Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

O šuns piktumas iš išvaizdos . biggrin.gif Tikras Baskervilių šuo. biggrin.gif
Man irgi dideli patinka labiau. Pernai rudenį užmigdėme mūsų kalę, piktybinis buvo. Ir operuota, ir gydyta, niekas jau nebepadėjo. Dukros šunytė buvo. Verkė gal savaitę, vis man priekaištavo, kad duodavau kontraceptikų. Atseit, nuo to krūties vėžys išsivystė. Tai dabar ant vieno šuns likome. Ir tas jau sensta, aptingęs.
Grybavau. Agurkus išsiskyniau, darbuojuosi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jo IK reikia jūms naujo šuns.Vakar atvažiavau ,tai tik po kiek laiko pamatė mane pradėjo loti.Dar papriekaištavau,na ir šeimininkas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 07 23, 23:40)
O šuns piktumas iš išvaizdos . biggrin.gif Tikras Baskervilių šuo. biggrin.gif


Nu nežinau, nežinau, kiek čia to piktumo bus biggrin.gif Senį pekiną tai tikrai Baskervilių šunimi kaimynai vadino, mažas, bet toks aršus, tiek į kojas kibdavo, kad nei kaimynai, nei klientai, nei čigonai mano kieman neįeidavo. Labai geras sargybinis buvo wub.gif
O šita, bijau, kad bus į motiną-visi žmonės jai draugai biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Jo IK reikia jūms naujo šuns.Vakar atvažiavau ,tai tik po kiek laiko pamatė mane pradėjo loti.Dar papriekaištavau,na ir šeimininkas. mirksiukas.gif

Labas, 

IK įsigyk, kokį avigani ar dobermaną, nepriekaištaus daugiau niekas tavo šuniukui, kad neloja.  :yahoo: Buvau tarybiniais laikais pirkusi Kaukazo aviganė, nors buvo tik 4 mėn, bet jau sugebėjo draugės vyrui į kelnes įsikabinti  :P  :P  :P pas mane tik savaite pagyvenęs buvo, o jau šeimininku tapęs.

Atsakyti

Ne su savo kopu dirbu tai vsokių nesamonių pridaro senukas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 24 liepos 2019 - 08:51

Koks man nemielas suo dobermanas... Ir trioboj laikomas, nes trumpaplaukis. Jei gyvensiu kaime tai tikrai laikysiu bobteila. Ir grazus ir protingas suo. Nors šiaip as kačių mylėtoja... 

Atsakyti
Auda, mano dabartinis mišrūnas, mano belgų aviganė, tėtukas pitbulis. O gavosi mielas šuo. Paloja kartais , bet man jis nuo lapių ginti
Atsakyti
Pradėjo mano šunytė vemti cray.gif Ar tik nebus enteritas? Taip ir nespėjom paskiepyti...
Atsakyti

Auda, mano dabartinis mišrūnas, mano belgų aviganė, tėtukas pitbulis. O gavosi mielas šuo. Paloja kartais , bet man jis nuo lapių ginti

Mes turim belgų avigane, truputį spragą padarėm auklėjime, tai gudrutė taip ir taikosi mus pergudrauti. Šiaip tai geras sargas, kai kas ateina ir pamato kaip ji voljiere nuo vienos sienos iki kitos vienu šuoliu nušoka, dingsta bet koks noras ateikti, kai ūs nėra. Gers sargas. Viena iš kalėjimo grįžusi buvo įsijušinusi per kiemus eiti, tai kai pamatė kokį šunį įsigijom, ne tik mūsų bet ir kaimynų kiemus lenkia :) Nors belgiukei tada tik pusmetis buvo. Šiaip gana paklusni r nuspėjanti iš anksto ką veiksiu. Kartais tik pagalvoju, kad reiktų pasivaikščioti, o ji jau prie pavadžio sėdi. Pagal apsirengimą žino kur važiuojam ir ar verta prašytis į draugiją. Mėgsta žuvį, tai kai iš kibiro negali išžvejoti tai paprasčiausia išverčia kibirą :) Agurkus vokdvo, su visom virkščiom tysdavo , tai kai velnių gavo nueina gražiai nukanda ir viskas. O kadangi į daržą negalima tai apsidairo, kad mūsų nebūtų arti. Na apie gyvūnus galėčiau pasakoti ir pasakoti. Vieną katiną turėjom tarybiniais laikais, tai būdavo kai tik svečių kas atvažiuodavo, visada prisistatydavo prieidavo prie svečio ir tarbauja atsisėdes, kaulina mėsos. O svečiui gražu, gaila kačiuko, duoda po gabaliuką. Katę turėjom kuri per plentą neidavo, o visada naudodavosi "požeminę perėja", upelio vamzdžiu.:)

Atsakyti

Pradėjo mano šunytė vemti cray.gifAr tik nebus enteritas? Taip ir nespėjom paskiepyti...

O nuo kirminų davėt? Gali ir dėl kirminų vemti arba kažką suėdė.

Atsakyti
SP, greičiausiai apsirijo tavo blusius. Šunys neturi saiko jausmo. Savo ciuckiui kartą numečiau gal virš kilo kepenų, imdavome iš skerdyklos papigiaiskai. Surijo visas, paskui veterinarą kvietėme. Galvojau, kad nugaiš. Ir vėmė, ir seilėtekis, akimis pastirusiomis drebėdamas stovėjo. Paskui pabadavo parą, pasitaisė.

Tikrai , belgai labai sargūs. Kalė kol buvo, visą naktį sklalydavo. Nė musė nepraskrisdavo nepastebėta.
Atsakyti
SP kaip šuniukas?
Atsakyti