Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2019 10 26, 15:49)
Lyžuka, esu pirkusi plėvelę vėlimui iš ten  biggrin.gif 
Kolkas  dar nesudėvėjau  biggrin.gif  Tie baldai, tai man rods, kaip kam.  Daba tai jau iš principo nepirkčiau iš jų - šitiek miškų išpjovė    unsure.gif 
Gyriausi čia , kad anglų mokinsiuos. Nu tai va - KOSMOSAS man ji.  blink.gif

ko jiems nepjauti, jeigu tie gudručiai supirko visus lt miškus, ir dabar ką nori ta daro verysad.gif

ir vis dar akcentuoja kad tas ir anas iš ko nors perdibto pagaminta, nu rodosi žodziu bais ekologiški ...

aš aplamai galvoju, kad reikia baldus pigesnius pirktis, kad po keliu mketu nebut gaila pakeisti, nes ir atsibosta, o minkši įdulka kai jau juos besiurbtum... mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 spalio 2019 - 07:56
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Na va moliugu vakareliui tik jauno vyno reikia biggrin.gif

pavaduosiu šituom klausimu Ingridą tongue.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 31 spalio 2019 - 13:26
Niekur iš čia nebe išeisiu. ax.gif ax.gif Sušalau baisiulingai. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 lapkričio 2019 - 07:31
Ingrida, Topo centre tie Kitchenaid'ai irgi brangūs, o bosch, kenwood ir kt. su blogais atsiliepimais. Yra jų, žinoma, visokių. Po 15 m darbo subiro ir rankinis Philips blenderis-mixeris verysad.gif . Dabar plaku su rankine šluotele biggrin.gif. Kol kažką įsigysiu. Bandau dar laukt Lidl'o prieššventinių pasiūlymų, gal ten pavyks kokybišką pačiupt. Tai rusei kolkas nerašiau , bet turiu kaip atsarginį variantą irgi. Nu vnž., man labai sunku apsispręst biggrin.gif
Kokia graži vakar diena buvo wub.gif Kapuose vakare tiesiog pasakiškas grožis. Mirusiųjų miestai atgijo su žvakių šviesa wub.gif Tamsoj neradom vieno kapelio , tad važiuosim šiandien šviesoj. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 lapkričio 2019 - 07:44
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti