Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Bangele, alyvinės obelys augs. Va, kas neperneša šiltesnio klimato - mūsiškės pušys ir eglės. Jų arealas tuoj už Lenkijos ar Lenkijoje baigiasi. Vengrijoje jau serbinė eglė, kitos pušų rūšys. Dar abejočiau dėl uosių ir alksnių.
Visi kiti vaismedžiai be problemų.
Neaugs rugiai. jiems žiema per šilta.

Taip norėjau šiandien pailsėti. Tai ne, turėjau organizuoti bulvių prikasimą. Tempia iki paskutinės minutės su užsakymais.
Išsikepėme kažkokių amerikietiškų šonkauliukų. Ne mano maistas, skrandis sustreikavo, pragulėjau susirietusi visą pavakarę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Kukucio ir as noriu... O miskelyje tik mazojo apuoko vaikai rekia per dienas, naktis. Mb mates musu apuoka. Man neteko. Niurzga apsiprasi per pora menesiu su vaikų išvažiavimu... Pradžioje, pirmą savaitę namai kvepia senatve. O paskui supranti kaip palengveja. Maziau skalbti, mažiau gamint, ir kai vakare ilgiau negrįžo neskauda širdies... Kol nera anūkų gyveni sau. IK uzuojauta del skrandžio. Turiu jautru, zinau. Man pagerina virškinimą kazko rūgštaus suvalgymas su kepta mėsa. Bent jau vandens stikline su citrina... Dabar valgom daug raugintų ar fementuotu daržovių, tai kaip ir neturiu tokios bėdos. Jei del skrandžo, nebuksuoja kepenys, kasa ar kt, tai ir raudono sauso vyno taurė suveikia kaip virskinimo fermentai...  O jau karsta siandien. Mb vadina grybų vaziuot i pelkę. Nemanau kad pas mus tiek lijo... 

Atsakyti
Laba,
Dusia, jos išvykimai man ne naujiena. Būdavo sporto stovyklose. Dėl vėlesnių sugrįžimų tai aš rami mama. Prie lango nestoviu. Einu gult. Tik sutariam, kad skambinti gali bet kada. Ar namo nori, o niekas nepaveža, af situacija pasidaro nebemaloni būti...
Mes su ja vakarais dažnai eidavom pasivaikščioti su šuniu. Kartu filmą pažiūrėdavom, na kokį nors saldų, verksmingą, romantišką.... MB tokių nežiūri. Dar nuo vaikystės įpratjnau krepšinį žiūrėti, bet tik aukšto lygio varžybas, europos čempionatus.... nu žodžiu...
O dar ir šuo sensta, o naujo negalėsiu įsigyti kol abu tokį darbą dirbsim.
Nu paverkšlenau ant jūsų peties ir gana 4u.gif

Pirmus kelis metus kai įsigijau sodybą, sunku buvo patikėti, kad galėsiu atvsžiavusi, po pusdienį nieko neveikti bigsmile.gif Sėdžiu, knygą skaitau, maudausi, pažvejoju, nebūtų darbų prisigalvoju...
Atsakyti
Dusia, ačiū už rūpestį. Praėjo. Bet sugurkšnojau taurę balto vyno vakarienei . ax.gif
Šiandien atsimiegojau už savitę. Iki dešimtos.
Dėl vaikų nelabai rūpinuosi. Jau pilnamečiai ir jiems reikės atsakyti už iškrėstas eibes. Tuščio lizdo nebus. Sūnus stos į neakivaizdinį, tai namie trinsis. Jeigu atsiras marti, sau pasistatysime greta mažutį nameliuką : svetainė, virtuvė, miegamasis. Su diiiidele terasa.
Koks oras tvankus. Baigiau ravėti braškes, sėdžiu vos kvapą gaudydama. Dar žoles išvežti ir pamulčiuoti.
Šiandien apipuolė bitės. Vienoje namo pusėje gal kokį plyšį rado ir mėgino įsikurti ? Dabar lyg tai dingo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš jau baigiu įprasti,kad LT nebėra vaikų,vienintelė dukra ir ta retai grįžta. ax.gif
Atsakyti
labukas smile.gif Kaip gavom vandens vakar! wub.gif Senai tokia liutis buvo biggrin.gif As dar kava geriu,o zmones jau su dviratukais i miskus braukia,ar atlaikys mano sirdis?Jauciu kokiai val leksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2019 07 22, 07:30)
labukas smile.gif Kaip gavom vandens vakar! wub.gif Senai tokia liutis buvo biggrin.gif As dar kava geriu,o zmones jau su dviratukais i miskus braukia,ar atlaikys mano sirdis?Jauciu kokiai val leksiu biggrin.gif

Aš rytoj planuoju.Tegul po liūties dar išlenda grybai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaune irgi lyjo , kažin kaip mano kaime... Bo sausa sausa buvo , burokėliai ir moliūgai nuleipę nuo karščio .

Niurzga kurioj srity žada ( nori ) studijuoti mažėlė ?
Atsakyti
Labas

apie kokias liutis jus cia snekat? Nakti palyta, bet labai kukliai.
Atsakyti
Man irgi tuščio lizdo sindromo nėra: dar mažius moksleivis, o ir naują šunėką nusipirkome, dabar "kūdikis" pas mus namie, keliamės kas dvi valandas maitinti biggrin.gif
Atsakyti
SP turit tiek veikos kaip tu tuščio lizdo sindromas negresia 4u.gif Bus fuuu , vaikas mokyklą baigė smile.gif nebereiks sukti galvos smile.gif PS kad baigtų vidurinę kažkodėl norėjau . Dėl vaiko buvo mokytojai užknisę savo skundimais ir nusiskundimais . Nebuvo "patogus" vaikas, nemokėdavo patylėti . O kai mokytoją pataiso , kas gi mėgsta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O dukrytė pati buvo užsispaudus . Tiksliau mokytojai buvo įdolbine, kad tai svarbiausias dalykas jų gyvenime bash.gif Po pusmečio pati juokėsi , kad tėvai buvo teisūs - nieko ta vidurinė nelemia ...
Atsakyti