiesi dabar, DE ar čia, kaip ora jei pas vokiečius? irgi taip pat šilta?

Žolia, ar daug lapu turit, žiuriu pas mus savatigali tai kaip išvaryti visi kaimynai grėbė, o aš sumulčiavau biggrin.gif, ala žole pjaudama ...neturiu supratimo kur juos sugrebus deti reiktų verysad.gif

Sveikos smile.gif


labas, dar vis čia. Ten, kiek žinau prasti orai lietingi, bent aną savaitę taip buvo
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2019 10 24, 09:30)
labas, dar vis čia. Ten, kiek žinau prasti orai lietingi, bent aną savaitę taip buvo

aišku, ar esat ką pirką iš ikėjos, kažin kaip kokybe?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 10 24, 09:40)
aišku, ar esat ką pirką iš ikėjos, kažin kaip kokybe?


daug ką turiu, virtuvės lentyną, nešvarių skalbinių ir skalbiankės spinteles, virtuvės spinteles papildomas, virtuvės tokią po spintele mažą lentynėlę, dukra stalą pirko. Kaina nesikandžioja, tai tokiem smulkiem dalykams nieko, bet kardinaliai visus baldus pirkti nežinau ar pirkčiau
Atsakyti
mano vaikis lova ir ciuzini pirko, neseniai tai dar nieko pasakyt negaliu ax.gif Bet jis Danijoj pirko.

Labas
Atsakyti
maniškė Švedijoje, kai gyveno, irgi yra pirkusi porą lovoms čiužinių, tai lyg ir nieko ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dažnai vaikai perka kokias smulkmenas. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Lyžuka, esu pirkusi plėvelę vėlimui iš ten biggrin.gif
Kolkas dar nesudėvėjau biggrin.gif Tie baldai, tai man rods, kaip kam. Daba tai jau iš principo nepirkčiau iš jų - šitiek miškų išpjovė unsure.gif
Gyriausi čia , kad anglų mokinsiuos. Nu tai va - KOSMOSAS man ji. blink.gif
Atsakyti
Žolia, vistiek mokykis, gal pramuš ir išmoksi ar pasikartosi.
Mano svajonė taip ir liko svajone, išmokti velti. Kažkada buvau labai užsidegusi, bet gal kada geresniais laikais. Dabar ir taip nėra niekam jėgų ir laiko. Net orchidėjų auginimą užmečiau. Tiesiog nepajėgiu skirti joms tiek dėmesio, kiek reikia. Galvoje viskas taip susipainioję. Tik nerti vąšeliu po mažu pajėgiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 27 spalio 2019 - 10:41
Žolyte,mb atvertė Topo centro puslapį,ten kombainas papigiai yras su visokiais priedais. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti