Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

o mano sarase kariotipo nera? 

JPUMA: ar jums parase, kad reikia ir kariotipo?

Atsakyti

AMH nedariau. Dariausi visus tuos hepatitus, ziv. Na taip brangu, bet kitos iseities nebuvo, nes ta diena turejau ir isskrist, o tr dar brangiau

Atsakyti

Labas, mums kariotipas įrašytas atdkira eilute, tad jei jums jį skirtų, tikrai nepraleistumėt pro akis.

Mums manau jį skyrė dėl mano amžiaus, o vyrui dėl labai blogos spermos morfologijos.

Tad viskas ok pas jus, tik netempkit iki paskutinės munutės tų tyrimų ir sėkmės!

Labai laukiu ir aš to pirmo vizito konsultacijai :bigsmile:​ 

Atsakyti

Aš atsakymus gavau tą pačią dieną. Tyrimai daryti MedicinaPractika

Atsakyti
QUOTE(JPUMA @ 2017 09 15, 09:15)
<p>Labas, mums kariotipas įrašytas atdkira eilute, tad jei jums jį skirtų, tikrai nepraleistumėt pro akis.</p><p>Mums manau jį skyrė dėl mano amžiaus, o vyrui dėl labai blogos spermos morfologijos.</p><p>Tad viskas ok pas jus, tik netempkit iki paskutinės munutės tų tyrimų ir sėkmės!</p><p></p><p>Labai laukiu ir aš to pirmo vizito konsultacijai bigsmile.gif </p>

Manau, kad kariotipus visiems reikia tirtis, nes tai būtų indikacija pgsui. Mūsų visi tyrimai buvo idealūs, man tada 34 metai buvo, nžn ar kariotipai buvo įrašyti, gal ir ne, bet kai atvažiavome, tai jų pareikalavo. Juos iki punkcijos reikia pristatyti
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
Parduodu Crinone.
Turiu 4pilnas dezutes ir vienos puse.
Parduodu turkiska kaina smile.gif
Atsakyti

Aš atsakymus gavau tą pačią dieną. Tyrimai daryti MedicinaPractika

 


Medicinoj praktikoj ir aš darausi  :)

Kiek tie tyrimai jums kainavo? Darėtėsi ir vyras ar tik jūs? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JPUMA: 15 rugsėjo 2017 - 11:15

Manau, kad kariotipus visiems reikia tirtis, nes tai būtų indikacija pgsui. 

Aš kai važiavau pirmai konsultacinai taip pat vežiausi kariotipo ir suderinamumo tyrimus. Jų nereikalavo, bet tiesiog pačiai norėjosi kad kuo mažiau klaustukų liktų.. su siuntimu šiuos tyrimua pasidarėme nemokamai, aišku tai užtruko porą mėnesių  :oh:​ 

Atsakyti

Sveikos, o gal kas netycia turi Clexane parduoti turkisko, arba gali atvezti artimiausiu metu, nes mano baiginejasi, o LT siaubingai daug kainuoja :)

Aciu

Atsakyti
QUOTE(suVejeliu @ 2017 09 15, 09:39)
<p>Sveikos, o gal kas netycia turi Clexane parduoti turkisko, arba gali atvezti artimiausiu metu, nes mano baiginejasi, o LT siaubingai daug kainuoja smile.gif
</p><p>Aciu
</p>

suVejeliu, ar gavai jau vaistukus??
Atsakyti
Kiek Turkijoj kainuoja dežutė leidžiamo progesterono?
Atsakyti

Leila, taip vakar gavau, sorry net pamirsau pranesti, viskas puiki aciu! Tik tas vaistu shaudymasis nesibaigia kai tokiais kiekiais tenka vartot :)

Atsakyti