Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

QUOTE(IlonaJa123 @ 2017 09 12, 15:12)
<p>hcg skaiciukai krenta, reiskias ir si karta mums nepavyko 😢😢😢😢</p>

Labai gaila verysad.gif Bet taip jau būna, kad ir be aiškių priežasčių pabėga verysad.gif
O jums darė embrionų pgd tyrimą prieš įsodinimą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 13 rugsėjo 2017 - 10:49

Sveikos, labai ieškau leidžiamo progesterono, gal kuri turite atlikusio ar galėtų parvežti iš Turkijos? :) Lauksiu a.ž.

Atsakyti
Merginos,gal galit rekomenduot nebrangius apartamentus Stambule? 4u.gif
Atsakyti
merginos sos, nusipirkom bilietus skristi i tr 17 diena, bet jau antra diena kaip maudzia pilva (nors siandiena tik 22 cd, bijau, kad neparsibelstu anksciau mmm. Gal kuri zinot kaip galeciau jas siek tiek nutolinti? Siaip ciklas 26-30 dienu
Atsakyti
QUOTE(Zydre79 @ 2017 09 13, 14:36)
merginos sos, nusipirkom bilietus skristi i tr 17 diena, bet jau antra diena kaip maudzia pilva (nors siandiena tik 22 cd, bijau, kad neparsibelstu anksciau mmm. Gal kuri zinot kaip galeciau jas siek tiek nutolinti? Siaip ciklas 26-30 dienu

citrinos, c vitaminas tolina mmm, bet tas maudimas dar neviskas, beto jeigu mmm prasideda po 14val(kai kur sako po 12val) dienos tai 1 cd skaitosi sekanti diena.
Atsakyti

Mergaitės, kuri galėtų pagelbėti ir pakomentuotų kas čia per tyrimai? Homocisteinas darytas, tai viskas aišku, bet kitų nesuprantu. Mastura atsiuntė šį sąrašą.


Pridėta:

  • Priedas  mem.PNG   132,49KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Kriukriu fainai, kad nedaug liko iki pirmo trimestro pabaigos, o tai jums siaip skyre TR po viena Crinon ryte ir vakare ?

Lumea, taip as parasiau Masturai kad GN darysim Echomare, o del gydytojo kai man paskyre vizito laika tai iskart parase pati kad dalyvaus profesore Semra ir toks ir toks gydytojas. Ten Echomare tas gydytojas tik formalumas, jiems reikia irasyti pavarde.

Atsakyti

Na nezinau kada taip jums buvo del Echomar, kad reikejo siuntimo, nes as ir mano drauge vaziavome isvis be jokio siuntimo rastisko, ir tikrai jo nereikejo. Mastura zinojo, kad vaziuosim bet tik adresa atsiunte. Taip kad tikrai nieko nereikia, bent jau geguze, birzeli nereikejo.

Atsakyti

Lumea, man lygiai toks pat saras tyrimu buvo, tai viska dariausi Synlabe. Cia su kraujo kresumais susije.  Nemazai kainavo, bet as kartu ir kariotipus dariau.

Atsakyti
QUOTE(Zydre79 @ 2017 09 13, 11:36)
merginos sos, nusipirkom bilietus skristi i tr 17 diena, bet jau antra diena kaip maudzia pilva (nors siandiena tik 22 cd, bijau, kad neparsibelstu anksciau mmm. Gal kuri zinot kaip galeciau jas siek tiek nutolinti? Siaip ciklas 26-30 dienu

Mes kai vykom IVF, tai pasiskaiciavom kada man mazdaug turetu ateiti mm, o nuskridus teko laukti visa savaite! Ir nervas eme, kad tiek laiko reikia laukt, visgi darbe is atostogu dienu atostogu dienos buvo naudojamos veltui.. Pamenu rasiau Elis, klausiau ka daryt, gal ka patarsit, kaip paankstinti mm ir pan, tai pasake, kad ruosiantis daryti IVF nepatariama nei skatinti, nei atitolinti mm - IVF turi buti daromas naturaliai ateinanciame cikle.
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2017 09 06, 14:13)
Kiek pamenu, Estrofem kainavo apie 12 lyrų.
Vaistų kainos:
http://www.ilacabak.com/
Papildyta:

Tiek per IVF, tiek FET aš gėriau ir estrofem, ir  dar pleistrus prirašė, nes normaliai neaugo smile.gif

Gal vertetu sita puslapi su kainom ikelti i pirmaji temutes puslapi?
Atsakyti
Sveikos merginos,noriu pagerinti memorial statistika,mano draugei po antro IVF pavyko nestuke.gif .Preita rugseji dare ivf ,o rugpucio men.pasieme viena vienintele blastute po pgd.Noriu paprasyti gal kas turit parduoti criono,nes mazai teparsiveze.Aciu labai 4u.gif
Atsakyti