Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Uzjauciu  :( mane tas testas irgi gasdina ,busiu 37 tai gal nedarys man ,net nzn kas geriau ,ar daryt ar ne ..

Atsakyti

Labas, esu naujoke. Pradedam kelia Memorial klinikoje, konsultacijoj buvom sausio pradzioj, pavasari ketiname vykti IVF. Vyrui prasta sperma, man - genetines bedos. Gal galite patarti, kur geriausia apsistoti arciau Memorial, kad virtuvele butu (vykstu su vaiku).Aciu :)

Atsakyti
QUOTE(Summer* @ 2018 02 05, 21:08)
<p>Labas, esu naujoke. Pradedam kelia Memorial klinikoje, konsultacijoj buvom sausio pradzioj, pavasari ketiname vykti IVF. Vyrui prasta sperma, man - genetines bedos. Gal galite patarti, kur geriausia apsistoti arciau Memorial, kad virtuvele butu (vykstu su vaiku).Aciu smile.gif</p>


Labas, linkim sėkmės 4u.gif grįžkit nestuke.gif
Lietuvoj ar kur kitur darėt IUI ar IVF? Įrašysiu pirmoj žinutėj mirksiukas.gif

Su atsakymu gal kitos pagelbės, aš kitoj klinikoj buvau.
Atsakyti

Labas, linkim sėkmės 4u.gifgrįžkit nestuke.gif
Lietuvoj ar kur kitur darėt IUI ar IVF? Įrašysiu pirmoj žinutėj mirksiukas.gif

Su atsakymu gal kitos pagelbės, aš kitoj klinikoj buvau.

 

Labai aciu uz gerus linkejimus  :4u:  Nedare, pirma karta. 

Atsakyti
QUOTE(ChikiPau @ 2018 02 03, 17:02)
<p>Sveikos, gal kas turite parduoti Rulid? Truksta vienos tabletes.</p>

Galiu padovanoti Rulid. Turiu 2 tabletes. Galioja 2018.04
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2018 02 06, 10:29)
Galiu padovanoti Rulid. Turiu 2 tabletes. Galioja 2018.04


Parasiau Jums az.
Atsakyti

Papildyta:
Man pavyko😇😍

Laba o koks jūsų AMH ir stadija endo ir amžius? Man Lietuvoj Santaroj davė tik 20% sėkmės tikimybę...

Atsakyti

Merginos, po nesekmingo ivf po kiek laiko vel bandete... Turejau 2 IVF LT nesekmingus... rugseji ir sausi... laukiu mm dabar....  kada rekomenduotumet TR bandyti?

Atsakyti
QUOTE(Jurgaaa @ 2018 02 07, 22:14)
<p>Merginos, po nesekmingo ivf po kiek laiko vel bandete... Turejau 2 IVF LT nesekmingus... rugseji ir sausi... laukiu mm dabar....  kada rekomenduotumet TR bandyti?</p>

Reikia 3 c praleisti. Mes taip ir planavome. Bet kol po gruodžio mėn nepavykusio ivf vk tyrimus pasidarėme, kol konsultacijai į tr suskraidėme, tai Memoriale su ivf tik liepos mėn startavome. Gaunasi pusmetis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaMona: 07 vasario 2018 - 23:59

Sveikos, merginos. Atėjau iš Tėvų darželio temos, ruošiuosiu Fet'ui Lietuvoje, ir noriu padaryti max.

Gal galite patikslinti dėl Rulid vartojimo, ar būtent spec pasiruošimo Fet'ui pagal turkus?

Taip pat jau ėmiau kaupti amuniciją, ieškosiu leidžiamo prg, galbūt čia rasiu nors kiek  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Amil @ 2018 02 09, 11:25)
<p>Sveikos, merginos. Atėjau iš Tėvų darželio temos, ruošiuosiu Fet'ui Lietuvoje, ir noriu padaryti max.</p><p>Gal galite patikslinti dėl Rulid vartojimo, ar būtent spec pasiruošimo Fet'ui pagal turkus?</p><p>Taip pat jau ėmiau kaupti amuniciją, ieškosiu leidžiamo prg, galbūt čia rasiu nors kiek  4u.gif </p>

Rulid yra antibiotikas, kuris kovoja su bakterijomis ir infekcijomis. Kas darosi FET pas turkus, 4 dienos prieš embriono įkėlimą paskiriami du antibiotikai nuo infekcijų- Rulid ir Prednol (receptiniai), kiekvieno gerti 4 tabletes kasdien vakarais po 1 po valgio (4 dienas), o įkėlimo dieną jau ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 09 vasario 2018 - 20:41

Man atrodo prednizolonas ne antibiotikas, jį kai kurie žmonės nuo atrtrito, vilkligės ir pan. vartoja metų metus, nuo šiųvaistų ilgovartojimo net žmogaus išvaizda padikeičia, silpsta, nyksta raumenys, veidas ovalėja ir pan. Gerai, kadmums prie ivf jo neilgai vartot reikia...

Atsakyti