Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

OMG koooks didelis ir kiek visko tilps wub.gif Vat čia tai savaitgalio darbas.
Atsakyti
Ne savaitgalio darbas, o šeštadienio, nes sekmadienį mes nusibaladojom patrukdyt. Man irgi patiko toks šiltnamis, kaip ir užtektų tokio dydžio
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2018 04 16, 22:29)
savaitgalį statybom  paskyrėm, turim antrą šiltnamį.Ir visai jis neatrodo didelis, 10 metrų ilgio.

Nu šaunu! Ką dar auginsite tokiame dideliame? Aš irgi pasigirsiu: pasistatėm irgi diiiiidelį šiltnamį: 7x10, medinio karkaso, aukštą, vyras juokiasi, kad dabar galiu jį iš namų išvyti-turės kur apsistoti biggrin.gif Nespėjau tik dar normaliai susikelti į jį, vis to laiko nėra.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2018 04 16, 22:34)
Ne savaitgalio darbas, o šeštadienio, nes sekmadienį mes nusibaladojom patrukdyt.

Nieko jūs nesutrukdėt, kaip tik įkvėpimo, energijos atnešėt.Paskui darbas lengviau ėjos.O be to sekmadienis, pats Sumos laikas, dirbti negalima.Tai šauniai pasišnekėjom, pasikavinom.Ačiū, kad atvažiavot

QUOTE(sena pažįstama @ 2018 04 17, 07:41)
Nu šaunu! Ką dar auginsite tokiame dideliame? Aš irgi pasigirsiu: pasistatėm irgi diiiiidelį šiltnamį: 7x10, medinio karkaso, aukštą,



Nieko mandro, pomidorai, paprika, nes į antrąjį dėl sėjomainos pasodinsiu agurkines daržoves.Man šiltnamių plotas nepadidėjo, tik plėvelinis pavirto polikarbonatiniu.Kad daugiau dengti nebereikėtų, tikimės, kad šitų mūsų gyvenimui jau užteks ax.gif
Pasirodyk ir savąjį mirksiukas.gif Manęs dideli šiltnamiai nestebina, ne tokių esu mačiusi Babtuose, Kaune ar Vokietijoj praktikos metu.Bet manajam jau Kaimietukės šiltnamis žadą atėmė, niekada nebuvo buvęs dideliame šiltnamyje, o dar kad su traktoriumi jame dirbti galima tai iš viso vau
biggrin.gif
Šiandien prie kotletukų jau skanavom savo salotas, špinatus, ridikėlius, svogūnlaiškius iš lauko ir šiltnamio, o ne nuo palangės.Tik krapai iš šaldiklio, pati nežinau , kodėl jų šiltnamyje nepasisėjau.Lauke vasarą tai jie man piktžolė, pilnos dirvos nesėtų, matyt todėl jie man net ne daržovė, kuriai reikia skirt dėmesio, sėti ir pan biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oho Bangelė,kad ankstyva su daržovėmis. bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 balandžio 2018 - 06:07
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
imu kiaušinį biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Būtų jau geras oras, bet vėjas nemažas. Dukra lipo per tvorą, tai galvojau nupūs biggrin.gif Užsikirto spyna vartų , tai lipo kitus atidaryt. Dabar operuosim spyną ir ieškosim ligos ax.gif
Mano sukrautas šiukšlių laužas vis dar laukia, kada nebus vėjo. Bijau, kad nenuneštų kur kokią žiežirbą, žolė sausa .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labai skanus pusryciai. Prabangus.   Imu. Darbuojames kaime. O jau vejas vejas... Gal nenunes :D​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti