Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Dusia, ne Londė, ale šeštadieniais baisiai daug važiuojančių, o pas mus gi žjnai, šviesoforų miestas, tai tenka ilgai stovėt ant kiekvienos sankryžos. ĮĮ turgų ir Lidlą daug latvių atvaro, Na, nebent tik grietinėlės į pieninę nulėkt ir atgal, bet gi reik ir kitur pašliaužiot, kad jau atsidūriau mieste smile.gif
Auda, aš galvojau grietinės dėt, tos tai turiu, bet pirmą kartą kepant , norėjau tikrą receptinį varijantą pabandyt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

Pradžioj puolu prie pusryčių ax.gif

Stirna jau užkniso galutinai tai šiandien ėjau teplioti medžių krauju ir mėšlu. Lauksiu rezultatų. Pušys šiaip ne taip baigia suželti tai jau ramiau, dabar kiti medeliai kenčia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 14 liepos 2019 - 09:23
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Žolia , kaip pyragas gavosi ?
Nebekepu jokių pyragų. Sūnus namie atostogauja , kad nenervinti smile.gif Tai nors pas mamą gali maistą prisitaikyti .
Niurzga, kraują suprantu ... O kokiu mėšlu tepliojai ????

Ggalvoju , gal kokių tigrų ar liūtų tiktų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas

Pradžioj puolu prie pusryčių ax.gif

Stirna jau užkniso galutinai tai šiandien ėjau teplioti medžių krauju ir mėšlu. Lauksiu rezultatų. Pušys šiaip ne taip baigia suželti tai jau ramiau, dabar kiti medeliai kenčia.

Pernai buvau pastačiusi baidyklę, padėjo.

Atsakyti
Auda , mano stirninas manęs nebijo , ką jau ta baidyklė padėtų ... nebent už mane baisesnė turėtų būti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(Dusia37 @ 2019 07 15, 11:47)
Ggalvoju , gal kokių tigrų ar liūtų tiktų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Šuniukas ne vietoj porą krūvelių padarė tai ar taip reikėjo susirinkti ax.gif pagalvojau, kad blogiau nebus jei į kraują įmaišysiy.


Atsakyti
Dusia, pyragas gavosi kaip ir skanus, bet jau birus labai. Į ranką gabaliuko nepaimt, tik su šaukšteliu kabint. Kepdavau panašų su konservuotais ananasais, gaudavosi tvirtesnis.


Pagrindas: 100 g sviesto ar margarino, 60-100 g cukraus, 1 a.š. kepimo miltelių, 1 kiaušinis, 150 g miltų.

Įdaras: 800 g 9 % varškės, 2 kiaušiniai, 3-4 v.š. aliejaus, 100 g. cukraus, 1-2 v. š. manų kruopų, 250 ml. pieno, 2 pakeliai pudingo ( vanilinio ar grietinėlės skonio), didelis indas konservuotų abrikosų. Galima ir kokių švž.uogų, obuolių, persikų .

Ištirpinti sviestą, įmaišom išplaktą kiaušinį su cukrum, miltus, kepimo miltelius ir suminkom tešlą. Padedam šaltai, kad paskui būtų galima išlipdyt kepimo formoj.
Įdaras. Ištrinti kiaušinius su cukrumi ir aliejum, sudėti varškę, manų kruopas, supjaustome abrikosus, ir viską išmaišome. Kitame inde sumaišom pieną su pudingo milteliaisir abi mases sujungiame.Tešla bus kefyro tirštumo. Formą ištepti riebalais ir išlipdyti pagrindą užkeliant kraštus. Supilti įdarąir kepti 180 °C apie valandą.


Siūlau išbandyt ir maniškį, kepėjėlės. mirksiukas.gif
,
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas vakaras.
Atsakyti
Baikite čia su savo pyragais gundyti. Po visų balių sunkiai įsivažiuoju į savo dietą.

Palijo pas mus. Bulvės auga kaip nuprotėjusios.
Atsakyti