Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
jau nežinau net nuo ko čia pardet ragauti biggrin.gif, taip sakant švediškas stalas super duper smile.gif

Sveikos jei čia kas dar nosį įikšate?

BJ nebuvai pas ta chirurga kur dabar teisia ? EŽ pavarde
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 02 05, 12:52)
jau nežinau net nuo ko čia pardet ragauti biggrin.gif, taip sakant švediškas stalas super duper smile.gif

Sveikos jei čia kas dar nosį įikšate?

BJ nebuvai pas ta chirurga kur dabar teisia ? EŽ pavarde


įkišam, įkišam.....nebuvau, ėjau juk pas taviškį ax.gif Kiek girdėjau, geri atsiliepimai, planuoju nueiti pasikonsultuoti kada
kaip oras LT?
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2020 02 05, 16:50)
įkišam, įkišam.....nebuvau, ėjau juk pas taviškį ax.gif Kiek girdėjau, geri atsiliepimai, planuoju nueiti pasikonsultuoti kada
kaip oras LT?

nu apie šita tai mano nelabai kokie, mb kartą operavo man nepatiko...o anas per tuos metus nei karto nepasišiukšlino ir šiaip požiūris į pacienta kitas mirksiukas.gif bet kiek žmoniu tiek nuomoniu...

De JAU GAL ALYVOS žydi? Kai pas mus snieguoles ir kiti panašus kvietkai plieskia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 02 05, 16:13)
nu apie šita tai mano nelabai kokie, mb kartą operavo man nepatiko...o anas per tuos metus nei karto nepasišiukšlino ir šiaip požiūris į pacienta kitas  mirksiukas.gif bet kiek žmoniu tiek nuomoniu...

De JAU GAL ALYVOS žydi? Kai pas mus snieguoles ir kiti panašus kvietkai plieskia biggrin.gif


nepatikėsi, rožės pražydo, gal jau prieš gerą savaitę bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti