Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

puodas lepesku victory.gif didis.gif dabar vel ramu porai savaiciu
Atsakyti

Sveikutės. Pamėgau žūkle, tik nežinau ką su tais karosiokais dryti, ne per didžiausi jie. Kepti jau nusibodo ir kotletus darau. O kaži kaip ten su tuo tušinimu? Gal kuri bandėt?

Pas mus naktį palijo. Gerai, kad vakar gervuoges nuravėjom. Išvažiavom su pyragu ir kava prie balos kultūringai laiko praleisti, išsimaudyti, pažvejoti. bet kažkaip poilsis baigėsi intensyviu darbu :) Lygtai nieko į kavą nebuvau įpylusi, iš kur ta darbinga nuotaika atsirado net nežinau. Ravėti baigėm kai jau beveik visiškai sutemo.

Atsakyti
Vakar paskubomis braškes apravėjau, gėlynus. Naktį kad dėjo lietaus.18 mm . Su garso -šviesos efektais. Bet aš įsiklausau : lyja. Tada jau miegu nurimusi. Dar dieną šiandien užkrapijo. Buvau mieste, tai ten kaip reikalas nudavė, vos pavažiuoti galėjau.
Atsakyti
Laba,

Dusia mažėlė bando įstoti į LSMU (medicinos universitetą) psichologiją. 4:dienos laukimo.

SP kokį šuniuką įsigijot? Parodyk kąąąąą bigsmile.gif

Auda, o bandei keptus karosiukus pamarinuoti?
Atsakyti

Laba,

Dusia mažėlė bando įstoti į LSMU (medicinos universitetą) psichologiją. 4:dienos laukimo.

SP kokį šuniuką įsigijot? Parodyk kąąąąą bigsmile.gif

Auda, o bandei keptus karosiukus pamarinuoti?

Ne nebandžiau, jei gali papasakok kaip darai. Šiandien pakepiau ir tušinau, skonis labai geras, tik kaulai vistiek nedingsta :(. Važiavau į Kauna tai ties Pageležiais lietu spylė kaip iš kibiro, teko mašiną pristabdyti, o nuo jonavos, sausa.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 liepos 2019 - 04:37
Labas rytas,

Imu tik vaisius nuo pusryčių stalo.
Auda, o bandei nugarytes peiliu supjaustyti-subraižyti? Kad kauliukai perkeptų pabandyk padaryti daug pjūvių įstrižai, priešinga kryptimi nei auga kauliukai.
O marinatas toks kaip silkutės marinavimui, aš tai iš akies pilu acto, druskytės ir cukraus, bet internete gal yra tikslių receptukų. Iškepi karosiukus ir sumerki į marinatą kokiai parai. Valgai šaltus. Nu pabandyk kelis. Gal tau visai nepatiks.
Beje, o čia kur taip kimba? Noriu į svečius tongue.gif Žvejoti, ne valgyti.
Atsakyti
labas rytas ,

Dėkui Niurzga , kad man palikai sūrį smile.gif
Sėkmės Tavo mergaitei 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Žvejodavau vaikystėj , dabar man ir žuvies gaila ir slieko biggrin.gif Karpi paprašau , kad parduotuvėj pribaigų . Pardavėja privalo , jei prašai ....
Atsakyti
Karpiai greit ,,užmiega,, įdėjus į kamerą, ar paguldžius ant ledukų (oarduotuvėje).

Gerą vaiką užauginau, skambina šiandien, verkia, neprakalba... sako mačiau kaip šuo numirė. Man stresą įvarė, mat maniškė senjorė jau, o dabar dar ir sirguliuoja. O pasirodo veiksmas gatvėj vyko. Ji dėl svetimo šuns šitaip unsure.gif gera mergaitė. Tai kas bus kai mano šuniuko nebeliks. Ji užaugo su šituo šuniuku.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2019 07 23, 16:12)
Karpiai greit ,,užmiega,, įdėjus į kamerą, ar paguldžius ant ledukų (oarduotuvėje).

Gerą vaiką užauginau, skambina šiandien, verkia, neprakalba... sako mačiau kaip šuo numirė. Man stresą įvarė, mat maniškė senjorė jau, o dabar dar ir sirguliuoja. O pasirodo veiksmas gatvėj vyko. Ji dėl svetimo šuns šitaip unsure.gif gera mergaitė. Tai kas bus kai mano šuniuko nebeliks. Ji užaugo su šituo šuniuku.

Pas mus kai senis pekinas numirė, ašarų pakalnė buvo net su vyresniais vaikais cray.gif Jų tai buvo pirmas šuo... Mažasis net naktį nemiegojo, kukčiojo...

Nusipirkome vėl pekinuką, tik šįkart patelę, nebuvo berniuko. Vyras bambėjo, bet jau dabar ją skruzdėle vadina, niurko biggrin.gif O pekinukė labai kaprizinga panelė: lėta, vos uodegą pajudina, toks burbuliukas, bet balselis čaižus, kai ima kažko reikalauti ir kaprizytis biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Jetus koks kamuoliukas, pūkuotukas wub.gif
Atsakyti

Auda, o bandei nugarytes peiliu supjaustyti-subraižyti? Kad kauliukai perkeptų pabandyk padaryti daug pjūvių įstrižai, priešinga kryptimi nei auga kauliukai.
O marinatas toks kaip silkutės marinavimui, aš tai iš akies pilu acto, druskytės ir cukraus, bet internete gal yra tikslių receptukų. Iškepi karosiukus ir sumerki į marinatą kokiai parai. Valgai šaltus. Nu pabandyk kelis. Gal tau visai nepatiks.
Beje, o čia kur taip kimba? Noriu į svečius tongue.gifŽvejoti, ne valgyti.

Bandau subraižyti, bet tik didesnių. Žuvauju baloje, kažkada vienas ale būsimas ūkininkas nusipirko žemę, iškasė balą didelę su salele ir dingo matyt pinigai baigėsi. Jau kokia 10 m stovi niekeno neliečiamas sklypas, baigia medžiais užaugti. Ir karosų prisiveisė. Dar savo baloje pernai apie 400 nt mažiukų prileidau, šiemet darau atranką, noriu išnaikinti sidabrinius, tik auksinus palieku. 

Šuniukas nuostabus, nors aš labiau didesnius mėgstu :)

Atsakyti