Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2020 01 27, 07:30)

O aš šiandien jau 14 metų supermamose. mirksiukas.gif


Sveikinu 4u.gif
aš nežinau kiek rolleyes.gif
Atsakyti
Oho Ingrida , veterane , idomu aplamai nuo kurių čia metų šitas fomumas gyvuoja? Ar ne nuo 2004 ?

BJ aš tai negaliu aplamai valgyti koks tai koronavirusas ima mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 27, 13:02)
Oho Ingrida , veterane , idomu aplamai nuo kurių čia metų šitas fomumas gyvuoja? Ar ne nuo 2004 ?

BJ aš tai negaliu aplamai valgyti koks tai koronavirusas ima mane biggrin.gif

[QUOTE]

bet užtat figūrą pataisysi biggrin.gif
Atsakyti
[quote=*Bj*,2020 01 27, 15:19]
[QUOTE]

bet užtat figūrą pataisysi biggrin.gif
[/quote]
prisibijau tokiu būdu taisyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 27, 14:28)
prisibijau tokiu būdu taisyti biggrin.gif


kaip sakant...visos priemonės pateisinamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 01 27, 13:02)
Oho Ingrida , veterane , idomu aplamai nuo kurių čia metų šitas fomumas gyvuoja? Ar ne nuo 2004 ?

BJ aš tai negaliu aplamai valgyti koks tai koronavirusas ima mane biggrin.gif

Tai čia mūsų desantas nusileido iš mama.lt kompanija tais metais.Ten mama.lt pradėjo kažką naujo daryti,tai perbėgome į čia.Ne daug mūsų ir liko +-45. mirksiukas.gif
Man jau turbūt nuo oro kg auga. blink.gif blink.gif Reikia nustoti kvėpuoti.Taip gaila vėl priaugančių kg.O vaisiams negliu atsispirti nors tu ką.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 01 27, 14:46)
Tai čia mūsų desantas nusileido iš mama.lt kompanija tais metais.Ten mama.lt pradėjo kažką naujo daryti,tai perbėgome į čia.Ne daug mūsų ir liko +-45. mirksiukas.gif
Man jau turbūt nuo oro kg auga. blink.gif  blink.gif Reikia nustoti kvėpuoti.Taip gaila vėl priaugančių kg.O vaisiams negliu atsispirti nors tu ką.

ai, aš pati sau graži ir liekna, man dzin mirksiukas.gif , o diedukai per treningus nemato rinkių ant pilvo vistiek biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 01 27, 15:46)
Tai čia mūsų desantas nusileido iš mama.lt kompanija tais metais.Ten mama.lt pradėjo kažką naujo daryti,tai perbėgome į čia.Ne daug mūsų ir liko +-45. mirksiukas.gif
Man jau turbūt nuo oro kg auga. blink.gif  blink.gif Reikia nustoti kvėpuoti.Taip gaila vėl priaugančių kg.O vaisiams negliu atsispirti nors tu ką.

Kur jau ten augs nuo vaisių...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pagal daktariuką vienas obuolys per dieną arba citrusinis.Nu gi badas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti