Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Iš tikrųjų, tai ant lauko sunku augint. Atrodo, skinu toookią gražią braškę, o pakėlus apatinė pusė išgraužta- iščiulpta-ar kitaip kaip apdorota:( Kur slimokai apčiulpia, tai net imt nesinori į rankas. Kur paukštis prakerta, tai dar bent sausa uoga lieka. Skruzdes vienoj vietoj sunaikinau, kitose atsirado, vėl nervuoja. O ko tos uogos karčios, kažin? Kai sausra, gal kokias medžiagas padaugintai gamina augalas?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Gražiausia puokštė lauko gėlių.Tik šiemet jos labai jau mažos.Ėjau liepžiedžių (ir tie kažkokie keisti),negalėjau praeiti pro ramuns ir snapučius. ax.gif
Bandysiu džiovyklėje džiovinti braškes.Kur dėti mažas?Jos beveik jau išdžiūvę.Bent tokia nauda bus.Lietaus nematėme nuo gegužės pradžios.šIANDIEN ŽIŪRĖJAU ŽIŪRĖJAU Į DANGŲ,TOKIE LIETAUS DEBESYS PLAUKĖ KAŽKUR. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Ingrida, graži puokštė wub.gif Man aplamai lauko gėlės labai patinka. Ypač dera vosylkos su ramunėm. ax.gif
Lygtai mano vanagas jau LT iš kitaicų ax.gif Bet pranešimo negavau dar. Iš kokio 1,5 m² braškyno , likusio neuždengto, nepavyksta nuskint nė vienos raudonos uogos - visos išlesiotos.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2018 06 14, 23:37)
Ingrida, graži puokštė  wub.gif  Man aplamai lauko gėlės labai patinka. Ypač dera vosylkos su ramunėm. ax.gif 
Lygtai mano vanagas jau LT iš kitaicų  ax.gif  Bet pranešimo negavau dar.  Iš kokio 1,5 m²  braškyno , likusio neuždengto, nepavyksta nuskint nė vienos raudonos uogos - visos išlesiotos.

Uždenk su agroplėvele-garantuotai išsaugosi mirksiukas.gif
Ingrida, puokšė labai labai wub.gif Aš nupušusi nuo mėlynos spalvos...
Atsakyti
SP, tai dengtos visos su agro, tik mažas gabalėlis liko neuždengtas - nebeturėjau plėvelės, o pirkt pamirštu vis. ax.gif Gavosi kaip eksperimentas , kad įsitikint dėl dengimo. smile.gif
Nu ką, saulė vėl plieskia nuo pat ryto. unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
SP aš irgi nupuišųsi dėl mėlynos. ax.gif Rytoj važiuojame sodyboje ten rugiagėlių pilna,jau skinsiu,čia mieste kur pernai buvo nupurkštos bendrovės nei vienos. ax.gif
Vakar susizgribau,kad neturiu baziliko.Nuvažiavau TURGUN, nemažus daigelius po 0.10 centų prisipirkau.Gal moteris baigia prekybą?Kitur po 0.25 buvo.TAI IR BORDINIŲ IR ŽALIŲ PAPIRKAU.uŽ TOKIĄ KAINĄ NEI UŽ KĄ NEAPSIMOKA AUGINTI. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

griebiu arbatėlę ax.gif

SP, o ką darysi su meetu? Per jonines? Jei taip tai ir MB prisijungs.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 06 15, 08:34)

Vakar susizgribau,kad neturiu baziliko.Nuvažiavau TURGUN, nemažus daigelius po 0.10 centų prisipirkau.Gal moteris baigia prekybą?Kitur po 0.25 buvo.TAI IR BORDINIŲ IR ŽALIŲ PAPIRKAU.uŽ TOKIĄ KAINĄ NEI UŽ KĄ NEAPSIMOKA AUGINTI. ax.gif


Aš už dyką dabar dalinu, ir bordinius, ir žalius, ir mairūną, ir raudonėlį biggrin.gif Kitais metais nesėsiu, neapsimoka, nebuvo pirkimo, o auginti, pikiuoti ir paskui dovanoti... unsure.gif
QUOTE(Niurzga @ 2018 06 15, 09:31)
Labas rytas,

griebiu arbatėlę ax.gif

SP, o ką darysi su meetu? Per jonines? Jei taip tai ir MB prisijungs.

Per Jonines nebedarysiu, nes dauguma nesirenka 4u.gif Gal į rugpjūtį nukelsiu, gal per kokias Žolines? Aš suprantu, kad visos vis tiek negalės susirinkti, na bet koks čia meetas su trim žmonėm????
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

kad Ingridos darbas nenueitu veltui imu arbatėlę ax.gif
Atsakyti
Ate, o Geranium Kiss ar nereikia žiedų mažint? Beprotiškai daug žiedų bigsmile.gif Ir tik kokie 6 lapai ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti