Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Sveikos merginos, labai retai čia užsuku, nes mano turkiškam stebuklui jau vieneri ir visas veiksmas sukasi tik apie ją :)  Visoms sekmes, ir patikekit, verta dėl to stebuklingo eiti kad ir sunkiausius kelius!

O dabar dar statistikai gerinti: gruodžio pabaigoje, mano draugei gime turkiškas stebuklas. Tai jos trečias IVF ( pirmasis Lv, antrasis Lt, trečiasis Tr), ir po jo liko vaistų. Tad dalinuosi jos skelbimu, gal kam ko prireiks. Dėl kainų ir gavimo kontaktuosite konkrečiai su ja. 

<<<< Sveikos merginos, už simbolinę kainą parduodu atlikusius vaistus iš Turkijos. Miestas Vilnius. Tel. 868578200

* 9 dėž. Progestan, galioja iki 2019.01.

* 4 dėž. Estrofem, galioja iki 2020.05.

* 1 dėž. Prednisolon, galioja iki 2020. 03.

* 3 dėž. Climara forte, galioja iki 2019. 03.

* 2dėž. Folidoce galioja iki 2018.08

* 2 dėž. Glifor, galioja iki 2021.03

* 2 dėž. Crinone galioja iki 2019.07

* 1 dėž. Ovitrelis ( dovanoju), galioja iki 2018.03. >>>>>>>

Atsakyti
QUOTE(elenija @ 2018 02 20, 11:02)
<p>Turiu klausimėlį.Ar kam buvo pradėta stimuliacija trečią ciklo diena???Gal kas pradėjo namuose ,o po to važiavo į Stambulą.Ar Turkai leidžia tai daryti.</p>
<p> </p>

Man leido turkai atvykti trečią dieną ir pradėjo stimuliaciją. O dabar susitariau, kad šį kartą galėčiau pradėti namie. Bet reikia pasidaryti tyrimus jiems nudiųsti o antrą diena skanas kad galėtų paskirti vaistų dozę. Ir antram vizitui jau reikia būti pas juos ax.gif
Atsakyti

Sveikos. Gal kuri žinote, jei pradedamas vartoti gonalis, jį reikia suvartoti per 28d.? Nusipirkau likutį, pamačiau ir dabar nežinau ar tikrai nebegalima jo naudoti, nors galiojimo laikas iki 2019m. Gal kuriai teko susidurti su tokia situacija?

Atsakyti
QUOTE(elenija @ 2018 02 21, 21:19)
<p>Sveikos. Gal kuri žinote, jei pradedamas vartoti gonalis, jį reikia suvartoti per 28d.? Nusipirkau likutį, pamačiau ir dabar nežinau ar tikrai nebegalima jo naudoti, nors galiojimo laikas iki 2019m. Gal kuriai teko susidurti su tokia situacija?</p>

kiek skaičiau užsienio forumus, tai nieko baisaus ir viskas gerai, jei kažkiek ir po 28 dienų vartojamas.
Man Mastura irgi buvo davus pradėtą pieštuką, kažkas klinikai atidavė, bet visai neakcentavo tų 28 dienų ir liepė sunaudot smile.gif
Atsakyti

Mergaitės, gal reik luverio???DOVANOJU. Turiu 4 dėžutes. Planą turėjau į Tr pati nuskraidint, ten palikt kad kam atiduotų, bet nespėsiu ir galiojimas pasibaigs  (iki 2019.01). 

Atsakyti
QUOTE(elenija @ 2018 02 21, 21:19)
<p>Sveikos. Gal kuri žinote, jei pradedamas vartoti gonalis, jį reikia suvartoti per 28d.? Nusipirkau likutį, pamačiau ir dabar nežinau ar tikrai nebegalima jo naudoti, nors galiojimo laikas iki 2019m. Gal kuriai teko susidurti su tokia situacija?</p>

Jei jau senokai pradarytas, tai nerizikuočiau. Pradarytą reikia suvartoti mėnesio bėgyje. Todėl tr mergaitės likučius dovanoja kitoms ar palieka Masturai, kad ji perduotų toms, kurios netrukus startuos
Atsakyti

Sveikos. Gal kuri žinote, jei pradedamas vartoti gonalis, jį reikia suvartoti per 28d.? Nusipirkau likutį, pamačiau ir dabar nežinau ar tikrai nebegalima jo naudoti, nors galiojimo laikas iki 2019m. Gal kuriai teko susidurti su tokia situacija?

tikrai, jog nebetinka ir nebegalima jo vartoti vėliau nei po 28d po atidarymo. Man nutraukus stimuliacijas buvo likę gonalio 600TV, ir jį pasilikau nes sekantį ciklą turėjom vėl LT startuoti. Bet nusprendžiau pakeisti kliniką ir nuvykau į LV, ten man pasakė jog minimum 3 ciklus reikia praleisti po stimuliacijų, ir tas gonalis jau nebetinkamas nes nebeveikia. Jis tampa neveiksnus ir tokį naudojant bus lygiai tas pats, kas paprastą vandenuką leistumeisi į pilvą.

Atsakyti
QUOTE(Typota @ 2018 02 22, 13:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="elenija" data-cid="72008823" data-time="1519237160"><div><p>Sveikos. Gal kuri žinote, jei pradedamas vartoti gonalis, jį reikia suvartoti per 28d.? Nusipirkau likutį, pamačiau ir dabar nežinau ar tikrai nebegalima jo naudoti, nors galiojimo laikas iki 2019m. Gal kuriai teko susidurti su tokia situacija?</p></div></blockquote><p>tikrai, jog nebetinka ir nebegalima jo vartoti vėliau nei po 28d po atidarymo. Man nutraukus stimuliacijas buvo likę gonalio 600TV, ir jį pasilikau nes sekantį ciklą turėjom vėl LT startuoti. Bet nusprendžiau pakeisti kliniką ir nuvykau į LV, ten man pasakė jog minimum 3 ciklus reikia praleisti po stimuliacijų, ir tas gonalis jau nebetinkamas nes nebeveikia. Jis tampa neveiksnus ir tokį naudojant bus lygiai tas pats, kas paprastą vandenuką leistumeisi į pilvą.</p>

Kažkur skaičiau, kad netiesa, nebus vandenėlis ir ne dėl to šaldytuve laikyti ar sunaudot per mėnesį po atidarymo. O dėl to, jog užtikrinti, kad neužsiveistų bakterijų, per tiek laiko gali atsirast drumstumas ir laikant šaldytuve. Reik būtinai žiūrėt, kad nebūtų pasidrumstęs. Jei skaidrus, viskas gal gerai su juo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 22 vasario 2018 - 18:16
Sveikos,
tvarkiausi stalcius ir radau siek tiek vaistuku, kuriu galiojimas prie pabaigos. Gal kam dar pravers, dovanoju:

progestan 2 ampules, galiojimas 2018 05
zibor 2 svirkstai 0.2 ml, galiojimas 2018 05
clexane 2 svirkstai 0.2 ml, galiojimas 2018 03
hjertemagnyl 75 mg praimta pakuote, galiojimas 2018 03
Papildyta:
mineti vaistai Vilniuje
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas turit parduoti prednol 0,4-0,5 mg stiprumo vaistuku. Turiu 16mg bet netinka. Gal
kas gali parvesti?
Atsakyti
QUOTE(Lorde @ 2018 02 27, 00:10)
Sveikos merginos, gal kas turit parduoti prednol 0,4-0,5 mg stiprumo vaistuku. Turiu 16mg bet netinka. Gal
kas gali parvesti?

Ar tikrai 0,4 mg? Turbūt 4mg reikia. Kai man reikėjo,aš dalinau į 4 dalis 16mg
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
ar jau kažkas ruošiasi pas turkus ir reikia sąraše spalvinti?

Beje, gal senbūvės atsimena jurmarta - tikiuosi ji nesupyks, kad čia parašysiu - bet kitoje temoje užmačiau nuostabią naujieną wub.gif ji laukiasi mergytės nestuke.gif
Atsakyti